Заряджання електромобіля вдома

ЗАРЯДЖАННЯ ВДОМА.

ЗАРЯДЖАННЯ ВДОМА.

ЗАРЯДЖАЙТЕ СВІЙ ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ ВДОМА - ЗРУЧНО ТА ГРУЧКО.

BMW iX2 xDrive30e: Споживання енергії у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл, WLTP)[1]: 17,8–16,3; Запас ходу в км (WLTP)[2]: 417-449

ПЕРЕВАГИ ЗАРЯДЖАННЯ ВДОМА.

ПОВНИЙ ЗАРЯД ЗА НІЧ.

ПОВНИЙ ЗАРЯД ЗА НІЧ.

Розпочинайте свій день із повним зарядом. Зручно заряджайте свій електромобіль протягом ночі за допомогою домашньої зарядної станції. Настільки швидко і легко, наскільки це можливо.

ЗРУЧНЕ ЗАРЯДЖАННЯ З BMW WALLBOX.

ЗРУЧНЕ ЗАРЯДЖАННЯ З BMW WALLBOX.

Неможливо уявити собі більш зручного способу заряджання: власна настінна станція у себе вдома. Він простий в експлуатації і має зручну кабельну систему. Переваги для вас: просто підключіть кабель і почніть заряджатися.

ЗАРЯДЖАЙТЕСЯ БЕЗПЕЧНО ТА НАДІЙНО.

ЗАРЯДЖАЙТЕСЯ БЕЗПЕЧНО ТА НАДІЙНО.

Зарядні пристрої BMW Wallbox і Flexible Fast Charger були спеціально розроблені для заряджання в домашніх умовах. Із максимальною безпекою.

ЯК ЗАРЯДЖАТИ ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ В ДОМАШНІХ УМОВАХ.

ПЛАГІН-ГІБРИДИ Й ЕЛЕКТРОМОБІЛІ

Заряджайте електромобілі та плагін-гібриди відповідно до їхньої зарядної потужності. До 11 кВт за допомогою універсального зарядного пристрою Flexible Fast Charger, підключеного до розетки високої потужності, наприклад, промислової розетки, або до 22 кВт за допомогою зарядного пристрою BMW Wallbox — швидко та безпечно. Ви завжди можете зарядити свій електромобіль від побутової розетки. Ми рекомендуємо використовувати зарядний пристрій BMW Wallbox або Flexible Fast Charger.

РІШЕННЯ ДЛЯ ЗАРЯДЖЕННЯ У ВАШІЙ ОСЕЛІ.

ЗАРЯДЖАННЯ ВДОМА

BMW Wallbox

BMW Wallbox

Практично, економічно вигідно і компактно: заряджання вдома. Зарядний пристрій BMW Wallbox безпечно заряджає ваш повністю електричний або гібридний BMW. Він простий у використанні завдяки зручній кабельній системі з вилкою та настінним кронштейном.

Зарядний пристрій BMW Flexible Fast Charger

Зарядний пристрій BMW Flexible Fast Charger

Зарядний пристрій BMW Flexible Fast Charger — це найшвидше рішення для мобільного та гнучкого заряджання від різних типів розеток. Ви можете підключати його до побутової розетки з максимальною потужністю заряджання 2,3 кВт*. Або в промисловій чи синій розетці CEE потужністю до 11 кВт*. Зарядний кабель в стандартній комплектації має довжину 6 метрів і є водонепроникним. 

* Залежно від електромережі та автомобіля.

ЗАРЯДНІ ПРИСТРОЇ BMW.

ШВИДКО І ЗРУЧНО. ЗАРЯДЖАННЯ З BMW WALLBOX.

BMW CONNECTED DRIVE.
З BMW ConnectedDrive ви отримуєте розширені функції для гібридних та електричних автомобілів в застосунку My BMW для оптимізації заряджання, та дистанційний контроль за станом заряду вашого автомобіля у вашому смартфоні.
photo_text_left_right22107
ЗАРЯДЖАЙТЕСЯ ТАКОЖ У ДОРОЗІ.
Душевний спокій в дорозі. Громадські зарядні станції є гарною альтернативою домашньому заряджанню. Зараз вони широко доступні і пропонують різні рівні потужності заряджання. Відкрийте для себе велику мережу зарядних станцій BMW Charging. Понад 510 000 зарядних станцій по всій Європі. Діставайтеся до місця призначення без стресу завдяки маршрутам, оптимізованим для заряджання. Просто скористайтеся навігаційною системою або застосунком My BMW, щоб знайти найближчі зарядні станції.
photo_text_left_right22108

УСЕ ПРО ЕЛЕКТРОМОБІЛЬНІСТЬ.

