Огляд

THE X1

THE X1

НОВИЙ BMW X1.

  • Бензин
  • Дизель
Двигун

Напередодні легендарної події: нова модель BMW X1 з’явилася, щоб встановити нові вимоги. Її бажання до дії виражається, в першу чергу, у спортивному дизайні. В авто можна відразу розпізнати представника покоління Х: в зовнішньому вигляді притягують до себе погляд короткі звиси, а також довга колісна база, які стали обов’язковими особливостями машин класу SAV (SportsActivityVehicle). Дизайн, динамічність та маневреність авто не дозволять сумніватися у його амбіціях, а комбінація дивовижної практичності з універсальністю в інноваційних технологіях забезпечує безмежний комфорт на кожному кілометрі.

BMW X1 xDrive20i:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 7.1
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 163

ПРОСТО БУТИ ВІЛЬНИМ.

Особливості BMW X1.

ЯСКРАВИЙ ТА СПОРТИВНИЙ ДИЗАЙН КУЗОВА.

ЯСКРАВИЙ ТА СПОРТИВНИЙ ДИЗАЙН КУЗОВА.

НЕЙМОВІРНО ПРОСТОРИЙ ТА УНІВЕРСАЛЬНИЙ.

НЕЙМОВІРНО ПРОСТОРИЙ ТА УНІВЕРСАЛЬНИЙ.

АМБІТНА ДИНАМІКА.

АМБІТНА ДИНАМІКА.

ОНОВЛЕНІ ТЕХНОЛОГІЇ.

ОНОВЛЕНІ ТЕХНОЛОГІЇ.

Спортивність і вільний характер нового BMW X1 дозволяють підкорювати будь-яку місцевість - і в місті, і на природі.
ПРОЇДЕ НАВІТЬ ТАМ, ДЕ ДОРОГА ЗАКІНЧИЛАСЬ.

ПРОЇДЕ НАВІТЬ ТАМ, ДЕ ДОРОГА ЗАКІНЧИЛАСЬ.

Багатогранна динаміка BMW X1.

Унікальні для інших автомобілів, але стандартні для BMW X серії можливості: перевага на усіх видах покриття. Завдяки інноваційним технологіям, серед яких виділяються коробка передач Steptronic і система повного приводу BMW xDrive, а також спортивним, але при цьому економічним трьох- і чотирициліндровим двигунам BMW TwinPower Turbo яскравий BMW X1 впевнено підкорює будь-які маршрути.

ВИПЕРЕДЖАЄ ІСНУЮЧІ СТАНДАРТИ.

BMW X1: інноваційний підхід до представлення даних.

Привітайте майбутнє у всьому розмаху і з усіма перевагами. Новий BMW X1 опціонально оснащується дисплеєм управління з сенсорним екраном діагоналлю 10,25 дюйма, повнокольоровим проекційним дисплеєм BMW і панеллю приладів з технологією Black Panel, завдяки яким за кермом цього автомобіля ви будете рухатися точно до мети.
Дисплей управління діагоналлю 10,25 дюйма.

Дисплей управління діагоналлю 10,25 дюйма.

Вся необхідна інформація про поїздку відображається на 10,25 дюймовому дисплеї з високою роздільною здатністю. Керування автомобілем інтуїтивно зрозуміле і здійснюється за допомогою багатофункціонального рульового колеса, контролера iDrive на центральній консолі і сенсорних функцій. Численні можливості навігаційної і мультимедійної систем можна активувати голосом.
Проекційний дисплей BMW.

Проекційний дисплей BMW.

Повноколірний проекційний дисплей BMW відображає всю важливу інформацію безпосередньо у полі зору водія, дозволяючи йому повністю сконцентруватися на керуванні автомобілем. На дисплеї можуть відображатися такі дані, як, наприклад, поточна швидкість, підказки системи навігації, індикатор обмеження швидкості (включаючи індикатор заборони на обгін), а також телефонна книга і списки розважальної системи.
Панель приладів з технологією Black Panel.

Панель приладів з технологією Black Panel.

Сучасна й елегантна комбінація приладів, створена на основі технології Black Panel, отримала матову чорну поверхню з двома тонкими хромованими кільцями і є вбудованою в приладову панель. Додаткові дані, які необхідні водієві, виводяться на розташований по центру кольоровий дисплей діагоналлю 5,7 дюйма.

ЗГУСТОК ЕНЕРГІЇ.

Відкрийте для себе спортивну ефективність BMW X1 xDrive25e*.

З його ультрасучасним гібридним приводом BMW X1 xDrive25e* з тим, що підключається модулем відповідає найвищим стандартам динаміки та ефективності водіння. У той же час комбінація електродвигуна eDrive і 3-циліндрового бензинового двигуна забезпечує надихаючі характеристики водіння і абсолютне задоволення від водіння, настільки характерне для бренду. При роботі в чисто електричному режимі автомобіль рухається без будь-яких місцевих викидів. 

BMW X1 xDrive25e*.

  • Потужність системи 162 кВт (220 к.с.) для чистого задоволення від водіння
  • До 57 км чистого електричного діапазону*
  • Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): від 2,0*
  • Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): від 43
BMW X1 xDrive25e*.

Витрата палива та викиди СО2.

BMW X1 xDrive20i:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 7.1
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 163

Значення транспортних засобів, позначених (2), є попередніми.

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.

Це поле є обов`язковим.
Це поле є обов`язковим.
Це поле є обов`язковим.