Ефективність

Раціональна полегшена конструкція.


Кожен зекономлений грам означає більше задоволення від водіння. Чим легше автомобіль, тим менше енергії потрібно на його рух.

Це правило стало для BMW одним з керівних принципів ще в далекі 1930-і роки. Наші інженери постійно задають собі питання: «Де має сенс зменшити вагу? А де це непрактично? »Результат: раціональна полегшена конструкція. Зменшення ваги досягається шляхом використання надлегких матеріалів, таких як магній в системі кріплення приладової панелі або алюміній в конструкції підвіски і капота. Текстильні матеріали в конструкції захисту днища покращують звукоізоляцію і додатково вносять вклад у зменшення загальної ваги. У результаті сучасні автомобілі значно легше своїх попередників.

Аеродинаміка.


Кожна деталь BMW X6 втілює філософію BMW EfficientDynamics. Оптимізовані передній фартух і днище кузова відрізняються інноваційними рішеннями, які знижують коефіцієнт аеродинамічного опору і витрата палива.

Інтегровані в передній бампер повітрозабірники Air Curtain направляють повітряний потік уздовж передніх колісних арок через два вертикальних отвори. Прискорюючись, цей потік формує «завісу» у зовнішніх кромок коліс. Потім, повітряний потік, що виникає в області передніх коліс, відповідним чином направляється в аеродинамічні повітропроводи за колісними арками Air Breathers. Ці інноваційні технології дозволяють зменшити турбулентність і аеродинамічний опір, що в свою чергу призводить до зниження витрати палива.

8-ступінчаста спортивна коробка передач Steptronic.


8-ступінчаста спортивна коробка передач Steptronic оснащується декількома режимами руху, а також функцією ручного перемикання передач за допомогою підрульових пелюсток або важеля перемикання передач.

8-ступінчаста спортивна коробка передач Steptronic здатна адаптуватися відповідно до індивідуального стилю водіння. Вона ідеально підходить для будь-якої поїздки - від плавного неквапливого руху до по-справжньому динамічної їзди. Передачі перемикаються автоматично, але в будь-який момент можна зробити це вручну Перемикати передачі можна за допомогою важеля перемикання передач з динамічним дизайном, а також за допомогою підрульових перемикачів.

У режимі Sport процес перемикання налаштований на максимальну потужність. Завдяки наявності восьми передач КП завжди підтримує оптимальні оберти двигуна для досягнення максимальної потужності й ефективності. Це також дозволяє швидше прискорюватися, наприклад, при обгоні іншого автомобіля.

При русі з високою швидкістю додаткова восьма передача знижує оберти двигуна, скорочуючи тим самим витрата палива і зменшуючи рівень шуму. Тут в гру вступає наша новітня розробка - муфта блокування гідротрансформатора. 8-ступінчаста спортивна коробка передач Steptronic забезпечує найвищий комфорт при перемиканні і максимальну ефективність.

Режим ECO PRO.


За результатами внутрішніх досліджень BMW, режим ECO PRO дозволяє заощадити до 20% палива в залежності від індивідуальної манери водіння.

Функція руху накатом, прогнозирующий асистент і функція маршруту ECO PRO дозволяють заощадити ще 5%.

Функція руху накатом від'єднує трансмісію від двигуна, і автомобіль рухається без зв'язку між двигуном і колесами. Коли водій відпускає педаль газу на швидкості 50-160 км / год і не натискає на педаль гальма, а прогнозирующий асистент не регулює швидкість автомобіля - той починає рухатися накатом.

Використовуючи дані навігаційної системи, прогнозирующий асистент розпізнає звивисті ділянки, дорожні затори, обмеження швидкості і з'їзди з автострад, завчасно надаючи водієві рекомендації про припинення розгону.

Маршрут ECO PRO показує оптимальний маршрут, аналізуючи дані про ситуацію на дорозі, стилі водіння і стан дороги. Бортовий комп'ютер відображає величину економії палива, яка може бути досягнута шляхом використання пропонованого маршруту, у відсотках.

Інтелектуальне управління енергією.


У BMW Х6 інтелектуальне управління енергією забезпечують стандартні системи BMW EfficientDynamics, такі як автоматична функція "старт-стоп», система рекуперації енергії гальмування і електропідсилювач рульового управління. Максимальна ефективність і екологічність досягаються шляхом спільного використання цих технологій.

Завдяки автоматичній функції «старт-стоп» паливо витрачається тільки під час руху автомобіля. При короткочасній зупинці, наприклад на світлофорі або в дорожньому заторі, автоматична функція "старт-стоп» сприяє економії палива, вимикаючи двигун, як тільки автомобіль повністю зупиняється.

Коли автоматична функція "старт-стоп» активна, на інформаційному дисплеї відображається відповідний індикатор. Як тільки водій прибирає ногу з педалі гальма, двигун включається автоматично.

Функція автоматичної зупинки і запуску двигуна ніяк не впливає на комфорт і безпеку, оскільки вона не активується у випадку, якщо двигун не досяг оптимальної робочої температури, салон недостатньо прогрітий або охолоджений, ступінь заряду акумуляторної батареї недостатньо висока або водій обертає рульове колесо. В особливих випадках (наприклад, при скачуванні автомобіля зі схилу, при запотіванні лобового скла) центральна система управління запускає двигун в стані спокою. Натисканням кнопки функцію «старт-стоп» двигуна можна відключити в будь-який момент.

Кожен поворот рульового колеса вимагає витрат енергії. Але навіщо витрачати енергію тоді, коли поворот не потрібно? Система рульового управління з електропідсилювачем (EPS) активується лише тоді, коли потрібне посилення. На відміну від традиційних гідравлічних систем рульового управління система BMW EPS споживає енергію тільки в процесі обертання рульового колеса. При постійному куті повороту коліс електропідсилювач не працює.

При кожному гальмуванні вивільняється кінетична енергія, яка до недавнього часу ніяк не використовувалася. Система рекуперації енергії гальмування дозволяє реалізувати цей незадіяний потенціал. Вона використовує енергію, вироблювану при гальмуванні або відпуску педалі газу, перетворюючи її в електричну енергію. У результаті цього заряджається акумуляторна батарея. Завдяки даній інтелектуальній системі управління енергією усувається необхідність в безперервній роботі генератора, що зменшує навантаження на двигун. Результат: скорочення витрати палива і приріст потужності - класичний приклад ефективності програми BMW EfficientDynamics.