Дизайн Нового BMW X3

Потужна естетика. Дизайн нового BMW Х3.

Одного погляду достатньо. Яскравий дизайн BMW X3 по-новому інтерпретує впевненість і незалежність на дорозі. Гармонійні пропорції, потужні контури і екстремальна підкресленість ширини передньої і задньої частини кузова - все це складається в солідний і представницький зовнішній вигляд, що також знаходить своє продовження і в новому ексклюзивному оформленні інтер'єру. Більш того, завдяки різнобічним лініях обробки новий BMW X3 дозволяє створити відповідний образ для клієнтів з будь-якими запитами.

Ідеальний огляд. На всіх дорогах.

Адаптивні світлодіодні фари об'єднують в собі неосліплюючу систему управління дальнім світлом фар BMW Selective Beam, систему статичного освітлення поворотів та адаптивні фари головного світла. Яскраве світло фар, близьке по спектру до денного світла, забезпечує оптимальне, рівномірне освітлення дороги, тим самим знижуючи стомлюваність водія. Світловий потік автоматично розподіляється в залежності від швидкості руху і кута повороту рульового колеса. Чотири світлодіодних кільця являють собою також виразний елемент дизайну, який виділяє Ваш BMW серед інших автомобілів навіть вночі.

Зберігає спокій навіть у бурю. Акустичний дизайн.

Розслаблена, спокійна атмосфера: істотно поліпшений акустичний комфорт робить салон BMW X3 ексклюзивною зоною спокою навіть при високих швидкостях руху. Високоякісне акустичне скління відчутно знижує шуми, створені потоком повітря при русі автомобіля, а також інші зовнішні шуми.

Аксесуари для кожної поїздки.

Чудове різноманіття відрізняє і аксесуари для нового BMW X3. Неважливо, чи хочете Ви підкреслити його спортивний характер, отримати ще більше місця для розміщення багажу або насолоджуватися ще більшою кількістю практичних функцій. З оригінальними аксесуарами Ваш BMW ідеально впишеться в стиль життя. Вибір високоякісних продуктів простягається від містких верхніх багажних боксів, ефектних колісних дисків і підлогових килимків до стильних велосипедних багажників.