Витрати палива і викиди CO2.

Характер BMW X3 можна описати досить просто: безкомпромісне поєднання динаміки і безпеки. Саме тому він забезпечує максимальну комфортабельність руху і високий рівень захисту навіть в несприятливих умовах і на слизьких дорогах. Виключне задоволення від водіння цього автомобілі гарантують також високий крутний момент в поєднанні з вражаючою тягою і маневреністю. Або, інакше кажучи, для BMW X3 дорога закінчується там, де Ви цього захочете.

BMW X3 M40i:
Витрата палива в л / 100 км (в змішаному циклі): 8,4-8,2
Викиди CO2 в г / км (в змішаному циклі): 193-188

Дані по витраті палива і викидів СО2 були визначені відповідно до Європейських регламентом (ЄС) 715/2007 в редакції, яка застосовується на момент схвалення типу. Цифри називають транспортний засіб з базовою конфігурацією в Німеччині, а зазначені діапазони враховують різний розмір обраних коліс і шин.

Специфікації по ефективності CO2 визначаються відповідно до Директиви 1999/94 / EC і Pkw-EnVKV і базуються на споживанні палива та значеннях CO2 відповідно до класифікації NEDC.

Для отримання додаткової інформації про офіційне споживання палива і викиди СО2 нових легкових автомобілів можна виключити з «Довідника про споживання палива, викиди CO2 і споживання енергії нових легкових автомобілів», який доступний у всіх точках продажів і на https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html