Комфорт

Система об'ємного звучання Bang & Olufsen класу High End.


Завдяки новій системі обробки сигналу Dirac Dimensions система об'ємного звучання Bang & Olufsen класу High End створює в салоні автомобіля відкриту і живу звукову атмосферу.

Звук, гідний концертного залу, формують 16 динаміків сумарною потужністю 1200 Вт, у тому числі автоматично висувається з приладової панелі центральний гучномовець. Центральний гучномовець являє собою середньочастотний динамік, оснащений акустичною лінзою, яка забезпечує рівномірний розподіл звуку в салоні. Доступні два режими звучання: Studio - чистий звук, Expanded - ефект розширення простору. Окремі динаміки мають функцію світломузики, що додатково посилює враження.

Функціональність.


Салон BMW X6 вражає не тільки ексклюзивними матеріалами, стильним дизайном, але і великим запасом місця, що дозволяє комфортно розміститися водієві і чотирьом пасажирам.

На перший погляд заднє сидіння здається двомісним, але насправді воно без проблем вміщує трьох пасажирів. Всюди в автомобілі передбачена можливість зберігання речей - це і великі кишені у всіх дверях, і відділення в задньому центральному підлокітнику, і простір під підлогою багажного відділення, і багато іншого. У передній центральній консолі розташовані два підстаканники, які при бажанні можна закрити шторкою одним рухом кисті. Крім того, в дверях можна зберігати пляшки ємністю до 1,5 л. Заднім пасажирам доступні два підстаканники в центральному підлокітнику.

При піднятою спинці заднього сидіння об'єм багажного відділення BMW X6 становить 580 л. Спинка складається в пропорції 40:20:40, що значно розширює можливості перевезення багажу. При повністю складеній спинці об'єм багажного відділення досягає вражаючих тисячу п'ятсот двадцять п'ять л.

BMW X6 готовий виконати будь-яке ваше бажання. І без того видатну функціональність автомобіля можна додатково розширити за допомогою опціонального пакету для зберігання. Сюди входять відділення для окулярів в стелі і вкладні килимки для всіх дверних кишень. Додаткове обладнання для зберігання речей включає в себе сітку в бардачку, що фіксує ремінь в відділенні центральної консолі, багажні сітки, багатофункціональні гачки і чотири кріпильних напрямних з регульованими точками кріплення в багажному відділенні.

Ідеальне доповнення до цього - вхідна в пакет сумка Pro для лиж та сноубордів, фиксируемая прямо в точці кріплення. Вона дозволяє безпечно перевозити чотири пари лиж або три сноуборду і майже не впливає на місткість салону: на задньому сидінні при цьому можуть розміститися два пасажири. Сумка легко виймається, а завдяки вбудованим коліщаткам будь-хто може відвезти її на потрібне місце. У складеному стані сумка займає зовсім небагато місця і може зберігатися на підлозі багажного відділення.

Фаркоп для причепа має електричну регулювання і цілком забирається під задній фартух. Він також містить систему контролю стійкості причепа. Залежно від встановленого двигуна максимальна маса буксированого вантажу може досягати 3500 кг.

Комфортний доступ.


Інноваційна і зручна у використанні система комфортного доступу дозволяє відкривати двері автомобіля і запускати двигун без фактичного використання ключа.

Коли ви наближаєтеся до автомобіля, система автоматично розпізнає ключ, який може при цьому перебувати в кишені брюк або портфелі. Після автоматичного відмикання дверей (включаючи задню) двигун можна завести одним натисненням кнопки.

У даний пакет обладнання входять функції Smart Opener і Smart Closer, що забезпечують безконтактне відкривання і закривання дверей багажника. Простого переміщення ноги під заднім бампером достатньо, щоб включити відкриває механізм. Команду на відкривання багажника розпізнають спеціальні датчики, розташовані в задньому бампері на декількох рівнях. Комфортний доступ працює тільки в тому випадку, якщо система одночасно зафіксує присутність людини і наявність відповідного ключа від автомобіля. Це дозволяє запобігти випадковому відкривання в результаті руху тварин або інших об'єктів. У пакет входить також висвітлення простору навколо автомобіля, в тому числі передніх і задніх дверних ручок.

Безконтактне відкривання і закривання дверей багажника.


Багато хто стикався з ситуацією, коли після відвідин магазину необхідно відкрити двері багажника, але руки зайняті покупками, а ключ ще потрібно відшукати. З інноваційною системою комфортного доступу це залишиться в минулому.

Система в поєднанні з функцією автоматичного відкривання дверей багажника дозволяє відкривати і закривати двері багажника, не торкаючись до неї. Датчик розпізнає коротке спрямоване переміщення ноги під заднім бампером і дає команду на відкривання (закривання).

Після цього двері багажника відкривається або закривається автоматично. Розташовані в задньому бампері на різній висоті датчики фіксують рух ноги і відкривають багажник. Ця інноваційна функція з пакету BMW ConnectedDrive робить дуже зручними всі операції з багажником. Доступ надається, тільки якщо система одночасно зафіксує наявність відповідного ключа від автомобіля.

Розважальна система для задніх пасажирів Professional.


Розважальна система для задніх пасажирів Professional, в яку входять два окремих кольорових екрану високої чіткості, не дасть пасажирам нудьгувати. Розташований ззаду DVD-привід дозволяє переглядати фільми на кожному з двох екраном з діагоналлю 9,2 дюйма.

Пасажири можуть також дивитися телевізійні програми, виходити в Інтернет, користуватися доступними онлайн-сервісами (залежно від з'єднання з мобільним телефоном), слухати музику на MP3-плеєрі, а також підключати до екранів ігрову консоль. Для відтворення звуку використовуються динаміки або навушники (у тому числі бездротові). Для розважальної системи Professional передбачено також дистанційне керування. Крім того, задні пасажири можуть користуватися навігаційними функціями автомобіля.

Багатофункціональний дисплей на приладовій панелі.


Багатофункціональний дисплей діагоналлю 10,25 дюйма, виконаний за технологією Black Panel, забезпечує ефективне візуальне уявлення інформації про режим водіння.

При цьому він допомагає водієві концентруватися на дорозі, позбавляючи його від необхідності контролювати свідчення відразу декількох приладів. Різні режими і їх функції відображаються на приладовій панелі з відповідною адаптацією колірної схеми для кожного з режимів: Comfort, ECO PRO і Sport. У той час як оформлення режиму Comfort не зазнало істотних змін, в націленому на максимальну економічність режимі ECO PRO на дисплеї переважає синій колір і змінена індикація програми EfficientDynamics і відображення додаткового запасу ходу. Режим Sport, що відображається в червоних тонах, включає індикацію інформації про динамічні характеристики.

На багатофункціональному дисплеї можуть відображатися дані навігаційної системи, включаючи рекомендації прогнозирующего асистенти, а також списки для розважальних та телефонних функцій.