Огляд

THE 1

THE 1

Новий BMW 1 серії

  • Бензин
  • Дизель
Двигун

Поява нового BMW 1 серії не може не привабити захоплених поглядів. Відразу звертаєш увагу на видатний прогресивний дизайн автомобіля. У сучасній обставі салону вражають першокласна якість і відкритість. Нові BMW 1 серії обладнані ефективними двигунами та переднім приводом, уперше представленим у ній.

Застосування новітніх технологій принесе прекрасні враження від водіння, наповненого динамікою та маневреністю. З інноваційними технологіями та системами допомоги водієві гарантовані зручності та безпека в поїздках.

 

BMW M135i xDrive:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 7.5
Викиди СО2 в г/км (у змішаному циклі): 171

ПЕРЕВЕРШИВ УСІ ОЧІКУВАННЯ.

Дізнайтеся більше про дизайн, динаміку водіння та технічні характеристики BMW 1 серії.

Дизайн.

Дизайн.

Салон.

Салон.

ДИНАМІКА РУХУ.

ДИНАМІКА РУХУ.

ІННОВАЦІЙНЕ ПАРКУВАННЯ.

ІННОВАЦІЙНЕ ПАРКУВАННЯ.

Абсолютно новий BMW 1 серії – молодий, неперевершений, міський. Компактні пропорції, плавна лінія даху і яскраві, динамічні лінії обіцяють маневреність і задоволення від водіння з першого погляду. Інтер'єр сучасний і точно структурований. Він пропонує пасажирам більше місця, ніж будь-коли раніше.
Домагой Дюкек, керівник відділу дизайну BMW.
slide-img
Навести курсор і залишити в цьому положенні

Витрата палива та викиди СО2 в BMW 1 серії.

BMW M135i xDrive:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 7.5
Викиди СО2 в г/км (у змішаному циклі): 171

Зображення показують додаткове обладнання, екрани та дисплеї залежать від опцій обладнання.

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (ЄC) № 715/2007 у редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованому на ринку Німеччини, а діапазон значень вказаний з урахуванням можливої установки додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви 1999/94/ЄC і діючою редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівні викидів CO2 і споживанні електроенергії в циклі NEDC.

Докладніша інформація про офіційний рівень витрати палива та точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведена в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна одержати в дилерських центрах, а також подивитися за посиланням: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html