Комфорт

Функціональність.


Місце знайдеться для всього: транспортування важких і громіздких предметів - не проблема для BMW X5 - завдяки безлічі практичних і створюють додатковий простір можливостей.

BMW X5 демонструє відмінну практичність як зовні, так і всередині. Як приклад високої універсальності можна навести двоскладову кришку багажного відсіку: верхня частина кришки може бути відкрита високо вгору, завдяки чому Ви зможете зручно скласти або витягти невеликі і легкі предмети. Нижня кришка у відкритому стані розташована на рівні з днищем багажного відсіку, утворюючи зручну платформу, на яку можна поставити багаж перед його завантаженням у автомобіль

У цьому зв'язку також варто згадати про тягово-зчіпного пристрою, яке не тільки дозволяє буксирувати причіп масою до 2,7 і 3,5 т (залежно від встановленого двигуна), але й забезпечує високий рівень безпеки: система стабілізації причепа розпізнає небезпечну розкачку причепа , швидко пригальмовує автомобіль (задіюючи гальмівну систему причепа) і стабілізує його.

В інтер'єрі також видна зразкова універсальність. Спинка заднього сидіння складається в співвідношенні 40:20:40, щоб адаптувати місце в салоні в залежності від кількості пасажирів або вантажу, що перевозиться. Для зберігання невеликих предметів Ви можете замовити опціональний пакет відсіків для зберігання, який крім усього іншого включає в себе багажну сітку в багажному відсіку і спеціальний піддон під його днищем.

Сидіння.


Немає ніякої різниці, де Ви сидите - завдяки високій посадці спереду і практичності в задній частині салону всі пасажири BMW X5 сидять на місцях в першому ряду.

Водій і передній пасажир у BMW X5 зможуть не тільки насолодитися типовою для моделей X високою посадкою, але і отримати задоволення від опціональних комфортних сидінь. Верхня частина спинок сидінь, їх ширина, підколінні опори і висота підголівників регулюються за допомогою електроприводів - в результаті це призводить до зниження напруги та підвищенню загального комфорту.

Заднє сидіння в залежності від кількості пасажирів, або обсягу багажу складається в співвідношенні 40:20:40; тим самим об'єм багажного відсіку можна збільшити до значних 1870 літрів.

У додатковій комплектації доступні особливо комфортні задні сидіння, які можна індивідуально регулювати. Так, наприклад, нахил спинки двох бічних сидінь може індивідуально регулюватися в цілому на десять градусів, при цьому доступно шість положень. Крім цього, зручні сидіння, що складаються в пропорції 60:40, можна регулювати, переміщаючи в поздовжньому напрямку на 80 міліметрів. Таким чином при необхідності можна збільшити простір для колін і багажу. Спинка заднього сидіння, що складається в пропорції 40:20:40, при бажанні повністю відкидається.

Ще більшу практичність забезпечує третій ряд сидінь, що складається з двох складаються крісел. Ці додаткові сидіння, розташовані у напрямку руху, можуть бути відрегульовані окремо.

Система об'ємного звучання Bang & Olufsen класу High End.


Завдяки новій технології обробки сигналу Dirac-Dimensions система об'ємного звучання Bang & Olufsen класу High End забезпечує живу і яскраву звукову картину.

Система складається з 16 динаміків з сукупною потужністю 1200 ват. У їх числі автоматично висувається центральний динамік в передній панелі, в якому використані середньочастотний динамік і технологія Acoustic Lens, що забезпечують найвищу якість звучання на всіх місцях.

До складу системи входять режими «Studio» і «Expanded» для відповідної настройки звуку. Підсвічування окремих динаміків робить повними відчуття від прослуховування музики.

Розважальна система Professional для задніх пасажирів.


Під час довгих поїздок задні пасажири BMW X5 також зможуть користуватися кращими розважальними функціями - завдяки опциональной розважальної системі Professional для задніх пасажирів.

Розважальна система Professional для задніх пасажирів включає в себе два окремих кольорових монітора з діагоналлю 9,2 дюйма і регулюванням по куту нахилу, а також привід DVD. Під час руху дана система дозволяє заднім пасажирам управляти телевізором, радіо, DVDV-чейнджером і навігацією (незалежно від водія), а також переглядати сторінки в Інтернеті (при замовленні ConnectedDrive). Також до послуг задніх пасажирів роз'єми для підключення MP3-плеєра та ігрових консолей. А щоб не відволікати водія від керування автомобіля, задні пасажири можуть підключити бездротові навушники.

BMW Service Inclusive.


BMW Service Inclusive - це перший крок на шляху до безмежного задоволення за кермом. Так як в даний пакет вже входять основні роботи з сервісу та обслуговування автомобіля.

Пакет BMW Service Inclusive включає в себе всі необхідні Вашій BMW послуги, які предоставлют протягом узгодженого часу. І все це в будь-якій точці планети. До нього входять такі послуги: заміна моторного масла, включаючи долівку (умова: регулярна заміна масла в авторизованому сервісному центрі BMW), заміна мікрофільтра, паливного фільтра, повітряного фільтра і свічок запалювання, заміна гальмівної рідини, перевірка автомобіля та інші роботи згідно сервісній книжці.