Комплектації та оснащення

THE 4

THE 4

НОВИЙ BMW M440i xDRIVE COUPÉ: МОДЕЛІ ТА ОСНАЩЕННЯ

Автомобіль BMW 4 серії Coupé М слідує своїм власним правилам. Тут ви можете отримати всю інформацію про різноманітність ексклюзивного обладнання та дизайну, орієнтованих на продуктивність технологій і першокласних цифрових послуг. Дізнайтеся, як маневрений купе передає екстремальне задоволення від водіння в екстремальних умовах завдяки потужному двигуну та ідеально скоординованим динамічними характеристиками.

ДИЗАЙН ТА ПРОДУКТИВНІСТЬ.

Варіанти дизайну і особливості динаміки руху BMW M440i xDrive Coupé.

Залишаючи зону комфорту зі стилем: BMW M440i xDrive несе в собі не тільки видатні характеристики, але й унікальний дизайн. Відмінні риси дизайну M серії в кольорі Cerium Grey доповнюють динамічний зовнішній вигляд спортивного купе від вертикальної решітки радіатора BMW до обробки вихлопної труби. В інтер'єрі такі яскраві елементи, як сидіння M Sport або шкіряне кермо M, підкреслюють винятковий спортивний стиль орієнтованої на водія кабіни.
ДИЗАЙН ТА ПРОДУКТИВНІСТЬ.
Решітка радіатора М в Cerium Grey.

Решітка радіатора М в Cerium Grey.

Вертикальна подвійна решітка радіатора BMW віддає данину поваги легендам автоспорту, таким як BMW 328. Рама в кольорі Cerium Grey надає прогресивній решітці особливий вид і є новою інтерпретацією традиції BMW.
Аэродинамический пакет M.

Аэродинамический пакет M.

Пакет M Aerodynamic з переднім і заднім фартухами та бічними спідницями в кольорі кузова, а також зі вставками з металевого Dark Shadow в чорному глянсовому кольорі, забезпечує чисту динаміку і спортивність. Вставка дифузора M440i виконана повністю в чорному глянсовому кольорі.
18" M легкосплавные диски Double-spoke 848 M Bicolour Jet Black с разноразмерными шинами, шлифованные. Передние диски 7,5J x 18 с шинами 225/45 R18, задние диски 8,5J x 18 с шинами 255/40 R18.

18" M легкосплавные диски Double-spoke 848 M Bicolour Jet Black с разноразмерными шинами, шлифованные. Передние диски 7,5J x 18 с шинами 225/45 R18, задние диски 8,5J x 18 с шинами 255/40 R18.

18-дюймові легкосплавні диски в двоспицевому стилі М 848 в двокольоровому Jet Black зі змішаними шинами, глянець. Розміри колеса спереду 7,5J x 18 з шинами 225/45 R18, розміри колеса ззаду 8,5J x 18 з шинами 255/40 R18.
Сидіння M Sport.

Сидіння M Sport.

Ковшоподібні регульовані сидіння M Sport із вбудованим підголовником забезпечують відмінну бічну підтримку для вас і вашого переднього пасажира. Крім того, ширина спинки може регулюватися індивідуально. Їхній особливий дизайн з чорним логотипом М підкреслює спортивні можливості автомобіля.
Шкіряне кермо M.

Шкіряне кермо M.

Шкіряне кермо M з багатофункціональними кнопками, позначенням M і вбудованою подушкою безпеки з боку водія має трьохспицевий дизайн. Обшивка керма шкірою «Walknappa» чорного кольору з чорною стрічкою та контурними упорами для великого пальця забезпечує пряме спортивне рульове управління.

ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ.

Цифрові послуги та системи допомоги водієві в BMW M440i xDrive Coupé.

Driving Assistant Professional.

Driving Assistant Professional.

Система Driving Assistant Professional пропонує оптимальний комфорт і безпеку в критичних або монотонних дорожніх ситуаціях. Крім стандартного контенту помічника з водіння, в нього також входять допомога в рульовому керуванні та управління смугою руху з розширеними функціями, помічник зі зміни смуги руху й аварійної зупинки, а також помічник з підтримки смуги руху із активним захистом від бокового зіткнення.
Parking Assistant Plus.

Parking Assistant Plus.

Система Parking Assistant Plus полегшує паркування й маневрування автомобіля. Вона містить в собі, серед іншого, систему Surround View, в тому числі вид зверху, панорамний вид, дистанційний 3D-вид, а також бічний парктронік, функцію екстреного гальмування Active Park Distance Control, паркувальний асистент з поздовжніми та бічними покажчиками на екрані, а також функцію задньої парковки.
Інтеграція смартфонів.

Інтеграція смартфонів.

BMW автомобілі BMW, ви можете продовжувати використовувати функції свого смартфона в звичайному режимі. Завдяки інтеграції смартфонів ваш автомобіль підтримує функції Apple CarPlay та Android Auto за допомогою бездротового з'єднання між вашим смартфоном і автомобілем. Це дозволяє зручно використовувати відомі вам функції та різні додатки в автомобілі.

Витрата палива та викиди СО2 BMW M440i xDrive Coupé.

BMW M440i xDrive Coupé(1):
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 7.8
Виброси СО2 в г/км (в змішаному циклі): 178

Значення транспортних засобів, позначених (1), є попередніми.

Показання значення витрати палива, викидів CO2 і енергоспоживання були визначені відповідно до Європейського регламенту (ЄС) 715/2007 у версії, що діє на момент офіційного затвердження типу. Цифри відносяться до транспортного засобу з базовою конфігурацією в Німеччині, і показаний діапазон враховує додаткове обладнання і різні розміри коліс та шин, доступних на обраній моделі.

Специфікації ефективності CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/9 /EC і Європейського регламенту в його чинній редакції. Показання значення засновані на витраті палива, значеннях CO2 і енергоспоживанні відповідно до циклу NEDC.

Додаткову інформацію про офіційні витрати палива та викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти в «Довіднику з витрати палива, викидів CO2 та споживаній потужності для нових легкових автомобілів», який доступний у всіх точках продажів і за адресою https: //www.dat. de / angebote / verlagsprodukte / leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.