xDrive

Завдяки моделям X ваше життя повне можливостей. Висока посадка, інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive і економічні двигуни без будь-яких ускладнень виходять переможцями з будь-якої ситуації.

Основне завдання системи xDrive - підвищення рівня безпеки автомобіля в будь-яких погодних умовах, на будь-якому дорожньому покритті. Ця розумна система дозволяє BMW встановити нові масштаби тяги і динамічності. xDrive забезпечує безступінчатий і змінний розподіл крутного моменту між передніми і задніми колесами, діючи при цьому з недосяжною досі швидкістю. Система негайно розпізнає ситуацію, коли необхідно перерозподіл моменту і реагує в найкоротший час.

Сніг, град, дощ або сонце - погода іноді змінюється блискавично. І добре, якщо в цей час їдеш на BMW, який так само швидко і гнучко адаптується до будь нових умов руху: інтелектуальна система постійного повного приводу BMW xDrive в численних моделях BMW не тільки думає разом з Вами, вона навіть здатна діяти ще до того, як автомобіль почне втрачати стійкість. Система надійно розпізнає особливі вимоги, пропоновані відповідної поверхнею під колесами Вашого автомобіля, і забезпечує стійкість, оптимальну тягу і ідеальну точність проходження заданій траєкторії. Плюс максимальне задоволення від водіння при максимальній безпеці.