Дизайн

Дизайн екстер'єру.


Завершена і надихаюча елегантність. Дизайн екстер'єру BMW Z4 Родстер привертає до себе увагу кожній своїй лінією і деталлю. Він поєднує в собі найвищу естетику з яскравою спортивностью. І залишається при цьому втіленням щирого задоволення від водіння.

   

BMW Z4 - це родстер, який могла побудувати тільки компанія BMW: класичні пропорції з довгим капотом, короткими свесамі, низькою посадкою поруч із задньою віссю, яка забезпечує ідеальне відчуття дороги. Сучасна мова форм, поєднання примітних ліній і плавних звисів, від вертикально стоячих «ніздрів» до потужних колісних арок в задній частині. А також криві і прямі лінії, що з'єднують їх: в результаті перед Вами стоїть справжній родстер.

   

   

Дизайн інтер'єра.


   

BMW Z4 є реінкарнацією класичного родстера. Дизайн інтер'єру повністю підтверджує це: форми, матеріали та елементи управління вражають своєю елегантністю і функціональністю - вони перетворюють поїздку в незабутню подію, наповнене динамікою і натхненням.

   

Слідувати лініях тіла - і забезпечувати при цьому досить вільного простору для переміщення. Подібно ідеально сидить костюму BMW Z4 Родстер повністю заточений під водія. Від поверненою до водія асиметричною центральній консолі до передньої панелі, круглі прилади якої нагадують про легендарного BMW Z8 і, доторкнувшись до яких, Ви відчуваєте найвищу якість. Навіть при закритому жорсткому верху Ви відчуваєте повну зв'язок з автомобілем.

Жорсткий верх BMW Individual контрастного кольору.


При бажанні BMW Z4 з купе може перетворитися на справжній родстер - на швидкості до 40 км / год за допомогою просторого натискання на кнопку.

Для цього дві частини даху з алюмінію всього за кілька секунд складаються, розташовуючись один над одним. Завдяки продуманій механічну начинку при їзді з відкритим верхом задня частина автомобіля виглядає компактно, що є відмінною рисою родстера. У закритому стані жорсткий верх утворює купеобразного лінію даху, а великі бічні і заднє скла забезпечують відмінний круговий огляд.

В якості опції BMW Z4 оснащується жорстким верхом BMW Individual контрастного кольору: фарбування в чорний колір підсилює спортивну сторону автомобіля. Елегантні акценти в дизайні автомобіля ставить дах, пофарбована в колір «Сріблястий льодовик» з ефектом «металік». Який би варіант дизайну Ви не вибрали - колірний контраст між дахом і кузовом створює яскравий візуальний образ і підкреслює унікальність силуету BMW Z4 Родстер.

Трансформований багажний відсік.


Гра в гольф влітку, лижний спорт взимку: в трансформованому багажному відсіку BMW Z4 Родстер для всього знайдеться місце.

У багажний відсік можна помістити до чотирьох ящиків з напоями або одну 46-дюймову сумку для гольфу, а з опціональною системою наскрізний навантаження Ви зможете занурити в автомобіль другу таку сумку. В якості альтернативи Ви можете взяти з собою дві пари лиж, які фіксуються в салоні за допомогою транспортувального чохла, а в багажному відсіку вони укладаються на спеціальну поверхню для лиж. Для більш легкої навантаження громіздких предметів при відкритому жорсткому верху із задньої частини автомобіля висувається спеціальний чохол. *

* Тільки в поєднанні з функцією комфортного доступу.