• X5 -5 slider

  Знижений курс 
  на автомобілі BMW X5:

  -5 грн. від комерційного курсу євро*.

  Детальніше
 • X3 main slider

  Знижений курс 
  на автомобілі BMW X3:

  -5 грн. від комерційного курсу євро*.

  Детальніше
Previous Autoplay Stop Next Слайд 1 из 2

BMW Z4 серії

Естетичність, що поєднується зі спортивним норовом, приводить у захват будь-якого автомобіліста. Чому? Все гранично просто: такий тандем гарантує отримання максимального задоволення від їзди. Дизайн BMW Z4 заворожує виразними контурами, плавними переходами, класичними пропорціями. Це витонченість і легкість, поєднуючись з значними динамічними характеристиками, гарантують комфортне керування як на звивистій трасі, так і на прямому автобані.

У БМВ Z4 все сприяє не тільки динамічною, але й економічній їзді. Приміром, на зміну традиційному гідропідсилювачу керма прийшла електронна система. Вона працює не завжди, а лише при поворотах рульового колеса, що сприяє зменшенню споживання палива.

Зарядка акумулятора в BMW Z4 відбувається ще й за рахунок рекуперації гальмівної енергії. Це благотворно позначається на двигуні, знижується кількість вихлопів в навколишнє середовище. Враховуючи спортивну 8-ступінчасту АКПП, автомобіль стає втіленням комфорту та економічності: передачі перемикаються швидко і в той же час практично непомітно.

На цьому інженери не зупинилися, оснастивши БМВ Z4 системою «Старт / Стоп». Вона відключає двигун на світлофорах щоб уникнути марної трати палива.

Вперше була використана жорстка дах, до складу якої входять алюмінієві елементи. Складається вона за двадцять секунд. А завдяки бічним і заднім вікнам забезпечується відмінний огляд. Що дуже важливо, адже довжина автомобіля складає 4,239 м.

 
 
BMW Z4 Roadster