Ефективність

BMW EfficientDynamics.


Мета стратегії BMW EfficientDynamics - об'єднати ефективність і задоволення за кермом і наблизитися до абсолютно чистою мобільності.

Починаючи з 1998 року компанії BMW Group вдалося знизити загальні викиди CO2 всіх своїх нових автомобілів, проданих в Європі, на 30%, а до літа 2020 дане значення планується зменшити ще на 25%. Станом на літо 2013 роки вже 22 моделі BMW викидають в атмосферу менше 120 г CO2 / км. Наступним кроком на шляху до чистої мобільності є інтелектуальна система управління електроживленням, яка у поєднанні з полегшеними конструкціями, а також заходами в області аеродинаміки та підвищення ефективності двигунів вже сьогодні дозволяє насолодитися екологічно чистої мобільністю.

Кожен автомобіль марки BMW оснащується новітніми технологіями BMW EfficientDynamics. До них належать, наприклад, технологія BMW TwinPower Turbo, функція Auto Start Stop і режим ECO PRO. Ще одним важливим елементом стратегії є розробка таких форм приводу, як BMW ActiveHybrid і технології BMW eDrive, а також BMW Hydrogen 7 з водневою силовою установкою.

Слідуючи основної мети стратегії BMW EfficientDynamics, компанія BMW i розробляє нові автомобільні концепції в області електричної мобільності, в числі яких BMW i3 (Megacity Vehicle) і BMW i8. При цьому ставка робиться на численні вже існуючі технології BMW EfficientDynamics в поєднанні з інноваційними рішеннями у сфері полегшених конструкцій, наприклад використання карбону. Нагородою нашим інженерам служить значне зменшення витрати палива і шкідливих викидів при одночасному підвищенні потужності і динаміки - щоб Ви змогли отримувати ще більше задоволення від кожної поїздки.

Аеродинаміка.


Конструкція автомобіля послідовно орієнтована на філософію BMW EfficientDynamics. В області переднього бампера і днища автомобіля, які піддалися аеродинамічній оптимізації, використані різні інноваційні рішення, покликані знизити опір повітря і витрата палива.

Передній бампер в якості важливого елемента дизайну є уособленням філософії BMW EfficientDynamics. Інтегрована повітряна «шторка» спрямовує зустрічний повітряний потік через два вертикальних повітрозабірника уздовж передніх арок. Прискорений повітряний потік створює «завісу» із зовнішнього боку коліс. Крім цього, повітряні «зябра» надають потоку повітря певний напрямок. Ці інноваційні заходи BMW EfficientDynamics знижують завихрення і опір повітря, в результаті чого витрата палива знижується.

Під час руху опціональна система управління заслінками в безперервному режимі контролює за допомогою датчика потреба двигуна в охолодженні і відповідним чином відкриває або закриває заслінки радіатора. В результаті це оптимізує аеродинаміку і скорочує час прогріву двигуна, що призводить до зниження витрати палива.

Задній спойлер на кромці даху і примикають до нього бічні аеродинамічні "косинки" ефективно розподіляють повітряний потік в задній частині кузова, в результаті чого аеродинамічні завихрення і опір повітря знижуються.

ECO PRO Mode.


Після активації режиму ECO PRO всі системи орієнтовані на максимальну ефективність, в результаті чого в залежності від індивідуального стилю водіння досягається зниження палива аж до 20 відсотків (за даними власного дослідження BMW).

Ще 5 відсотків палива дозволяють заощадити такі додаткові функції, як інтелектуальний режим руху накатом, функція розрахунку оптимального маршруту і функція ECO PRO Route. У результаті характеристика роботи педалі акселератора і коробки передач, а також моменти перемикання оптимізуються, у той час як стратегія опалення / кондиціонування повітря адаптується до реальних умов. На контрольному дисплеї відображається інформація про те, які системи BMW EfficientDynamics в даний момент знижують витрату палива. Для цього на ньому крім усього іншого виводяться видаються в залежності від ситуації підказки ECO PRO, що допомагають водієві ефективно керувати автомобілем.

Ще однією особливістю режиму ECO PRO є інтелектуальна функція руху накатом, що працює в поєднанні з АКПП: якщо водій на швидкості від 50 до 160 км / год прибирає ногу з педалі акселератора і при цьому не гальмує, то система від'єднує двигун від трансмісії, в результаті чого автомобіль рухається накатом.

У числі особливих інновацій режиму ECO PRO функція розрахунку оптимального маршруту, що працює в поєднанні з навігаційною системою. Використовуючи дані від навігаційної системи, вона розпізнає повороти, населені пункти, круговий рух, T-подібні перехрестя, швидкісні обмеження і виїзди на швидкісні магістралі і таким чином видає підказки по оптимальному скиду "газу". Крім цього, дана система ефективно управляє інтелектуальним режимом руху накатом.

Серед інших функцій режиму ECO PRO функція ECO PRO Route, яка у поєднанні з навігаційною системою Professional на підставі таких параметрів, як індивідуальний стиль водіння, актуальна дорожня ситуація і стан дорожнього щільна, розраховує найефективніший маршрут. Бортовий комп'ютер відображає бонусний запас ходу, тобто скільки додаткових кілометрів можна проїхати завдяки активації режиму ECO PRO.

BMW X5 sDrive25d.


BMW X5 sDrive25d є найефективнішим представником свого модельного ряду. Замість повного приводу BMW X5 sDrive25d розпорядженні приводом на задні колеса. Крім усього іншого це знижує масу автомобіля, що призводить до зменшення витрати палива і шкідливих викидів.

Завдяки потужності 160 кВт (218 к.с.) BMW X5 sDrive25d * демонструє приголомшливу динаміку - при низькому середній витраті палива, що становить 5,6 літра на 100 кілометрів, і викидах CO2 149 г / км. Незважаючи на мале споживання палива, на розгін з місця до 100 км / год йому потрібно всього 8,2 секунди.

* Значення для BMW X5 sDrive25d є розрахунковими і поки не підтверджені.

BMW X5 sDrive25d приблизно з'явиться в грудні 2013 року.

Екологічний стандарт Євро-6.


Завдяки передовим технологіям двигуни BMW X5 вже сьогодні виконують суворі вимоги екологічного стандарту Євро-6.

Силові агрегати BMW завжди випереджали свій час, так як з 1917 року двигуни є основною компетенцією компанії BMW. Це особливо наочно підтверджують силові агрегати BMW X5. Розташовуючи видатної потужністю, спонтанним відгуком і зразковою плавністю ходу, вони відповідають найвищим вимогам до комфорту.

Відмінне майбутнє всім дизельних двигунів гарантує серійна технологія BluePerformance, яка оптимізує викиди дизельних силових агрегатів. Поряд з такими компонентами, як фільтр сажа і каталізатор окислення, в ній використовується спеціальний каталізатор Nox, який додатково знижує вміст оксидів азоту у відпрацьованих газах. На деяких моделях для зниження частки оксидів азоту використовується каталізатор SCR (SCR = селективна каталітична нейтралізація) з уприскуванням AdBlue. Хімічна реакція, яка виникає в результаті уприскування сечовини AdBlue, призводить до значного зниження викидів оксидів азоту. Таким чином, в перспективі ви зможете перебувати за кермом самого чистого дизельного автомобіля в світі з незмінно скорочуваним викидом шкідливих речовин на кожній моделі, відповідної строгому стандарту Євро-6.