Допомога водію

Проекційний дисплей BMW.


Повноколірний проекційний дисплей BMW забезпечує відображення важливої ​​інформації безпосередньо в полі зору водія (крізь поляризовані сонячні окуляри видно не повністю), що дозволяє повністю сконцентруватися на водінні.

Залежно від оснащення автомобіля перелік відображуваних даних може включати в себе повідомлення системи інформування про чинне обмеження швидкості, включаючи індикацію заборони на обгін, рекомендації режиму ECO PRO, повідомлення бортової системи діагностики, а також інформацію та попередження від систем допомоги водієві. Крім того, за допомогою проекційного дисплея можна зробити більш зручним управління часто використовуваними функціями, наприклад розважальними або пов'язаними з мобільним телефоном.

Символи, що проектуються на лобове скло, відображаються у високому дозволі і насичених кольорах з реалістичним поданням дорожніх знаків. Проектоване зображення виглядає так, немов знаходиться в 2,3 м від капота автомобіля. У поєднанні з оптимальним розташуванням проекції це забезпечує швидкість і зручність сприйняття інформації, і дозволяє практично не відволікатися від дороги.

Яскравість проекції автоматично змінюється відповідно до умов освітленості поза автомобілем, а її висота залежить від часу доби. Водій може самостійно вказати види даних, які слід відображати крім поточної швидкості і попереджень систем допомоги водієві.

Система Driving Assistant.


Система Driving Assistant включає в себе систему попередження про схід зі смуги руху і системи попередження про зіткнення і появі пішоходів з функцією автоматичного гальмування в міських умовах. Системи функціонують на основі даних, що надходять від відеокамер.

Система попередження про схід зі смуги руху розпізнає дорожню розмітку і попереджає водія про ненавмисну ​​зміні смуги руху на швидкостях понад 70 км / год за допомогою вібрації рульового колеса. Попереджувальний сигнал не подається, якщо ви навмисно змінили смугу руху - тобто включивши попередньо відповідний покажчик повороту.

У той час як система попередження про зіткнення з функцією автоматичного гальмування в міських умовах виявляє інші автомобілі, система попередження про появу пішоходів з аналогічною функцією реагує на пішоходів. При виникненні небезпеки зіткнення система попередження про зіткнення видає два попередження - символ на приладовій панелі і звуковий сигнал. Система попередження про появу пішоходів видає одне попередження при виникненні явного ризику зіткнення. При виведенні попередження про можливе зіткнення система одночасно готує гальма для прискорення реакції. В екстрених випадках система сама здійснює гальмування.

Пакет Driving Assistant Plus (тільки при використанні КПП Steptronic) включає в себе не тільки системи попередження про зіткнення і схід зі смуги руху, а й активний круїз-контроль з функцією Stop & Go. Ця функція корисна при русі по автомагістралях як в складних, так і в звичайних дорожніх умовах. Функція пропонується тільки в комплекті з навігаційною системою Business або Professional.

Система попередження про зіткнення реагує поетапно. При виявленні різко гальмуючого автомобіля або нерухомого об'єкта попереду система залежно від ситуації може подати візуальний сигнал, почати гальмування або навіть повністю зупинити автомобіль. При ненавмисної зміні смуги руху система попередження про схід зі смуги руху оперативно попереджає водія за допомогою вібрації рульового колеса.

Активний круїз-контроль підтримує постійну швидкість в діапазоні від 30 до 210 км / год або, якщо включена функція контролю дистанції, автоматично змінює швидкість відповідно до швидкості автомобілів, що рухаються попереду. Функція Stop & Go автоматично уповільнює автомобіль аж до повної зупинки і знову розганяє його при натисненні на педаль газу, що може бути корисним при русі в щільному потоці транспорту.

Навігаційна система Professional з контролером iDrive Touch.


Навігаційну систему Professional відрізняють витончений дизайн і вражаючий спектр функцій - до ваших послуг зручна у використанні і бездоганно інтегрована в автомобіль навігаційна система з контролером iDrive Touch, яка втілює концепцію управління iDrive.

Система включає в себе гарнітуру hands-free з інтерфейсом USB і голосовим управлінням, аудіосистему BMW Professional з DVD-приводом, а також має 20 ГБ пам'яті для звукових файлів. Завдяки їй водій отримує можливість користуватися системою надання інформації про дорожню ситуацію онлайн (тільки в поєднанні з обладнанням «Послуги ConnectedDrive»). Вбудований кольоровий РК-дисплей з діагоналлю 8,8 дюйма з функцією поділу (основний і додатковий екрани) забезпечує оптимальну ступінь читабельності і видимості.

Інтуїтивно зрозуміле керування функціями здійснюється за допомогою контролера iDrive Touch з сенсорною панеллю, який підтримує рукописне введення адреси пункту призначення для навігаційної системи. Крім того, системою можна керувати за допомогою кнопок безпосереднього доступу до меню, восьми настроюються клавіш або голосових команд.

Функція тривимірного відображення карти на тлі супутникових знімків з фотореалістичним поданням обраних пам'яток робить навігацію незвичайно видовищним процесом.

Неослепляющим система автоматичного управління дальнім світлом.


Завдяки неослепляющим системі автоматичного управління дальнім світлом (тільки в поєднанні з адаптивними світлодіодними передніми фарами або адаптивними передніми фарами) нічне водіння стає безпечніше і комфортніше. Система забезпечує чудову видимість у темряві, що не засліплюючи при цьому інших водіїв.

Розпізнаючи інших учасників руху, система вибірково змінює форму світлового потоку, щоб виключити осліплення. Робочий діапазон більше 400 м забезпечує раннє розпізнавання небезпеки засліплення і покращена якість відстеження. Неослепляющим система автоматичного управління дальнім світлом пропонується тільки в комплекті з адаптивними передніми фарами або ж світлодіодними адаптивними передніми фарами.

Круговий огляд.


Система кругового огляду забезпечує 360-градусний панорамний огляд простору навколо автомобіля за допомогою камер в дзеркалах заднього виду, ширококутної камери в передній частині і камери заднього виду. Система спрощує паркування та маневрування в умовах обмеженого запасу простору, а також рух на ділянках з обмеженою видимістю.

Система кругового огляду включає в себе камеру заднього виду, а також функції виду зверху і виду збоку. Функція виду зверху дозволяє відобразити простір по сторонах від автомобіля, полегшуючи маневрування. Ширококутова камера бокового огляду, розташована в середині подвійної решітки радіатора, і камера заднього виду забезпечують панорамний огляд простору перед і за автомобілем. Система виявлення транспорту, що рухається в поперечному напрямку, допомагає водієві, виводячи жовті значки по сторонах зображення і жовтий трикутник попередження при наявності автомобіля, що рухається в поперечному напрямку. Функція виду збоку автоматично відключається, коли автомобіль набирає швидкість 15 км / ч. Після цього водій може активувати камеру заднього виду, вид зверху або панорамний вид збоку. Система активується при включенні заднього ходу або при виконанні інших попередньо заданих умов активації. Зображення виводиться на дисплей управління.