BMW Z4 Roadster

Зовнішність другого покоління BMW Z4 Roadster (БМВ Z4 Родстер) - стала більш агресивною за рахунок подвійної решітки радіатора. А нові лінії задньої частини автомобіля зробили його більш елегантним. Додає шарму і нова задня оптика.

Головна зміна в автомобілі торкнулося, звичайно ж, даху. Це перший родстер BMW з жорстким дахом. Продуманий дизайн автомобіля зберігає його зовнішній вигляд з низькою посадкою навіть з опущеною дахом. Незважаючи на те, що це утяжелило автомобіль, баварці обіцяють, що новий дах більш практична і забезпечує кращий огляд. На відкриття-закриття даху БМВ Z4 Родстер потрібно всього 20 секунд.

BMW Z4 Roadster створений, щоб відповідати потребам водія. Починаючи від асиметричною центральній консолі до оптимально розташованих приладів і круглих елементів управління, які нагадують легендарний BMW Z8, будь-яка деталь салону щоразу по-новому відкриває для вас його елегантність. Навіть з піднятим дахом вас не покидає відчуття свободи, а нерозривний зв'язок між водієм, автомобілем і дорогою стає безпрецедентно міцною.