ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ НОВОГО BMW X3.

Характер BMW X3 можна описати досить просто: безкомпромісне поєднання динаміки і безпеки. Саме тому він забезпечує максимальну комфортабельність руху і високий рівень захисту навіть в несприятливих умовах і на слизьких дорогах. Виключне задоволення від водіння цього автомобіля гарантують також високий крутящий момент в поєднанні з вражаючою потужністю і маневреністю. Або, інакше кажучи, для BMW X3 дорога закінчується там, де Ви цього захочете.

Вражаюча потужність.

Нове покоління 6-циліндрових дизельних двигунів BMW TwinPower Turbo характеризуються високою віддачею в поєднанні з зразковими показниками витрати палива, отриманими в результаті застосування новітніх технологій, таких як турбонагнітач із змінною геометрією і система безпосереднього приску Common Rail. Двигун розвиває 183 кВт (249 к.с.) і вражаючий максимальний крутящий момент: 560 Нм.

Аеродинаміка.

Завдяки раціонально полегшеній конструкції BMW X3 став значно легше, а точно підібрані заходи щодо вдосконалення аеродинаміки дозволили домогтися оптимізації коефіцієнта аеродинамічного опору. Все це позитивно позначається на динаміці руху, економічності і витраті палива. Особливої ​​уваги заслуговують дизайн задньої частини автомобіля, аеродинамічно оптимізовані зовнішні дзеркала заднього виду і Air Curtain в передньому бампері. Унікальною пропозицією є активні повітряні заслінки радіатора - якщо потреба в охолодженні невелика, то заслінки залишаються закритими, що додатково покращує аеродинамічні характеристики.

BMW Efficient Dynamics.

BMW EfficientDynamics дозволяє ще більш ефективно витрачати кожен літр палива: велика потужність, більш висока паливна економічність і ще більш яскраве задоволення від кожної поїздки. Застосування технічних інновацій, що знижують витрату палива, дозволяє гарантувати, що кожен автомобіль BMW є символом динаміки в чистому вигляді.