Підключення та зв'язок

Сервіси ConnectedDrive.


Сервіси ConnectedDrive є основою для функцій BMW ConnectedDrive, що надають водієві широкі можливості отримання інформації, розваг і сервісів в дорозі.

Як приклад можна назвати сервіс BMW Online, що забезпечує доступ до поточної інформації з прив'язкою до місця розташування, наприклад до прогнозів погоди, новинам, онлайн-пошуку на основі служб GoogleTM, а також до офісних функцій. Крім того, в меню «Додатки» є можливість індивідуального комбінування окремих сервісів, таких як веб-камери і паркувальна інформація, а також туристичні та готельні путівники.

Сюди входить також зручний, безпечний і необмежений доступ до певних смартфон додаток. Крім того, пакет сервісів ConnectedDrive забезпечує доступ до магазину BMW ConnectedDrive, завдяки чому ви в будь-який час і в будь-якому місці можете управляти сервісами та додатками на свій розсуд. До складу пакету сервісів ConnectedDrive входить також безліч подібних систем і функцій, завдяки яким ви зможете отримати ще більше задоволення від кожної поїздки у вашому BMW.

Сервіси та додатки на будь-який смак можна купити в магазині BMW ConnectedDrive Store. У будь-який час після покупки BMW можна вибрати і замовити потрібні сервіси. Клієнти можуть в будь-який час вибрати потрібні сервіси і додатки BMW ConnectedDrive, не виходячи з автомобіля.

Увійти в магазин BMW ConnectedDrive Store можна з автомобіля BMW, перебуваючи в дорозі, а також через клієнтський портал My BMW ConnectedDrive. Придбаними сервісами та додатками можна користуватися в автомобілі незабаром після їх оплати. У магазині BMW ConnectedDrive Store в будь-який час можна знайти актуальну інформацію про доступні сервіси і додатках.

Сервіси та додатки, пропоновані в магазині BMW ConnectedDrive, спеціально розроблені з урахуванням потреб власників автомобілів BMW. Для окремих сервісів можна вибрати тривалість використання. Це дозволяє замовляти сервіси на певний період, наприклад на канікули.

Платформа BMW Apps дозволяє із зручністю користуватися окремими смартфон додаток в автомобілі BMW. Щоб забезпечити широкий асортимент програмного забезпечення для своїх автомобілів, BMW, крім розробки власних додатків (наприклад, BMW Connected і M laptimer), тісно співпрацює з такими компаніями, як Napster, Deezer, AUPEO! і Audible, завдяки чому програмне забезпечення цих постачальників можна використовувати в автомобілі.

Просто підключіть ваш смартфон до автомобіля за допомогою доданого активного адаптера або смартфонного USB-кабелю і запустіть додаток (потрібно тільки для Apple iPhone). Всіма функціями додатків можна із зручністю управляти за допомогою контролера iDrive. Асортимент додатків, якими можна користуватися в автомобілі, постійно розширюється завдяки тісній співпраці BMW з різними партнерами. Додаткові відомості див. На сайті www.bmw.com/apps.

Косньерж-сервіс.


Вам завжди було цікаво знати, що означає мати у своєму розпорядженні персонального дворецького? Тепер це стало можливим: скористайтеся для цього спеціальною послугою, а саме консьєрж-сервісом від BMW ConnectedDrive.

При підключенні до даного сервісу Ви при натисканні на кнопку зв'язуєтеся з співробітником колл-центру BMW, який буде Вашим «особистим асистентом» в дорозі.

Будь це якийсь певний ресторан, найближчий банкомат або чергова аптека - співробітник колл-центру BMW завжди допоможе Вам і за бажанням відправити адресу цікавить Вас об'єкта в навігаційну систему. Він зарезервує для Вас столик в ресторані або номер в готелі. Консьєрж-сервіс працює незалежно від Вашого мобільного телефону у Вашій рідній країні і за кордоном, 24 години на добу, 7 днів на тиждень і без будь-яких додаткових витрат.

Для користування даною послугою необхідно підключення до послуг ConnectedDrive.

Інформація про дорожню ситуацію онлайн.


Система надання інформації про дорожню ситуацію онлайн (RTTI) постійно забезпечує вас найбільш актуальними відомостями про ситуацію на дорогах. У режимі реального часу ви отримуєте точні відомості про час і тривалість транспортних пробок.

Дані надходять з таких джерел, як інформація про переміщення мобільних телефонів в стільникових мережах, GPS-дані парків транспортних засобів, смартфони програми і поліцейські звіти. Ці дані аналізуються з найвищою точністю, що дозволяє визначити місце розташування транспортної пробки з точністю до 100 м. Завдяки цьому система RTTI практично в режимі реального часу надає інформацію про поточну ситуацію на автомагістралях, основних дорогах і заміських трасах, а також на безлічі міських маршрутів, рекомендуючи при цьому альтернативні варіанти проїзду.

Інформація наочно відображається на карті доріг зеленим, жовтим, помаранчевим і червоним кольором.

Дистанційне керування автомобілем.


Сервіс дистанційного керування автомобілем і безкоштовний додаток My BMW Remote (яке можна завантажити в магазинах AppleTM App Store і GoogleTM Play Store) дозволяють управляти через Інтернет різними функціями - наприклад, вмикати і вимикати додатковий обігрівач, відмикати і замикати автомобіль.

Ще одна зручна функція: за допомогою локального пошуку Google ™ можна передати адреса пункту призначення прямо в автомобіль. Крім того, можна відобразити розташування автомобіля в радіусі 1,5 км. Для цього необхідна одноразова активація сервісу дистанційного керування автомобілем на клієнтському порталі My BMW ConnectedDrive: www.bmw-connecteddrive.ru.

Онлайн-розваги.


Підходяще музичний супровід для будь-якої ситуації, будь-якої дороги і будь-якого настрою: при замовленні пакету «Онлайн-розваги» Ви отримуєте необмежений доступ до більш ніж 12 мільйонам треків у Вашому BMW X5 - без використання інших пристроїв, наприклад смартфонів.

Тут Ви знайдете музику на будь-який смак! При замовленні пакету «Онлайн-розваги» Ви можете створити у одного з партнерів BMW обліковий запис для необмеженого доступу до різними музичних треків.

При цьому Ви зможете слухати треки не тільки у Вашому BMW: обліковий запис працює на смартфоні і якому іншому пристрої, підтримуваному відповідним партнером BMW. І все це без додаткових витрат у 6 країнах Європи: Німеччини, Франції, Великобританії, Італії, Нідерландах та Іспанії.

Для користування даною послугою потрібне підключення до послуг ConnectedDrive.

Функція інтелектуального екстреного виклику.


Функція інтелектуального екстреного виклику дозволяє цілодобово отримувати швидку адресну допомогу, а також підтримку спеціально підготовлених співробітників рідною мовою водія, в тому числі за кордоном.

У разі серйозної аварії, при якій спрацювали подушки безпеки або преднатяжители ременів, автоматично спрацьовує функція інтелектуального екстреного виклику. Необхідні дані, наприклад точне місце розташування автомобіля, інформація про ступінь тяжкості аварії та можливих травмах водія і пасажирів, передаються в контактний центр BMW допомогою інтегрованої в автомобіль SIM-карти, тобто без використання вашого мобільного телефону. Співробітники контактного центру повідомлять про те, що трапилося в найближче відділення рятувальної служби та нададуть підтримку по телефону до тих пір, поки аварійні служби не прибудуть на місце події. Екстрений виклик можна активувати вручну - наприклад, у випадку, коли допомога необхідна іншим учасникам руху.