Динаміка

Чотирициліндрові бензинові двигуни з технологією BMW TwinPower Turbo.


Чотирициліндрові бензинові двигуни в BMW Z4 Roadster оснащені інноваційною технологією BMW TwinPower Turbo і вражають відмінною динамічністю і зниженим витратою палива.

Вхідні в даний технологічний пакет система регулювання ходу клапанів Valvetronic і система безпосереднього впорскування бензину знижують витрату палива автомобіля. Одночасно з цим турбонагнетатель TwinScroll і система зміни фаз газорозподілу Doppel-VANOS збільшують потужність і прийомистість двигуна. Факти говорять самі за себе: BMW Z4 sDrive28i розвиває 180 кВт (245 к.с.) і завдяки крутному моменту 350 Нм розганяє BMW Z4 Родстер з місця до 100 км / год всього за 5,7 секунди - витрачаючи при цьому 6,8 л / 100 км і викидаючи в атмосферу 159 г / км CO2.

BMW TwinPower Turbo sDrive20i також демонструє вражаючі показники: силовий агрегат потужністю 135 кВт (184 к.с.) витрачає всього 6,8 літра палива на 100 кілометрів, в той час як розгін з місця до 100 км / ч здійснюється за 6,9 секунди . Викиди CO2 при цьому складають всього 159 г / км. Таку ж економічність показує і BMW sDrive18i. Двигун BMW TwinPower Turbo задовольняється 6,8 л на 100 км і викидає в атмосферу 159 г / км CO2. Він розвиває 115 кВт (156 к.с.) і динамічно розганяє BMW Z4 Родстер у всьому діапазоні оборотів. На прискорення з місця до 100 км / год потрібно всього 7,9 секунди.

Всі серійні бензинові двигуни для BMW Z4 відповідають екологічному стандарту Євро-6.

Шестициліндрові бензинові двигуни з технологією BMW TwinPower Turbo


Динаміка без компромісів: рядний шестициліндровий бензиновий двигун з технологією BMW TwinPower Turbo в BMW Z4 має неймовірним потенціалом потужності, поряд з чудовою плавністю і вражаючою ефективністю.

Міць, яка забезпечує родстеру динамічний розгін і має одну мету - максимальне задоволення за кермом.

Двигун BMW TwinPower Turbo на BMW Z4 sDrive35i оснащується 2 турбонагнітачами, системою Doppel-VANOS і системою безпосереднього вприскування бензину. Інтелектуальний технологічний пакет забезпечує приголомшливі потужності характеристики при значно зниженому витраті палива: 225 кВт (306 к.с.) і максимальний крутний момент 400 Нм енергійно розганяють BMW Z4 Родстер. Семиступінчаста коробка передач Steptronic Sport дозволяє розігнати автомобіль до 100 км / год всього за 5,1 секунди - при середній витраті палива 9,1 л / 100 км і показником викидів CO2 211 г / км.

Рядний шестициліндровий бензиновий двигун Turbo з об'ємом 3 літри демонструє спортивну потужність 250 кВт (340 л. С.) І переконливий крутний момент 450 Нм. За допомогою функції Boost його можна швидко збільшити до 500 Нм. У поєднанні з семиступінчастою коробкою передач Steptronic Sport з дводисковим зчепленням двигун демонструє спринтерську міць: вже через 4,8 секунди після старту з місця BMW Z4 sDrive35is розвиває швидкість 100 км / ч. Вражаюча продуктивність, що підвищує ефективність ходових характеристик: поєднання двох турбокомпресорів, системи Double-VANOS і системи безпосереднього вприскування утримує середня витрата палива на рівні 9,1 л / 100 км, а показники викидів CO2 - 211 г / км.

Всі серійні бензинові двигуни для BMW Z4 відповідають екологічному стандарту Євро-6.

7-ступінчаста спортивна коробка передач Steptronic з подвійним зчепленням.


Сім передач, два зчеплення і безперервне прискорення. Семиступінчаста спортивна автоматична коробка передач BMW Z4 Родстер підтримує безперервний рух вперед. Два зчеплення в тисячні частки секунди без найменших поштовхів і переривання тяги здійснюють перемикання передач.

Видатна динаміка досягається не тільки за рахунок потужності - наявну тягу необхідно ефективно передати на дорогу. Семиступінчаста коробка передач Steptronic Sport з дводисковим зчепленням розвиває потужність за частки секунди. Парні і непарні передачі перемикаються за допомогою власного зчеплення. При виключенні однієї передачі наступна передача вже включена. Таким чином часи перемикання зводяться до мінімуму при максимальної точності перемикання. Ніяких ривків, обрив потоку потужності відсутні.

Завдяки підрульовими селектору ви можете тримати руки на кермі навіть в ручному режимі перемикання передач. Навіть якщо ви відмовитеся від перемикання, завдяки семиступінчастою коробці передач Steptronic Sport у вас завжди буде включена правильна передача, а паливо буде витрачатися економічно.

* Пропонується в якості опції для BMW Z4 sDrive35i, встановлюється серійно на BMW Z4 sDrive35is.

Адаптивна підвіска M.


Опциональная адаптивна підвіска M дозволяє за бажанням підвищити спортивність BMW Z4 Родстер без шкоди комфорту.

Заниження на 10 міліметрів забезпечує підвищену маневреність. За допомогою перемикача режимів руху водій може вибирати між спортивними та комфортними налаштуваннями автомобіля.

Під час руху спеціальні датчики постійно фіксують різні параметри і залежно від дорожньої ситуації і профілю дорожнього полотна задіють клапани в амортизаторах адаптивної підвіски M для кожного колеса окремо, що гарантує оптимальне зчеплення з дорожнім покриттям.

Спортивний режим.


Питання настройки: якщо Ви встановите перемикач режимів руху в спортивний режим, то двигун і трансмісія BMW Z4 Родстер будуть більш спонтанно реагувати на Ваші дії, сприяючи більш спортивному стилю водіння.

Спортивний режим активується за допомогою серійного перемикача режимів руху на центральній консолі і дозволяє вибрати певні установки, зробивши налаштування приводу і ходової частини більш спортивними залежно від оснащення автомобіля. Двигун більш спонтанно реагує на Ваші дії. У поєднанні з автоматичною коробкою передач перемикання передач здійснюється більш спортивно. А при наявності адаптивної підвіски M Ви отримаєте ще більше спортивних відчуттів. Якщо автомобіль обладнаний спортивним рульовим управлінням із змінним передавальним відношенням, то зусилля на кермі зменшується, що підвищує точність рульового управління.