Системи допомоги водію

Проекційний дисплей BMW.


Повноколірний проекційний дисплей BMW виводить важливу для водія інформацію в його безпосередньому полі зору і таким чином підвищує його концентрацію на дорожній обстановці.

Залежно від комплектації автомобіля крім вказівок навігаційної системи на проекційному дисплеї можуть відображатися дані системи інформування про швидкісні обмеження з індикацією заборон на обгін або повідомлення системи автоматичної діагностики. Крім цього, Ви можете вивести на нього дані розважальних систем, наприклад інформацію про радіостанції, назва музичного треку, записи телефонної книги і списки викликів.

Система проектує символи на лобове скло з відмінним дозволом. Для індикації використовується весь спектр кольорів, що дозволяє реалістично зображати дорожні знаки. З точки зору ергономіки, що проектуються на лобове скло символи зручні для водія і не відволікають його уваги від дороги. За бажанням можна поміняти їх розташування. У сонцезахисних окулярах з поляризаційними стеклами індикація повнокольорового проекційного дисплея BMW видна лише з невеликими обмеженнями.

Яскравість проектованого зображення автоматично адаптується до зовнішнього світловому оточенню; для зручності є режим нічний і денний індикації. Настройку яскравості можна зробити в меню iDrive. Крім цього Ви можете самі визначити, яка інформація, крім індикації швидкості і попереджень систем допомоги водієві повинна виводитися на лобове скло.

Система допомоги при русі в пробках.


Щоб зняти з Вас навантаження в щільному потоці автомобілів, компанія BMW розробила систему допомоги при русі в заторах.

Вона дозволяє Вам без будь-яких зусиль рухатися в потоці, витримуючи при русі на шосе зі швидкістю до 40 км / год відстань до попереду автомобіля, регулюючи швидкість і активно керуючи автомобілем. Вона автоматично витримує необхідну відстань до попереду автомобіля, регулює швидкості аж до повної зупинки і активно допомагає Вам у рулении. Таким чином, Ваш автомобіль допомагає Вам дотримуватися обраної смуги руху - Вам для цього достатньо триматися за кермо хоча б однією рукою.

Система допомоги при русі в пробці є складовою частиною комплекту послуг ConnectedDrive Services.

Навігаційна система Professional.


Тепер Ви швидше і легше досягнете кінцевого пункту призначення: навігаційна система Professional нового покоління веде Вас по маршруту, постачає інформацією - і допомагає ефективно керувати автомобілем.

Нова навігаційна система Professional розпорядженні великим кольоровим дисплеєм високого дозволу, який дозволяє легше зчитувати інформацію і забезпечує поліпшений огляд. Завдяки функції швидкого запуску система завантажується всього за 10 секунд. Управління значно полегшується завдяки тому, що відсутня затримка між дотиком до екрану і введенням тексту. Навігація по 3D-картками з поліпшеним веденням до пункту призначення і жорсткий диск збільшеної місткості для зберігання мультимедійних файлів підвищують комфорт при користуванні системою.

Навігаційна система Professional також може бути орієнтована на зниження витрати палива: з урахуванням навігаційних даних вона при активованому режимі ECO PRO може розрахувати, коли Вам слід прибрати ногу з педалі акселератора, щоб завчасно адаптувати свою швидкість і таким чином зменшити споживання палива.

Сенсорний контролер iDrive.


Сенсорний контролер iDrive дозволяє однією рукою зручно управляти системою iDrive. Завдяки інтегрованої в контролер сенсорної панелі Ви, наприклад, можете виконати рукописний введення адреси в навігаційну систему.

Крім цього, Ви можете викликати різні функції, виконувати їх настройку і перегортати списки. Управління здійснюється легко і інтуїтивно шляхом дотику до сенсорної панелі - для Вас як водія це дійсно досить зручно, так як Вам практично не доводиться відволікатися від дорожньої ситуації. Всі функції, якими Ви керуєте за допомогою контролера, можна переглядати на контрольному дисплеї.

Система нічного бачення BMW з функцією динамічного підсвічування.


Прекрасний огляд навіть вночі: система BMW Night Vision з функцією Dynamic Light Spot розпізнає людей і великих тварин в темряві і на великій відстані, автоматично направляючи на них світло фар.

Тепловізорна камера, встановлена ​​в ліву половину решітки, додатково передає отримане зображення простору перед автомобілем на контрольний дисплей. На дисплеї можуть умовно відображатися люди і тварини, що знаходяться на відстані до 300 метрів.

