Безпека

Інтелектуальний екстрений виклик.


За кермом свого BMW Z4 Родстер Ви можете повністю покластися на численні високотехнологічні системи безпеки. Але завжди може статися щось непередбачене. Завдяки інтеллекутальной функції екстреного виклику Ви в разі необхідності отримаєте оперативну допомогу.

Датчики зіткнення, використовуючи ударостойкий інтегрований в автомобіль телефонний модуль, автоматично здійснюють екстрений виклик, який відразу ж надходить у call-центр BMW - незалежно від Вашого мобільного телефону. Співробітник call-центру зв'яжеться з Вами і довідається про стан пасажирів. Через встановлений з'єднання на найближчого пункту служби порятунку будуть передані дані про місцезнаходження автомобіля і інша важлива для рятувальників інформація, наприклад небезпека травм і зайнятість сидінь, а також дані про модель і кольорі автомобіля. Таким чином, співробітники служби порятунку заздалегідь можуть підготуватися до надання медичної допомоги постраждалим.

Вам можуть надати допомогу навіть на відстані: якщо Ви подорожуєте за кордоном, Вас зв'яжуть з call-центром BMW Assist Вашої рідної країни. Таким чином, Ви можете поговорити з співробітниками, говорять як на Вашій рідній мові, так і мовою країни, в якій Ви знаходитесь.

Зрозуміло, Ви можете зробити екстрений виклик вручну. При натисканні на кнопку система також відправляє інформацію про точне місцезнаходження Вашого BMW і таким чином забезпечує оперативну допомогу - незалежно від того, чи потрібне вона Вам чи іншим учасникам руху.

Система управління дальнім світлом.


Краща видимість для більшої безпеки: система управління дальнім світлом, що входить до складу BMW ConnectedDrive, залежно від дорожньої ситуації включає і вимикає дальнє світло, знижуючи навантаження з водія.

При включеній системі спеціальна камера на внутрішній стороні дзеркала заднього виду стежить за трафіком і аналізують ступінь освітленості. На підставі зображень з камери система приймає рішення про включення дальнього світла. При появі зустрічних і попутних транспортних засобів, а також при достатньому ступені освітленості дорожнього полотна система знову вимикає дальнє світло.