Динаміка

BMW X5 M50d.


BMW X5 M50d об'єднує в собі весь досвід інженерів BMW M, який реалізовано у винятково тонкій настройці приводу, ходової частини і рульового управління. В результаті був створений автомобіль, що поєднує в собі виключно яскраву динамічність і керованість з комфортом і практичністю в щоденній експлуатації.

6-циліндровий рядний дизельний двигун M Performance TwinPower Turbo поєднує в собі технології безпосереднього вприскування CommonRail і унікальний триступеневий турбонагнітач із змінною геометрією турбіни. Характерними особливостями цього унікального силового агрегату є виняткова чуйність на натиснення педалі акселератора, високий крутний момент на низьких оборотах, а також широкий діапазон робочих оборотів.

Ці характеристики двигуна дозволяють йому демонструвати вибухову динаміку: 740 Нм крутного моменту, 381 к.с. (280 кВт) максимальної потужності і розгін з 0 до 100 км / год всього за 5,3 с. А поєднання такої продуктивності і витрати 6,7 л палива на 100 км пробігу при викиді CO2 177 г / км свідчить про виняткове співвідношенні динаміки та ефективності, знову підкреслюючи інноваційність досягнень інженерів BMW.

Унікальний характер BMW X5 M50d складається з поєднання особливих налаштувань рульового управління, ходової частини та інтелектуальної системи повного приводу BMW xDrive.

Адаптивна підвіска M надає легендарної маневреності моделей BMW X нотки ще більшої спортивності. Система динамічного регулювання жорсткості амортизаторів і пневмопідвіска на задній осі орієнтовані на особливо спортивний стиль водіння, наділяючи автомобіль точної і ідеально контрольованої керованістю.

Адаптивний пакет Dynamic забезпечує ВашемуBMW X5 M50d максимальну маневреність, точність управління і динамічність проходження віражів. Вхідні до складу пакету системи Dynamic Performance Control і Dynamic Drive додатково підсилюють нейтральний характер обертальності і зменшують крени кузова на поворотах.

Бензинові двигуни з технологією BMW TwinPower Turbo.


BMW xDrive50i з двигуном V8 забезпечує потужність і технічна досконалість, а BMW X5 xDrive35i з рядним 6-циліндровим двигуном демонструє спокійну впевненість у своїх силах і високу ефективність.

Вдосконалені бензинові двигуни BMW X5 поєднують в собі максимум задоволення від водіння і видатні показники економічності. Самий потужний бензиновий рядний 8-циліндровий двигун BMW TwinPower Turbo оснащений двома паралельними турбонагнітачами, високоточним уприскуванням, а також системами Valvetronic і double-Vanos. Його максимальний крутний момент 650 Нм доступний в діапазоні від 2000 до 4500 об / хв. Володіючи мощностью450 к.с. (330 кВт), він дозволяє автомобілю розганятися з 0 до 100 км / год за вражаючі 5,0 с. А завдяки системі високоточного уприскування, що забезпечує точне дозування кількості палива, що надходить в циліндри, досягається висока ступінь ефективності. Це означає, що показники витрати палива - від 10,5 до 10,4 л / 100 км пробігу - і викидів CO2 - від 244 до 242 г / км - виглядають так само вражаюче.

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo, яким оснащується BMW X5 xDrive35i *, також поєднує в собі турбонагнетатель TwinScroll з високоточним уприскуванням і системами Valvetronic і double-Vanos. Цей інноваційний пакет дозволяє знизити викиди CO2 до 199 г / км і скоротити витрату палива до 8,5 л на 100 км пробігу, домігшись при цьому вражаючих показників потужності (306 к.с., 225 кВт), крутного моменту (400 Нм) і прискорення з 0 до 100 км / год - всього 6,5 с.

* Дані для BMW X5 xDrive35i надані в якості ознайомлення і повинні бути підтверджені пізніше.

Всі серійні бензинові двигуни для BMW X5 відповідають екологічному стандарту Євро-6.

