BMW Premium Selection

BMW PREMIUM SELECTION.

BMW PREMIUM SELECTION.

Сертифіковані автомобілі з пробігом.

Відчуйте справжнє задоволення від водіння автомобілів з пробігом BMW Premium Selection, які мають цілий ряд переваг.
Автомобіль BMW з пробігом отримує сертифікат Premium Selection тільки після проходження комплексної візуальної та технічної перевірки, що гарантує якість преміум-класу і абсолютну надійність.

Що стосується кожного автомобіля BMW Premium Selection діє гарантія або післягарантійна сервісна підтримка терміном не менше 12 місяців.
Якщо Ви шукаєте автомобіль з пробігом, який ніколи не підведе, вважаєте, що знайшли його.

photo_in_container19334

ЯКІСТЬ ДЛЯ НАС - НЕ ПРОСТО МЕТА,
ЯКІСТЬ - ЦЕ НАШ ПРИНЦИП.

Автомобіль, який отримав сертифікат BMW Premium Selection, не старше п'яти років і має не більше 100 000 км пробігу. Кожний автомобіль проходить нашу ретельну комплексну перевірку. Сертифікації удостоюються виключно автомобілі, які повністю відповідають нашим суворим вимогам. Автомобілі BMW Premium Selection доступні ексклюзивно в дилерських центрах, що беруть участь в програмі BMW Premium Selection, завдяки чому ми завжди можемо гарантувати Вам максимальну якість. Приходьте і переконайтеся самі!

photo_in_container19336

ЩОБ ОТРИМАТИ ВСЕ І ВІДРАЗУ,
ДОСИТЬ ОДНОГО.

Оскільки ми відповідаємо за високу якість всіх автомобілів, що беруть участь в програмі BMW Premium Selection, ми пропонуємо клієнтам безліч переваг: постгарантійне сервісне підтримку, 24-годинну програму допомоги на дорогах BMW Roadside Assistance, привабливі можливості фінансування, а також - і це найголовніше - справжнє задоволення за кермом.

Які переваги пропонує Вам програма BMW Premium Selection?

photo_in_container19338

ГІДНО ВАШОЇ УВАГИ.

Постійно оновлювані пропозиції BMW Premium Selection дозволять нам в найкоротший час підшукати для Вас автомобіль, що відповідає Вашим потребам і побажанням. Знайти ідеальний для Вас автомобіль BMW Premium Selection легко. Наш он-лайн пошук дозволить знайти автомобіль за серією, типу палива і навіть кольором. Щоб виконати свою мрію, скористайтеся пошуковою системою BMW.

Пропозиції BMW Premium Selection - оновлення кожен день.