Дизайн

Дизайн кузова.


   

Широкий. М'язистий. Динамічний. Новий BMW X6 поєднує в собі солідність серії X зі спортивностью купе. Рішуча передня частина з великими повітрозабірниками недвозначно натякає на те, яка міць прихована під капотом.

   

Велика подвійна решітка радіатора спортивної форми підкреслює атлетичного BMW X6. Враження підсилюють фірмові подвійні фари BMW і широко розставлені протитуманні фари. При погляді збоку неможливо не помітити спортивний, нагадує купе силует і благородну хромовану окантовку вікон. Мова форм BMW X6 зрозумілий кожному. Перша частина характерною рельєфною лінії йде від потужної передньої колісної арки до ручок задніх дверей. Друга частина починається біля задньої колісної арки і стрімко йде назад, де переходить у задній ліхтар. Динамізм BMW X6 стає ще більш очевидним при погляді на широку задню частину зі строгими горизонтальними лініями. Новий BMW X6 готовий впоратися з будь-яким завданням.

   

Дизайн салону.


   

Чіткість, ексклюзивність, спортивність: салон BMW X6 продуманий до найменших деталей. У кращих традиціях BMW кокпіт орієнтований на водія, а характерна для моделей Х висока посадка покращує оглядовість.

   

Спортивні сидіння забезпечують відмінну бічну підтримку навіть при екстремальному стилі водіння.

   

Плавні лінії даху і елементів дизайну інтер'єру створюють затишну обстановку в салоні. Чергування темних і світлих кольорів оживляє салон. У поєднанні з першокласними матеріалами обробки (шкіряна оббивка входить в стандартну комплектацію) все це ясно говорить про те, що творці автомобіля прагнули до ідеалу без компромісів.

Світлодіодні елементи.


Зовнішня освітлювальна система нового BMW X6 - від передніх (у тому числі протитуманних) фар до задніх ліхтарів - може бути повністю виконана за світлодіодною технологією.

Адаптивні світлодіодні фари об'єднують в собі, світлодіодні кільця навколо фар, ближнє світло, BMW Selective Beam (систему автоматичного управління неослепляющим дальнім світлом), протитуманні фари, покажчики повороту, денні ходові вогні і систему адаптивного освітлення з регульованим світловим потоком. Усі без винятку освітлювальні елементи виконані за світлодіодною технологією.

Світловий потік автоматично розподіляється залежно від швидкості руху і кута повороту рульового колеса. Яскраве світло фар, близький по спектру до денного світла, забезпечує оптимальне, рівномірне освітлення дороги, тим самим знижуючи стомлюваність водія. Чотири світлодіодних кільця являють собою також виразний елемент дизайну, що виділяє BMW X6 на тлі навколишніх.

Протитуманні фари покращують видимість в туман або в негоду, підвищуючи безпеку водіння. Їх відмінними рисами є великий кут освітлення, близький до денного спектр, видатна довговічність і низьке енергоспоживання. Крім того, протитуманні фари на BMW X6 являють собою виразний елемент дизайну, гармонійно поєднуючись з подвійними передніми фарами.

Задні ліхтарі, кожен з яких складається з двох потужних світлодіодних модулів, мають характерну для BMW L-подібну форму. Це забезпечує автомобілям BMW впізнаваність в будь-який час доби.

L-подібна форма як один з основних мотивів дизайну повторюється і в розташуванні світлодіодних елементів задніх стоп-сигналів.

Матеріали.


   

Вища якість - домінуюча характеристика шкіряної обробки і декоративних елементів в новому BMW X6. Доступні різні експресивні колірні комбінації.

   

Наприклад, верхня частина приладової панелі може бути обшита м'якою шкірою Nappa; в поєднанні з пакетом Дизайн Pure Extravagance колірної гами Коньяк / Чорний до неї додається контрастна строчка коричневого кольору. Нижня частина виконується в кольорі Коньяк. Тоді як у М Спорт пакет входять комбінована оббивка сидінь шкірою і алькантарою антрацитового кольору і декоративні вставки Aluminium Hexagon. Можлива також оббивка шкірою Dakota різних забарвлень. Дуже ефектно виглядає салон з оббивкою кольору Кораловий Червоний з чорною контрастною рядком у поєднанні з декоративними вставками з алюмінію з насічкою.