Дизельні двигуни з технологією BMW TwinPower Turbo


Ще могутніше, ще динамічніше - і ще економічніше: рядні 6-циліндрові дизельні двигуни xDrive40d, xDrive30d, xDrive25d і sDrive25d для BMW X5.

Дизельний двигун в новому BMW X5 xDrive40d * вражає своєю технологією BMW TwinPower Turbo, а також показниками потужності (313 к.с., 230 кВт) і крутного моменту (630 Нм). Завдяки використанню турбонагнетателя із змінною геометрією турбіни, BMW X5xDrive40d демонструє видатні показники: розгін з 0 до 100 км / год займає всього 6,1 с, а максимальна швидкість складає 236 км / ч. А додаткове використання безпосереднього вприскування CommonRail змогу досягти вражаючих показників економічності: витрата складає всього від 6,3 до 6,2 л на 100 км пробігу, а викиди CO2 - всього 166 до 164 г / км.

Пріємістий рядний 6-циліндровий двигун в BMW X5 xDrive30d завдяки вражаючим 258 к.с. (190 кВт) потужності дозволяє прискорюватися з 0 до 100 км / год всього за 6,9 с. Максимальний крутний момент, що становить 560 Нм, свідчить про високу ефективність роботи: BMW X5 xDrive30d витрачає всього 6,2 літра дизельного палива на 100 км пробігу, а рівень викидів становить від 164 до 162 г / км. А пропонована вже в стандартній комплектації технологія BMW BluePerformance дозволяє BMW X5 xDrive30d, цей автомобіль - як і всі інші дизельні моделі BMW X5 - відповідає екологічному стандарту Євро-6.

BMW X5xDrive25d *, оснащений рядним чотирициліндровим дизельним двигуном BMW TwinPower Turbo, розвиває 218 к.с. (160 кВт) і 450 Нм крутного моменту в діапазоні від 1500 до 2500 об / хв. Розгін з 0 до 100 км / год займає 8,2 с, а максимальна швидкість складає 220 км / ч. Показники економічності і рівня викидів вражають не менше: середня витрата палива складає всього 5,9 л / 100 км, а викиди CO2 - 155 г / км.

Найбільш економічний в лінійці BMW X5 sDrive25d * також оснащений двигуном потужністю 218 к.с. (160 кВт), що розвиває 450 Нм крутного моменту і розганяє автомобіль з 0 до 100 км / год за 8,2 с. Витрата палива при цьому не перевищує 5,6 л на 100 км пробігу, а рівень викидів - 149 г / км.

* Дані для BMW X5 xDrive40d, BMW X5 xDrive25d і BMW X5 sDrive25d надані в якості ознайомлення і повинні бути підтверджені пізніше.

BMW xDrive.


Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive оптимальним чином підлаштовується під будь-які, навіть найскладніші дорожні умови, в будь-яких ситуаціях забезпечуючи максимальне зчеплення з дорогою.

Датчики системи постійно відстежують поведінку автомобіля. У нормальних умовах ви насолоджуєтеся маневреністю і настільки характерним для BMW заднеприводним характером. Однак в критичних умовах, наприклад на слизькій або нерівній дорозі, в крутих поворотах або на схилах система BMW xDrive починає діяти: ненав'язливо, але дуже ефективно вона миттєво перерозподіляє крутний момент на вісь, що володіє максимальним зчепленням з дорожнім покриттям. У результаті ще до того, як водій встигає помітити це втручання, автомобіль знову стабілізується. У результаті керованість, маневреність і динамічність автомобіля з системою BMW xDrive значно підвищується - і Ви завжди в безпеці прибуваєте в кінцеву точку свого маршруту.

Активне рульове керування.


Новий вимір комфорту за кермом: активне рульове управління забезпечує точність, маневреність і зручність керування в будь-якій дорожній ситуації.

