• BMW X5 по сниженному курсу: - 5 грн. от коммерческого курса евро.

  BMW X5 за зниженим курсом:

  - 5 грн. від комерційного курсу євро.

  Детальніше
 • 25072017 3

  Лімітована пропозиція!

  BMW 1 series від 565 000 грн.

  Детальніше
 • 24012017 3

  АБСОЛЮТНО НОВИЙ BMW 5 СЕРІЇ СЕДАН.

  Запрошує Вас на тест-драйв.

  Детальніше
 • 2bmw 7series slide 1

  УПРАВЛІННЯ РОЗКІШШЮ.
  НОВИЙ BMW 7 СЕРІЇ.

  УЖЕ В АВТОСАЛОНІ.

  Детальніше
 • 2XDrive

  РОЗУМНИЙ ПРИВІД ПОДОРОЖУВАТИ
  ПО МІСТУ ТА ЗА ЙОГО МЕЖАМИ.

  BMW xDRIVE.

  Детальніше
 • slider bmw individual 01

  БЕЗПЕРЕЧНИЙ ШЕДЕВР РОЗКОШІ.
  BMW 7 СЕРІЇ INDIVIDUAL EDITION.
  THE NEXT 100 YEARS.

   

  Детальніше
 • 2bmw m6 coupe slide 111

  ПАЛКИЙ ЗОВНІ.
  РОЗКІШНИЙ ВСЕРЕДИНІ.

  Новий BMW М6 Купе.

  Детальніше
Previous Autoplay Stop Next Слайд 1 из 10

BMW Z4 серії

Естетичність, що поєднується зі спортивним норовом, приводить у захват будь-якого автомобіліста. Чому? Все гранично просто: такий тандем гарантує отримання максимального задоволення від їзди. Дизайн BMW Z4 заворожує виразними контурами, плавними переходами, класичними пропорціями. Це витонченість і легкість, поєднуючись з значними динамічними характеристиками, гарантують комфортне керування як на звивистій трасі, так і на прямому автобані.

У БМВ Z4 все сприяє не тільки динамічною, але й економічній їзді. Приміром, на зміну традиційному гідропідсилювачу керма прийшла електронна система. Вона працює не завжди, а лише при поворотах рульового колеса, що сприяє зменшенню споживання палива.

Зарядка акумулятора в BMW Z4 відбувається ще й за рахунок рекуперації гальмівної енергії. Це благотворно позначається на двигуні, знижується кількість вихлопів в навколишнє середовище. Враховуючи спортивну 8-ступінчасту АКПП, автомобіль стає втіленням комфорту та економічності: передачі перемикаються швидко і в той же час практично непомітно.

На цьому інженери не зупинилися, оснастивши БМВ Z4 системою «Старт / Стоп». Вона відключає двигун на світлофорах щоб уникнути марної трати палива.

Вперше була використана жорстка дах, до складу якої входять алюмінієві елементи. Складається вона за двадцять секунд. А завдяки бічним і заднім вікнам забезпечується відмінний огляд. Що дуже важливо, адже довжина автомобіля складає 4,239 м.

 
 
BMW Z4 Roadster