Послуги та додатки

Послуги ConnectedDrive.


Дооснащення послугами ConnectedDrive є обов'язковим для роботи інтелектуальних служб ConnectedDrive, які включають в себе численні інформаційні та розважальні рішення.

   

У їх числі система BMW Online, яка з урахуванням Вашого місця розташування відкриває доступ до такої інформації, як прогнози погоди, новини, онлайн-пошук або офісні функції. Крім цього, у Вашому розпорядженні різні індивідуальні послуги та функції, серед яких веб-камери, інформація про парковках, путівники і гіди по готелях.

   

Також до ваших послуг зручні, надійні і необмежені за часом використання програми для смартфонів, наприклад BMW Connected, і багато іншого.

Косньерж-сервіс.


Вам завжди було цікаво знати, що означає мати у своєму розпорядженні персонального дворецького? Тепер це стало можливим: скористайтеся для цього спеціальною послугою, а саме консьєрж-сервісом від BMW ConnectedDrive.

При підключенні до даного сервісу Ви при натисканні на кнопку зв'язуєтеся з співробітником колл-центру BMW, який буде Вашим «особистим асистентом» в дорозі.

Будь це якийсь певний ресторан, найближчий банкомат або чергова аптека - співробітник колл-центру BMW завжди допоможе Вам і за бажанням відправити адресу цікавить Вас об'єкта в навігаційну систему. Він зарезервує для Вас столик в ресторані або номер в готелі. Консьєрж-сервіс працює незалежно від Вашого мобільного телефону у Вашій рідній країні і за кордоном, 24 години на добу, 7 днів на тиждень і без будь-яких додаткових витрат.

Для користування даною послугою необхідно підключення до послуг ConnectedDrive.

Інтелектуальна система екстреного виклику.


Інтелектуальна система екстреного виклику в разі необхідності забезпечить Вам швидку цілеспрямовану допомогу, а також підтримку з боку спеціально навченого співробітника - на Вашій рідній мові, навіть якщо Ви перебуваєте за кордоном.

Дана система автоматично здійснює екстрений виклик в разі серйозної аварії зі спрацьовуванням подушок безпеки або активацією преднатяжителей ременів безпеки, викликаної ДТП. Через встановлену в автомобілі SIM-карту, тобто незалежно від Вашого мобільного телефону, в колл-центр BMW передаються важливі для служби порятунку дані, такі як точне положення автомобіля, інформація про ступінь тяжкості аварії і можливий ризик отримання травм пасажирами. Співробітники колл-центрів BMW моментально проінформують про це найближчий центр служби порятунку і нададуть учасникам аварії телефонну підтримку до приїзду рятувальників.

Функцію екстреного виклику також можна активувати вручну, наприклад щоб викликати допомогу для інших учасників руху.

Real Time Traffic Information.


Завдяки системі Real Time Traffic Information (RTTI) Ви завжди володієте найактуальнішою інформацією про ситуацію на дорогах. При цьому Ви в режимі реального часу отримуєте точні дані про місце і продолжітельнсті заторів.

В якості джерел даних крім усього іншого використовуються дорожня інформація з мобільної мережі, GPS-дані автомобілів, дані від додатків смартфонів і поліцейські повідомлення. Аналіз цієї інформації дозволяє визначити затор на дорозі з точністю до 500 метрів.

Таким чином, система RTTI в режимі реального часу інформує Вас про актуальну обстановці на автобанах, швидкісних і сільських дорогах, а також на маршрутах всередині міста і пропонує Вам ефективні маршрути об'їзду.

Умовою для роботи RTTI є наявність ConnectedDrive Services і навігаційної системи BMW.

Дистанційні послуги.


Підключившись до сервісу «Дистанційні послуги», Ви за допомогою програми My BMW Remote App зможете управляти різними функціями автомобіля.

Даний сервіс також дозволяє управляти автономним нагрівником. Крім цього, Ви через функцію локального пошуку GoogleTM можете передати в націгаціонную систему інформацію про адресу, якщо автомобіль знаходиться в радіусі 1,5 км від Вас, а також заблокувати і розблокувати автомобіль через колл-центр BMW.

Для користування даною фукнции потрібне підключення до пакету «Послуги ConnectedDrive».

Онлайн-розваги.


Підходяще музичний супровід для будь-якої ситуації, будь-якої дороги і будь-якого настрою: при замовленні пакету «Онлайн-розваги» Ви отримуєте необмежений доступ до більш ніж 12 мільйонам треків у Вашому BMW X5 - без використання інших пристроїв, наприклад смартфонів.

Тут Ви знайдете музику на будь-який смак! При замовленні пакету «Онлайн-розваги» Ви можете створити у одного з партнерів BMW обліковий запис для необмеженого доступу до різними музичних треків.

При цьому Ви зможете слухати треки не тільки у Вашому BMW: обліковий запис працює на смартфоні і якому іншому пристрої, підтримуваному відповідним партнером BMW. І все це без додаткових витрат у 6 країнах Європи: Німеччини, Франції, Великобританії, Італії, Нідерландах та Іспанії.

Для користування даною послугою потрібне підключення до послуг ConnectedDrive.

Інтернет.


Замовивши опцію «Інтернет», Ви можете переглядати інтернет-сторінки на контрольному дисплеї свого BMW. Введення URL-адреси здійснюється просто і зручно з допомогою контролера iDrive або для більш швидкого доступу зі списку вибраного.

Завдяки входить в пакет «Інтернет» безлімітного тарифного плану Ви по всій країні (без міжнародного роумінгу) на швидкості до 7 км / год зможете переглядати інтернет-сторінки на контрольному дисплеї свого BMW. Для користування даною функцією потрібне підключення до пакету послуг ConnectedDrive.