Системи допомоги водію

Асистент водіння Plus.


У Асистент водіння Plus входять не тільки системи допомоги водієві - попередження про схід зі смуги руху і попередження про зіткнення з функцією автоматичної активації гальмівної системи, - але й активний круїз-контроль з функцією Stop & Go і система допомоги при русі в пробці.

Система активного круїз-контролю підтримує швидкість, задану водієм, а також відстань, задане до йде попереду транспортного засобу, на швидкості до 210 км / ч. Система управляє акселератором і гальмівною системою і підтримує задану дистанцію навіть у повільному транспортному потоці, при необхідності зупиняючи автомобіль.

Якщо водій попереду транспортного засобу різко гальмує, ваш BMW негайно зреагує, якщо активована система попередження про зіткнення. Система послідовно виконує декілька дій. Спочатку висвічується застережливий символ, потім символ починає блимати і доповнюється звуковим сигналом, після чого виконується гальмування.

Проекційний дисплей BMW.


Повноколірний проекційний дисплей BMW відображає важливу інформацію безпосередньо в полі зору водія, дозволяючи не відволікатися від ситуації на дорозі.

Відображатися можуть такі дані, як поточна швидкість, інформація навігаційної системи, обмеження швидкості (включаючи заборону обгону), часто використовувані функції, наприклад телефон і розваги (радіопередачі, назви музичних композицій), а також інформація і попередження від систем допомоги водієві.

Символи, що проектуються на лобове скло, відображаються у високому дозволі і повному кольорі. Проектоване зображення виглядає так, немов знаходиться в 2,3 м від капота автомобіля. У поєднанні з оптимальним розташуванням проекції це забезпечує швидкість і зручність сприйняття інформації і дозволяє практично не відволікатися від дороги.

Яскравість зображення коригується відповідно до поточної освітленістю. Крім того, в системі передбачені денний і нічний режими, а також регулювання висоти дисплея. Водій може самостійно вказати види даних, які слід відображати крім поточної швидкості і попереджень систем допомоги водієві.

Система допомоги при паркуванні.


Повністю автоматична система допомоги при парковці на BMW - це ще один крок до автомобіля, який їде сам. Система останнього покоління самостійно включає передню або задню передачу, повертає, прискорює і гальмує автомобіль.

Все, що потрібно від водія, - це включити індикатор і утримувати кнопку PDC в процесі паркування, одночасно контролюючи навколишнє оточення за допомогою автоматично включається камери заднього виду. Після закінчення маневру система переводить коробку передач в положення парковки (P). При русі на швидкості до 35 км / год і видаленні до 1,5 м від ряду припаркованих автомобілів система за допомогою ультразвукових датчиків визначає місця можливої ​​парковки і показує їх на дисплеї управління.

Система нічного бачення BMW з динамічним підсвічуванням.


Відмінна видимість в будь-який час доби. Система нічного бачення BMW з динамічним підсвічуванням розпізнає людей і великих тварин навіть у темряві і на великій відстані.

Інфрачервона камера, розташована за гратами радіатора, контролює простір перед автомобілем і передає отримані зображення на дисплей управління. Система розпізнає людей і тварин на відстані до 300 метрів.

При виявленні об'єкта за межами освітлюваного фарами ділянки система направляє на нього промінь однією з незалежно керованих світлодіодних фар, не надає сліпучої дії. Це ефективно запобігає зіткнення, дозволяючи водієві і освітленому пішоходу своєчасно прийняти необхідні заходи.

У небезпечних ситуаціях на стандартному дисплеї і на проекційному дисплеї BMW відображається застережливий сигнал - червона миготлива фігурка людини або тварини. Звучить застережливий сигнал, а гальма приводяться у стан готовності. Система нічного бачення автоматично активується при запуску двигуна. Вона попереджає водія про небезпечні ситуації навіть при вимкненому дисплеї. Система нічного бачення BMW з функцією динамічного підсвічування - інноваційна технологія у складі програми BMW ConnectedDrive.

Круговий огляд.


Система кругового огляду включає в себе функції заднього виду, а також виду зверху і панорамного бічного огляду. Камери в дзеркалах заднього виду, ширококутна камера в передній частині і камера заднього виду забезпечують 360-градусний огляд простору навколо автомобіля, а також панорамний огляд зон спереду і ззаду.

Для формування виду зверху (з висоти пташиного польоту) система використовує дані панорамного огляду, які піддаються комп'ютерній обробці. Ширококутова камера бокового огляду, розташована в середині подвійної решітки радіатора, і камера заднього виду забезпечують панорамний огляд простору спереду і ззаду. Система виявлення транспорту, що рухається в поперечному напрямку, допомагає водієві, виводячи жовті значки по сторонах зображення і жовтий трикутник попередження при наявності автомобіля, що рухається в поперечному напрямку.

Відеокамери активуються при включенні заднього ходу, а також при натисканні кнопки PDC або кнопки бічного огляду. Отримані камерами зображення відображаються на дисплеї управління. Водій може активувати камеру заднього виду, функції виду зверху і панорамного бічного огляду. Функція бічного огляду автоматично відключається при досягненні швидкості 15 км / ч.

Навігаційна система Professional з контролером iDrive Touch.


Навігаційну систему Professional відрізняють витончений дизайн і вражаючий спектр функцій - до ваших послуг зручна у використанні і бездоганно інтегрована в автомобіль навігаційна система з контролером iDrive Touch, яка втілює концепцію управління iDrive.

Система включає в себе бездротову гарнітуру з інтерфейсом USB і голосовим управлінням, аудіосистему BMW Professional з DVD-приводом, а також має 20 ГБ пам'яті для звукових файлів. Завдяки їй водій отримує можливість користуватися системою інформації про дорожню ситуацію онлайн (тільки в поєднанні з пакетом сервісів ConnectedDrive). Вбудований кольоровий РК-дисплей з діагоналлю 10,25 дюйма з функцією поділу (основний і додатковий екрани) забезпечує оптимальну ступінь читабельності і видимості.

Інтуїтивно зрозуміле керування функціями здійснюється за допомогою контролера iDrive Touch з сенсорною панеллю, який підтримує рукописне введення адреси пункту призначення для навігаційної системи. Крім того, системою можна керувати за допомогою кнопок безпосереднього доступу до меню, восьми настроюються клавіш або голосових команд.

Функція тривимірного відображення карти на тлі супутникових знімків з фотореалістичним поданням обраних пам'яток робить навігацію незвичайно видовищним процесом.