На невеликих швидкостях - наприклад, при русі в місті, при парковці або на звивистих дорогах активне рульове управління збільшує кут повороту коліс. В результаті для здійснення маневру кермо необхідно повертати на менший кут, і Вам не потрібно перехоплювати його. Це, у свою чергу, позитивно позначається на маневреності і полегшує процедуру парковки.

Щоб поліпшити стійкість на більш високих швидкостях, активне рульове управління, залежно від моделі автомобіля і налаштувань, на швидкостях від 120 до 140 км / год змінює передавальне відношення, роблячи рульове управління менш чутливим. В результаті Ви можете більш точно повертати колеса, а стабільність і комфорт в русі підвищуються. У критичних ситуаціях, таких як виникаючий занос або гальмування в складних дорожніх умовах, активне рульове управління допомагає стабілізувати автомобіль - наприклад, гасячи кутові коливання навколо вертикальної осі швидше, ніж з цим би впорався навіть найдосвідченіший водій.

Оскільки система активного рульового управління є допоміжною і не порушує прямого зв'язку між водієм і колесами, навіть при виникненні несправностей в системі BMW зберігає повну керованість. При виявленні будь-яких неполадок механізм активної регулювання механічно блокується за допомогою спеціальної схеми забезпечення безпеки. Таким чином, будь-яка ситуація завжди залишається під Вашим повним контролем.

Пакети адаптивної підвіски.


Керованість нового BMW X5 під стать його чудової зовнішності - особливо з опциональнимі пакетами адаптивної підвіски. Виберете Ви спортивність або комфорт - Вам завжди буде гарантована максимальна стійкість на дорозі в будь-яких ситуаціях.

Максимальний комфорт за кермом у поєднанні з фірмовими динамічними характеристиками BMW: пакет адаптивної підвіски Comfort дозволяє в будь-який час налаштувати характеристики амортизаторів. А пневмопідвіска на задній осі гарантує стабільно високий рівень комфорту незалежно від завантаження автомобіля.

У випадку якщо Ви бажаєте поміняти налаштування на більш динамічні, перемикач режимів руху дозволяє Вам вибрати два більш спортивних режиму: Sport і Sport +.

Пакет адаптивної підвіски Dynamic дозволить Вам додатково підвищити динамічний потенціал свого автомобіля. Вхідні до складу пакету системи Dynamic Performance Control і Dynamic Drive гарантують виключно спортивну динаміку, яка проявляється, зокрема, в нейтральній обертальності і мінімальних кренах кузова на поворотах - і все це не на шкоду найвищому рівню комфорту.

Пакет адаптивної підвіски Professional, створений в повній відповідності з принципом "краще з обох світів", об'єднує в собі системи з пакетів Comfort і Dynamic, надаючи тим самим Вам найвищий комфорт при максимальній динаміці руху. Адаптивна підвіска M дозволяє вам повністю використовувати динамічний потенціал свого автомобіля. Вхідні до складу пакету система динамічного регулювання жорсткості амортизаторів і пневмопідвіска на задній осі орієнтовані на особливо спортивний стиль водіння. Адаптивна підвіска M доступна тільки в поєднанні з пакетом M Sport.

Восьмиступінчаста коробка передач Steptronic.


Восьмиступінчаста коробка передач Steptronic піднімає планку в рівні динаміки та потужності і є ключовим компонентом у роботі системи BMW EfficientDynamics.

Особливо ретельно підібрані передавальні числа дозволяють максимально оптимально використовувати потужність двигуна - як на низьких, так і на високих швидкостях. Це дозволяє значно скоротити витрату палива, гарантуючи в той же самий час водієві виняткову спортивність і динамічність поведінки автомобіля.

Зокрема, на високих швидкостях додаткові передачі зменшують частоту обертів двигуна, знижуючи тим самим як витрата палива, так і рівень шуму. Цьому сприяє муфта гідротрансформатора АКПП - навіть при роботі в ручному режимі перемикання. У поєднанні з малим часом зміни передач і точною настройкою трансмісії це дозволяє домогтися виняткового комфорту перемикань і значно знижує рівень шуму.