Оснащення

Design Pure Traction.


Питання іміджу. І потужності. Пакет оснащення Design Pure Traction завершує динамічний образ BMW Z4. Ретельно підібрані елементи дизайну продовжують мова форм родстера і примітним чином підкреслюють його атлетичний характер.

   

Ексклюзивна фарбування в колір «Помаранчевий Валенсія» * не залишає жодних сумнівів: даний родстер має вкрай спортивний характер. І не знає компромісів в плані динаміки. Цей яскравий відтінок витончено підкреслює лінії кузова, а складаний жорсткий верх чорного кольору створює ефектний контраст і навіть у закритому стані забезпечує силуету автомобіля образ класичного родстера. Додаткові спортивні акценти ставлять 19-дюймові диски M з 5 подвійними спицями.

   

Двоколірний дизайн знаходить своє продовження в інтер'єрі, примітним чином висловлюючи динаміку BMW Z4 Родстер. Помаранчева алькантара поєднується з чорною шкірою, а блискучі панелі з обробкою чорним рояльним лаком ефектно контрастують з помаранчевою прошивкою шкіряних елементів. Тривимірний високотехнологічний дизайн планок інтер'єру зі структурою «Тканини металеві» підкреслює спортивний характер і є гармонійним завершенням пакету Design Pure Traction.

   

* За бажанням доступні інші варіанти забарвлення.

Спортивний пакет M.


Потужний дизайн: опціональний спортивний пакет M додасть BMW Z4 додаткову спортивність.

18-дюймові легкосплавні диски M з дизайном Star Spoke 325 M підкреслюють спортивний характер родстера, також як і ексклюзивна забарвлення «Червоний Мельбурн» з ефектом «металік». В інтер'єрі спортивні сидіння M забезпечують оптимальну бічну підтримку, а завдяки шкіряному кермовому колесу M у Вас кожен поворот буде під контролем. Спортивна підвіска M і аеродинамічний пакет M гарантують ідеальне зчеплення з дорогою.

Відмінний симбіоз: за бажанням Ви можете об'єднати спортивний пакет M з пакетом Design Pure Balance або пакетом Design Pure Traction і насолодитися хвилюючою гармонією між динамікою і ексклюзивністю.

Оригінальні приналежності BMW.


Задоволення за кермом в індивідуальному виконанні. Оригінальні приналежності BMW містять безліч привабливих продуктів, за допомогою яких Ви зможете підкреслити спортивно-елегантний характер BMW Z4 Родстер і адаптувати рівень комфорту до своїх потреб - для більшої гнучкості і відчуттів, що відповідають Вашим уявленням.

Легкосплавні диски Starspoke 276 в кольорі Reflex Silver ставлять в дизайні автомобіля елегантні акценти. 17- і 19-дюймові колеса підкреслюють атлетичний мова форм BMW Z4 і забезпечують йому унікальний образ.

Спортивний дизайн: декоративна решітка радіатора чорного кольору надає BMW Z4 Родстер більш яскравий образ. Передній спліттер з карбону, дизайн якого оптимізований до автомобіля, ставить додатковий динамічний акцент в його дизайні.

Задній кронштейн Click-On дозволяє надійно і комфортно перевозити до двох велосипедів або електровелосипедів. Кронштейн встановлюється на задню частину автомобіля без використання інструментів і може бути легко відкинутий для завантаження багажного відсіку. Завдяки своєму інноваційному дизайну після застосування його можна скласти в невеликий чохол і зручно зберігати в багажному відсіку.

Напої завжди у Вас під рукою: практичний підсклянник, доступний за програмою оригінальних приладдя BMW, встановлюється на центральну консоль і надійно утримує ємності об'ємом до 1 літра.

Алюмінієві накладки на педалі з лаконічним дизайном надають кокпіту BMW Z4 додаткову спортивну нотку, а завдяки їх неслизькою поверхні нога оптимально утримується на педалях навіть при скоєнні динамічних маневрів.

Краса повинна бути постійною: всепогодні килимки, доступні за програмою оригінальних приладдя BMW, захищають елегантний салон BMW Z4 Родстер від бруду і вологи. Комплект з 2 килимків також пропонується в антрацитному кольорі.