Комфорт

Система інформування про дорожню обстановку в реальному часі.


Інноваційна система BMW ConnectedDrive крім вже існуючих джерел інформації використовує дані комунальних служб про дорожню обстановку і дані з мобільних телефонів, щоб інформувати водія про ситуацію на дорогах.

Тому Ви можете вчасно відреагувати на зміни дорожньої ситуації.

Як тільки навігаційна система розпізнає проблему, вона виводить на контрольний дисплей відповідну інформацію з усіма подробицями: наприклад, місце освіти пробки з точністю до 500 метрів. Крім того, система розраховує на підставі дорожньої ситуації, які ускладнення руху можуть ще виникнути на Вашому шляху.

Висока якість інформації досягається не тільки за рахунок передачі даних в режимі реального часу, а й завдяки відмінному покриттю карт. Крім автомобільних магістралей система RTTI знайома з усіма основними міськими маршрутами та міжміськими шосе.

Умовою використання системи інформування про дорожню обстановку в реальному часі є навігаційна система Professional, підготовка для мобільного телефону з підтримкою пристроїв Bluetooth і USB, а також служба BMW Assist.

Послуги консьєржа.


Співробітники телефонної довідкової служби BMW нададуть Вам індивідуальну підтримку при виборі мети Вашої подорожі та плануванні маршруту.

Співробітник Call-центру BMW проконсультує Вас, надасть Вам докладні довідки і відправить адреса пункту призначення прямо у Вашу навігаційну систему. Для цього потрібно опціональний пакет послуг ConnectedDrive.

* Включає 3 роки користування, потім продовження щороку.

Мережева навігація - служби Google ™.


Поїздка приносить задоволення. Перш за все, коли володієш всією інформацією, не доводиться здійснювати об'їзди і знаєш, де знаходиться наступний готель або хороший ресторан. Будинки про такі речі можна дізнатися за допомогою пошукової системи Google. Завдяки BMW ConnectedDrive тепер це можливо і в дорозі.

Будь-яку інформацію з мережі Інтернет тепер можна отримати прямо у Вашому BMW: завдяки BMW ConnectedDrive і Google. Ви шукаєте готель? Природно, система розпізнає Ваше розташування та пункт призначення і моментально виводить список результатів з об'єктами, розташованими поблизу. Вам лише досить натиснути на кнопку, щоб перенести один з результатів в навігаційну систему автомобіля, і Ви вже на правильному шляху. Завдяки службі Panoramio від Google Ви додатково можете відобразити зображення пункту призначення - або досліджувати відповідний район за допомогою функції Google Street View. Таким чином, Ви можете оглянути місце ще до того, як прибудете туди.

Для тих, хто любить планувати подорожі будинку, реалізована підтримка карт Google. Просто надішліть результати пошуку через Інтернет за допомогою функції Google Send to Car, що входить до складу BMW Assist, в навігаційну систему автомобіля. Який би напрямок для Вашої подорожі Ви не вибрали: завдяки BMW ConnectedDrive Ви не будете розчаровані.

BMW Routes.


Будь це поїздка вздовж узбережжя по звивистих дорогах або подорож з оглядом визначних пам'яток слідами відомих художників - найкрасивіші маршрути BMW ConnectedDrive в багатьох країнах Європи при натисканні на кнопку будуть завантажені прямо в Ваш BMW Z4 Родстер.

В якості користувача BMW Online Ви можете безкоштовно скачати маршрути з сайту www.bmw.com/routes і передати їх в навігаційну систему. Навігаціяонная система - це Ваш гід, який проведе Вас від однієї проміжної зупинки до іншої і надасть Вам корисну та актуальну інформацію у вигляді тексту і зображень - і все це завдяки BMW ConnectedDrive. Зрозуміло, Ви можете спланувати свої власні маршрути на комп'ютері за допомогою карт Google і завантажити їх в свій BMW Z4 Родстер.

Дистанційні послуги.


Завдяки віддаленому обслуговуванню Ви можете задіяти деякі дистанційні функції, зателефонувавши до Call-центру BMW або за допомогою програми My BMW Remote App, встановленого на Ваш смартфон. До таких функцій відносяться відмикання і замикання автомобіля і відображення його місця розташування в радіусі 1,5 км.

Сигналізація аварійного зближення при парковці.


Максимальний огляд навіть в умовах обмеженої видимості: сигналізація аварійного зближення при парковці на BMW Z4 Родстер забезпечує Вам відмінний огляд і пропонує нові перспективи.

Опциональная сигналізація аварійного зближення при парковці (PDC) дозволяє Вам впевнене паркуватися навіть в умовах обмеженого простору. Дана система для вимірювання відстані між автомобілем і перешкодою використовує ультразвук і попереджає водія про можливе перешкоді за допомогою звукового сигналу, знижуючи таким чином ризик пошкодження автомобіля при маневруванні. Починаючи з аудіосистеми Professional або в поєднанні з навігаційною системою вся інформація додатково відображається на контрольному дисплеї. Індикація відстані до перешкоди виводиться в зеленому, жовтому або червоному кольорі, що полегшує парковку навіть у дуже вузьких місцях.