ЕЛЕКТРИЧНИЙ ЗАПАС ХОДУ. 

ЕЛЕКТРИЧНИЙ ЗАПАС ХОДУ. 

Наші електромобілі мають запас ходу, який дозволяє легко долати великі відстані. Планувальник маршрутів покаже вам, де можна зарядити автомобіль в дорозі.

Детальніше про запас ходу

ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНИЙ.

ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНИЙ.

Рухайтеся динамічніше, комфортніше та економніше під час коротких поїздок або пересування містом. Готуйтеся до того, що наші повністю електричні автомобілі з найсучаснішими технологіями та великими запасами ходу приємно вас здивують.   

Детальніше про електромобілі BMW

ПЛАГІН-ГІБРИДИ: УНІВЕРСАЛЬНЕ ВОДІННЯ.

ПЛАГІН-ГІБРИДИ: УНІВЕРСАЛЬНЕ ВОДІННЯ.

Гібридні моделі BMW поєднують в собі найкраще з обох світів. Ви можете їздити без шкідливих викидів за допомогою електроприводу на короткі відстані або пересуватися містом. І, як завжди, їхній бензиновий двигун підтримає вас у довгих подорожах.  

Детальніше про плагін-гібриди

ВИТРАТИ НА ЕЛЕКТРОМОБІЛІ.

ВИТРАТИ НА ЕЛЕКТРОМОБІЛІ.

Скільки коштує заряджання електромобіля? Заощаджуйте гроші завдяки меншим витратам на обслуговування та нижчим податкам. Чи існують субсидії або заохочення для електромобілів? Дізнайтеся, чи доцільно вам купувати електромобіль. 

Детальніше про витрати

ПОРІВНЯННЯ ЕЛЕКТРИЧНИХ МОДЕЛЕЙ.

ОГЛЯД МОДЕЛЕЙ

BMW i5 xDrive40

BMW i5 xDrive40

Електричний запас ходу (WLTP)[2]

439-537 км

Час заряджання постійним струмом (від 10 до 80% заряду)[3]

30 хв

Дізнатися більше

BMW i4 eDrive40

BMW i4 eDrive40

Електричний запас ходу (WLTP)[2]

До 591 км

Час заряджання постійним струмом (від 10 до 80% заряду)[3]

31 хв

Дізнатися більше

BMW i7 eDrive50

BMW i7 eDrive50

Електричний запас ходу (WLTP)[2]

591 - 612 км

Час заряджання постійним струмом (від 10 до 80% заряду)[3]

34 хв

Дізнатися більше

BMW i4 eDrive40 Gran Coupé: споживання енергії, комбінований цикл WLTP у кВт-год/100 км[1]: 19,1–16,1

BMW i5 eDrive40: споживання енергії, комбінований цикл WLTP у кВт-год/100 км[1]: 18,9–15,9

BMW i7 xDrive60 Седан: споживання енергії, комбінований цикл WLTP у кВт-год/100 км[1]: 19,6–18,5

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ.

Як я можу зарядити свій електромобіль BMW вдома?
Хто встановить мій Wallbox чи промислову розетку для зарядного пристрою Flexible Fast Charger у мене вдома?
Чи можу я керувати електромобілем, якщо у мене немає можливості заряджатися вдома?

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ.

ПРОЙДІТЬ ТЕСТ-ДРАЙВ ОБРАНОЇ ВАМИ МОДЕЛІ BMW.

ПРОЙДІТЬ ТЕСТ-ДРАЙВ ОБРАНОЇ ВАМИ МОДЕЛІ BMW.

Хочете перевірити особисто, як їде і відчувається ваша ідеальна електрична модель? Просто запишіться на тест-драйв онлайн, коли вам зручно. Місцевий партнер BMW зв'яжеться з вами і надасть всю необхідну інформацію.

