BMW X4

BMW X4 (БМВ Х4) - повнопривідний позашляховик класу «К1». Світова прем'єра моделі відбулася в березні 2014 року.

Багато чого в зовнішності X4 ріднить його з X6. Наприклад, сильно завалена лінія даху. Але це все-таки не зменшена копія «великого брата», а цілком самостійна модель. Хоча і тут можна сперечатися, якщо врахувати, що побудована вона на платформі X3 і навіть не сильно відрізняється від нього габаритами. X4 всього на 14 мм довше і на 36 мм нижче. На 20 мм нижче встановлені і сидіння в салоні, щоб пасажири не відчували брак місця над головою. При цьому задній ряд сидінь може являти собою як суцільний диван, так і два окремі крісла. І в першому і в другому випадку спинки сидінь складаються, даючи можливість збільшити об'єм багажного відсіку.

Природно, X4, як і будь-яка інша модель БМВ, може бути оснащений усіма передовими системами, розробленими інженерами німецької компанії, включаючи комплекс енергозберігаючих технологій Efficient Dynamics, систему Connected Drive і цілий ряд електронних помічників.

Моторна гамма BMW X4 на момент презентації складалася з шести агрегатів - трьох бензинових і, відповідно, трьох дизельних. Найпотужнішим серед бензинових є 3-літровий рядний 6-циліндровий двигун з турбонаддувом. Видає він 306 л. с. потужності і 405 Нм крутного моменту, завдяки чому розганяється з місця до 100 км / год за 5,5 секунди. Базовим же мотором служить 2-літровий і теж турбований, але видає 184 «конячки». Втім, для X4 доступна і його 245-сильна версія.

Що стосується дизельних моторів, то найменш потужним, зате найекономічнішим, є 2-літровий з 190 л. с. потужності. На 100 км шляху в змішаному циклі він споживає всього 5 літрів палива. Далі йдуть два 3-літрових агрегату - на 258 і 313 «конячок». Найпотужніший видає 630 Нм крутного моменту, завдяки чому до «сотні» X4 з таким мотором розганяється за 5,2 секунди. Працюють всі двигуни в парі з 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач.