Комфорт та функціональність

Комфортний доступ.


Інноваційна і зручна у використанні система комфортного доступу дозволяє відкривати двері автомобіля і запускати двигун без безпосереднього використання ключа.

Коли ви наближаєтеся до автомобіля, система автоматично розпізнає ключ, який може при цьому перебувати в кишені брюк або портфелі. Після автоматичного відмикання дверей можна запустити двигун за допомогою клавіші Start / Stop.

У систему комфортного доступу також входить функція інтелектуального відкривання багажника. Двері багажника відкривається і закривається автоматично, коли вбудований датчик виявляє коротке спрямований рух ногою під заднім бампером.

Надійний механізм аутентифікації ключа гарантує безпеку системи комфортного доступу.

Місткість.


Незважаючи на силует моделі, властивий купе, внутрішній простір BMW X4 виключно містке і функціонально. Приємну і комфортну атмосферу створюють не тільки високоякісні матеріали обробки салону, але і практичні можливості розміщення багажу і велика кількість простору для пасажирів.

   

Функціональність відображають числа: пять сидінь, задні сидіння, що складаються в пропорції 40:20:40 в стандартній комплектації, і багажний відсік, обсяг якого можна збільшити з 500 до 1400 л. Кришка багажного відсіку, а також додатковий комплект для зберігання багажу з сітками, що фіксують перекладинами і двостороннім підлогою багажника з протиковзким покриттям роблять цей унікальний автомобіль ще функціональніша і зручніше для будь-яких повсякденних завдань.

   

   

Допоміжний обігрівач.


Допоміжний обігрівач з дистанційним управлінням - ідеальне рішення для зими і холодних днів. Він дозволяє нагріти салон до комфортної температури без запуску двигуна.

Управління допоміжним нагрівником здійснюється за допомогою контролера iDrive або пульта дистанційного керування. Параметри отопітеля відображаються на центральному дисплеї управління.

У ролі джерела тепла виступає водяній обігрівач, який отримує енергію від паливної системи. Крім того, пристрій підігріває холодний двигун. Це знижує витрату палива у фазі прогріву. Допоміжний обігрівач включається, якщо зовнішня температура падає нижче 15 ° C, а також може включатися вручну при будь-якій температурі.

Безконтактне відкривання дверей багажника.


Багато хто стикався з ситуацією, коли після відвідин магазину необхідно відкрити двері багажника, але руки зайняті покупками, а ключ ще потрібно відшукати. З інноваційною системою комфортного доступу це залишиться в минулому.

Система в поєднанні з функцією автоматичного відкривання задніх дверей дозволяє відкривати двері багажника, не торкаючись до неї. Датчик розпізнає коротке спрямований рух ногою під заднім бампером і дає команду на відкривання.

Після цього двері багажника відкривається і піднімається автоматично. Розташовані в задньому бампері на різній висоті датчики фіксують рух ноги і відкривають багажник. Ця інноваційна функція з пакету BMW ConnectedDrive робить відкривання багажного відсіку і вантаження в нього зручніше. Доступ надається, тільки якщо система одночасно зафіксує наявність відповідного ключа від автомобіля.