Забронювати тест-драйв

БАЖАЄТЕ ОТРИМАТИ ОСОБИСТУ КОНСУЛЬТАЦІЮ?

БАЖАЄТЕ ОТРИМАТИ ОСОБИСТУ КОНСУЛЬТАЦІЮ?

Із будь-якими питаннями, а також для отримання додаткової інформації або комерційної пропозиції звертайтеся до місцевого дилера BMW. Наш професійний обслуговуючий персонал BMW буде радий проконсультувати вас телефоном або особисто. 

Отримати консультацію

НОВИЙ МОБІЛЬНИЙ ЗАСТОСУНОК My BMW.

НОВИЙ МОБІЛЬНИЙ ЗАСТОСУНОК My BMW.

Перевірити стан вашого BMW, скористатися однією з численних функцій дистанційного керування, заздалегідь спланувати поїздки, записатися на сервіс або відкрити для себе світ BMW – все це за допомогою вашого смартфона та BMW ConnectedDrive.

Дізнатися більше

ПЕРЕДПЛАЧЕНИЙ СЕРВІС. BMW SERVICE INCLUSIVE.

ПЕРЕДПЛАЧЕНИЙ СЕРВІС. BMW SERVICE INCLUSIVE.

Завдяки BMW Service Inclusive ви можете користуватися всіма послугами обраного вами пакету. Сплачуйте один раз і виграйте в довгостроковій перспективі від привабливої економії в порівнянні з окремою оплатою послуг. Усі необхідні оригінальні запчастини BMW включені до вашого нового,  з пробігом чи електричного автомобіля 

BMW Service Inclusive

Витрата пального та викиди CO2.

[1] Офіційні дані про витрату пального, викиди CO2, енергоспоживання й електричний запас ходу були визначені відповідно до приписаної процедури вимірювання і відповідають Регламенту (ЄС) 715/2007 у чинній версії. Під час обчислення запасу ходу, визначеного відповідно до процедури WLTP, враховується будь-яке додаткове обладнання (у цьому разі доступне на німецькому ринку). Для транспортних засобів, які отримали схвалення з 1 січня 2021 року та пізніше, офіційні дані розраховуються виключно згідно з процедурою WLTP. Крім того, з 1 січня 2023 року згідно з Регламентом ЄС 2022/195 значення NEDC видаляються із сертифікатів відповідності. Додаткову інформацію про методи вимірювання WLTP і NEDC можна знайти на сайті www.bmw.com/wltp

Додаткову інформацію про витрату пального та офіційні викиди CO2 нових легкових автомобілів для конкретної моделі можна знайти в «Посібнику з витрати пального, викидів CO2 та енергоспоживання для нових легкових автомобілів», який можна безкоштовно отримати в усіх точках продажу за адресою Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Німеччина, та за посиланням https://www.dat.de/co2/.

[2] Запас ходу залежить від різних факторів, зокрема: індивідуального стилю водіння, особливостей маршруту, зовнішньої температури, опалення/кондиціонування, попереднього кондиціонування.

[3] Дані про продуктивність бензинових двигунів стосуються транспортних засобів, що використовують пальне з дослідницьким октановим числом RON 98. Дані про витрату пального стосуються транспортних засобів, що використовують високоякісне пальне, що відповідає Регламенту ЄС 715/2007. Також допускається використання неетилованого пального з дослідницьким октановим числом RON 91 і вище та максимальним вмістом етанолу 10% (E10). BMW рекомендує використовувати пальне з дослідницьким октановим числом RON 95. Для високопродуктивних автомобілів BMW рекомендує пальне з дослідницьким октановим числом RON 98.

[4] Для плагін-гібридів: Навантажений, комбінований цикл (ЄC зарядка змінного струму)

 

[5] Продуктивність зарядки залежить від рівня заряду, температури навколишнього середовища, індивідуального режиму водіння та використання допоміжних споживачів. Показані діапазони базуються на найкращому випадку WLTP. Час заряджання застосовується до температури навколишнього середовища 23 градуси за Цельсієм після попередньої поїздки та може відрізнятися залежно від стилю використання.