Послуги та додатки

Послуги ConnectedDrive.


Завдяки послугам ConnectedDrive в дорозі у вашому розпорядженні широкий спектр інформаційно-розважальних функцій і корисних сервісів.

Серед цих послуг варто згадати службу BMW Онлайн, що забезпечує доступ до актуальної інформації з прив'язкою до місця розташування, наприклад до прогнозів погоди і новин, а також до онлайн-пошуку і офісним функціям. Крім того, можна створити індивідуальний набір послуг, що включає, наприклад, дані веб-камер і паркувальну інформацію, а також туристичні та готельні путівники.

Це додаткове обладнання також включає в себе необмежений легкий і безпечний доступ до мобільних додатків, наприклад BMW Connected. У пакет ConnectedDrive входить безліч додаткових послуг, які зроблять подорож за кермом BMW ще приємніше.

Музика та розваги.


Скільки можливостей таїть у собі поїздка на вашому BMW! Відповідний саундтрек перетворює будь-яку поїздку в пригоду, тому ми розробили спеціальні додатки, що допомагають підібрати музичний супровід залежно від ситуації і настрою.

Тепер, куди б ви не їхали - на роботу, за покупками, на відпочинок, - ви можете слухати улюблену музику. Додаткове обладнання ConnectedDrive забезпечує воістину безмежні можливості підбору репертуару і трансляції музики безпосередньо в ваш BMW: ви можете вибрати одну з радіостанцій або створити власну компіляцію зі своїх улюблених треків; також до ваших послуг широкий асортимент аудіокниг.

Консьєрж-сервіс.


Консьєрж-сервіс від BMW ConnectedDrive ідеальний для тих, хто хотів би приміряти на себе роль людини, що розташовує особистим помічником.

Одним натисканням кнопки водій може зв'язатися зі співробітником контактного центру BMW, який прийме на себе функції персонального асистента в дорозі. Цікавить конкретний ресторан, найближчий банкомат або аптека? Співробітник контактного центру BMW допоможе знайти те, що потрібно, і може при необхідності передати відповідний адресу безпосередньо в навігаційну систему автомобіля. Функція «Послуги консьєржа» не залежить від мобільного телефону водія і доступна цілодобово як у вашій країні, так і за кордоном без додаткової плати. Для користування даною функцією необхідно наявність обладнання «Послуги ConnectedDrive».

Точка доступу BMW Car Hotspot LTE.


Завдяки точці доступу BMW Car Hotspot, що входить до числа оригінальних аксесуарів BMW, ваші пасажири зможуть під час поїздки виходити в Інтернет за допомогою свого смартфона, ноутбука або планшета. Установка точки доступу не вимагає часу і зусиль завдяки активному адаптеру в центральному підлокітнику (snap-in адаптеру).

Новий стандарт бездротового підключення LTE (long-term evolution - «довготривалий розвиток») допускає одночасне високошвидкісне підключення до Інтернету до восьми пристроїв. Wi-Fi у своєму BMW забезпечує швидку передачу даних, поліпшення якості прийому, зниження рівня електромагнітного випромінювання і збільшує час роботи акумуляторів. Можна також використовувати точку доступу поза автомобіля - вона працює до 30 хвилин.

Інформація про дорожню ситуацію онлайн.


Система надання інформації про дорожню ситуацію онлайн (Real Time Traffic Information - RTTI) постійно забезпечує вас найбільш актуальними відомостями про ситуацію на дорогах. У режимі реального часу ви отримуєте точні відомості про місцезнаходження і тривалості заторів.

Дані надходять з таких джерел, як інформація про переміщення мобільних телефонів в стільникових мережах, GPS-дані парків транспортних засобів, додатки для смартфонів і поліцейські звіти. Ці дані аналізуються з найвищою ретельністю, що дозволяє визначити місце розташування транспортного затору з точністю до кількох метрів.

Завдяки цьому система RTTI в режимі реального часу надає інформацію про поточну ситуацію на автомагістралях, основних дорогах і заміських трасах, а також на безлічі міських маршрутів, рекомендуючи при цьому альтернативні маршрути проїзду. Система RTTI пропонується тільки в комплекті з опцією «Послуги ConnectedDrive» і навігаційною системою Professional.

Офіс Bluetooth.


Офіс Bluetooth дозволяє більш продуктивно використовувати час, що проводиться в автомобілі. Пристрої, що підтримують Bluetooth, допоможуть вам з комфортом займатися справами і планувати свій графік в дорозі.

Електронні листи, текстові повідомлення, відомості про зустрічі і завдання відображаються на дисплеї управління або ж зачитуються вголос через гучномовці аудіосистеми автомобіля. Крім того, додатки BMW дозволяють відображати записів календаря з Apple iPhone. Повний перелік сумісних мобільних пристроїв можна знайти за адресою www.bmw.com/bluetooth.