Дізнатися більше

РОДОВІД М.

РОДОВІД М.

BMW M2 Купе.

  • Бензин
  • Дизель
Двигун

Дизайн і концепція найпершого BMW M2 Купе сягають історичного коріння BMW M GmbH. Цей автомобіль поєднує кращі спортивні якості і класичний задній привід з точною і гострою керованістю сучасної моделі М. Особливі форми передніх та задніх бамперів оптимізують повітряний потік і покращують обтічність. Спортивне налаштування підвіски та потужний рядний 6-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo забезпечують незрівнянні динамічні якості.

Максимальна потужність, кВт (к.с.) при об/хв 272 (370)/6500
Максимальний крутний момент, Нм при об/хв 465/1400–5560
Час розгону 0-100 км/ч, с 4,5 (4,3 з опціональною 7-ступеневою коробкою передач M з двома зчепленнями і функцією Drivelogic)
Максимальна швидкість, км/ч 250 (270 з пакетом M Driver)

 

ДИНАМІЧНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ЕКОНОМІЧНІСТЬ.

Механічна 6-ступенева коробка передач або коробка передач M з двома зчепленнями і функцією Drivelogic, активний диференціал M та інтенсивне прискорення завдяки крутному моменту величиной до 500 Нм у широкому діапазоні обертів двигуна — це відмінні якості справжнього спортивного автомобіля в класичних традиціях BMW M GmbH.
Гоночні характеристики

Гоночні характеристики

Яскраві відчуття при керуванні BMW M2 Купе забезпечуються завдяки застосуванню високих технологій, перевірених у самих екстремальних умовах. Як результат ¬– фантастичні відчуття від керування автомобілем, які можуть подарувати тільки моделі М: практично Как результат — фантастические ощущения от управления автомобилем, которые могут подарить только модели M: близький до ідеалу розподіл навантаження на вісі (50:50), видатна ходова частина і оснащення справжнього гоночного рівня.
7-ступенчатая коробка передач M.

7-ступенчатая коробка передач M.

Перемикання передач без розриву потока потужності, необхідності вижиму зчеплення чи відпускання педалі акселератора: 7-ступенева коробка передач М з двома зчепленнями і функцією Drivelogic. Передачі можуть перемикатись автоматично чи вручну за допомогою перемикачів на рульовому колесі або за допомогою важеля. Максимальне прискорення при зрушенні з місця забезпечує режим Launch Control.
Активний диференціал M.

Активний диференціал M.

Активний диференціал М оптимізує зчеплення з дорожним покриттям та курсову стійкість при зміні смуг руху чи прискоренні при виході з поворотів з високими швидкостями або на дорогах з неровним покриттям. Оптимізація сили тяги відбувається за допомогою електронного пристрою, зменшуючого різницю швидкостей обертання задніх коліс.
Комбіновані гальма М.

Комбіновані гальма М.

Завдяки використанню різноманітних матеріалів комбіновані гальма М забезпечують вражаючу інтенсивність сповільнення, видатну стабільність характеристик і високу довговічність. Крім того, вони мають невелику масу, що позитивно впливає на гостроту реакції, динаміку та прискорення. Ці високоефективні гальмівні механізми відрізняються забарвленням суппортів в колір “Синій металік” та наявністю логотипа М.

500 НМ.

Завдяки функції Overboost BMW M2 Купе по-справжньому розкриває свої можливості при максимальному крутному моменті 500 Нм.
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide

ДИЗАЙН.

Зовнішній вигляд BMW M2 Купе є втіленням бездоганної потужності і динаміки. Обриси спортивного купе, м’язиста форма і кокпіт з автентичними гоночними елементами підкреслюють атлетичний характер автомобіля.

Витрати палива та викиди СО2 для BMW M2 Купе:

Витрати палива в л/100 км (змішаний цикл): 7,9-8,5
Викиди СО2 в г/км (змішаний цикл): 185-199

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрат палива та викиди СО2 нових автомобілів наведена в “Посібнику з витрат палива та рівню викидів СО2 нових легкових автомобілів”, який можна безкоштовно отримати у дилерських центрах або замовити в компанії DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, за адресою: Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Germany.