Як тільки інфрачервоний датчик розпізнає в темряві пішохода або тварина, наприклад косулю, корову або коня, що знаходяться у напрямі можливого зіткнення, система направляє світло однієї з двох незалежно керованих фар з функцією Dynamic Light Spots на розпізнаний об'єкт, не створюючи при цьому неприємного засліплюючого впливу. Попередивши як водія, так і людину на дорозі, такий світло може запобігти можливій аварійну ситуацію.

Додаткове попередження (символ людини або тварини) допомагає водієві в тій чи іншій небезпечній ситуації, відображаючись на багатофункціональній приладової панелі і додаткової системі проектування BMW Head-Up Display. При безпосередній загрозі на дисплеї з'являється червоний миготливий символ (тварини або людини), який додатково супроводжується звуковим сигналом попередження про небезпеку, а гальма приводяться у стан максимальної готовності до екстреного гальмування.

Тепловізорна камера на контрольному дисплеї включається натисненням кнопки BMW Night Vision, розташованої під кермом зліва. Індикація попереджувальних повідомлень автоматично активується при запуску двигуна. Функція попередження не залежить від активації відображення символів на дисплеї. Система BMW Night Vision з функцією Dynamic Light Spot є передовою розробкою BMW ConnectedDrive.

Система допомоги при паркуванні.


Система допомоги при паркуванні полегшує паралельну парковку. Відповідні паркувальні місця можна побачити і вибрати на контрольному дисплеї. При натисканні на кнопку система активно підтримує водія при парковці, беручи на себе перемикання передач, управління кермом, а також гальмуванням і прискоренням.

Система допомоги при паркуванні полегшує пошук відповідного паркувального місця і надає Вам активну допомогу під час паркування. На швидкості до 35 км / год і при максимальній відстані 1,5 метра до ряду припаркованих автомобілів ультразвукові датчики Вашого BMW показують на контрольному дисплеї підходящі для паркування місця.

Як тільки Ви знайшли підходяще місце для паркування, включіть покажчик повороту, і система допомоги при парковці візьме на себе керування автомобілем. Для цього вона включає потрібну передачу, автоматично натискає педаль акселератора або пригальмовує автомобіль. Парковка ще ніколи не була такою приємною.

Система допомоги при паркуванні приблизно з'явиться в грудні 2013 року.

Система камер.


Насолоджуйтесь прекрасним оглядом: інтегровані камери в BMW X5 полегшують Вам огляд, наприклад при виїздах і в умовах обмеженої видимості.

Система Surround View допомагає Вам при парковці і маневруванні в умовах обмеженого простору. Для цього зображення зони позаду і з боків автомобіля, що надходять з камер, виводяться на контрольний дисплей з висоти пташиного польоту (вид зверху).

Крім цього до складу даної системи входить функція Side View, яка допомагає Вам при русі на ділянках з обмеженою видимістю (наприклад, виїзди, сліпі розв'язки). Дві цифрові камери з лівого і правого боку в передній частині автомобіля фіксують, що відбувається з обох сторін і виводять картинку на контрольний дисплей. Це дозволяє своєчасно побачити наближаються автомобілі і правильно зреагувати.

Завдяки камері заднього виду при маневруванні і парковці Ви можете бачити зону позаду автомобіля на контрольному дисплеї. При паркуванні заднім ходом на швидкості до 20 км / год камера заднього виду виводить на дисплей чітке зображення. Інтерактивні лінії показують, наскільки вибране місце для парковки підходить під розміри Вашого автомобіля, і допомагають Вам при маневруванні за допомогою кольорових областей на дисплеї управління. Будучи підключеної до фаркоп, камера заднього виду підтримує практичну функцію масштабування, набагато спрощуючи процедуру з'єднання з причепом.

Ви можете вибрати будь-яку з трьох функцій - камеру заднього виду, Surround View і Side View - і за бажанням активувати будь-яку з них. Відповідне зображення відображається на контрольному дисплеї.

Неослепляющим система управління дальнім світлом.


Завдяки неослепляющим системі управління дальнім світлом поїздки в нічний час стають більш приємними і безпечними. Так як вона гарантує Вам оптимальне освітлення дорожнього полотна в темний час доби, не засліплюючи при цьому інших водіїв.

Система розпізнає інші транспортні засоби і цілеспрямовано виключає їх з потоку дальнього світла. Освітлення, дальність якого складає більше 400 м, дозволяє завчасно розпізнати небезпеку і забезпечує відмінну видимість розмітки.

Для роботи системи управління дальнім світлом потрібна наявність адаптивних світлодіодних фар або адаптивної системи освітлення поворотів.