Послуги та додатки

Інтелектуальна система аварійного виклику.


Інтелектуальна система аварійного виклику дозволяє цілодобово отримувати швидку адресну допомогу і підтримку кваліфікованих співробітників на вашій рідній мові, навіть якщо ви перебуваєте за кордоном.

У разі серйозної аварії, при якій спрацювали подушки безпеки або преднатяжители ременів, інтелектуальна система автоматично посилає аварійний виклик. Необхідні дані, наприклад точне місце розташування автомобіля, інформація про ступінь тяжкості аварії та можливих травмах водія і пасажирів, передаються в контактний центр BMW допомогою інтегрованої в автомобіль SIM-карти, тобто без використання вашого мобільного телефону. Співробітники контактного центру повідомлять про те, що трапилося в найближче відділення рятувальної служби та нададуть підтримку по телефону до тих пір, поки аварійні служби не прибудуть на місце події. Аварійний виклик можна активувати і вручну, наприклад у випадку, якщо інші люди потребують допомоги на дорозі.

Послуги ConnectedDrive.


Завдяки послугам ConnectedDrive в дорозі у вашому розпорядженні широкий спектр інформаційно-розважальних функцій і корисних сервісів.

Серед цих послуг варто згадати службу BMW Онлайн, що забезпечує доступ до актуальної інформації з прив'язкою до місця розташування, наприклад до прогнозів погоди і новин, а також до онлайн-пошуку і офісним функціям. Крім того, можна створити індивідуальний набір послуг, що включає, наприклад, дані веб-камер і паркувальну інформацію, а також туристичні та готельні путівники.

Це додаткове обладнання також включає в себе необмежений легкий і безпечний доступ до мобільних додатків, наприклад BMW Connected. У пакет ConnectedDrive входить безліч додаткових послуг, які зроблять подорож за кермом BMW ще приємніше.

Тепер усередині автомобіля BMW можна отримати зручний доступ до додатків. Безкоштовний додаток BMW Connected (доступно для Apple iOS і смартфонів Android) дозволяє користуватися в автомобілі такими інформаційно-розважальними функціями та соціальними мережами, як Facebook, Twitter, інтернет-радіо (недоступно з додатком Android) або особистий календар смартфона. Функція пропонується тільки в комплекті з устаткуванням «Послуги ConnectedDrive».

Коли смартфон підключений до автомобіля за допомогою активного адаптера (snap-in адаптера), сумісного з різними мобільними телефонами, або спеціального кабелю USB, користувач отримує зручний доступ до інтернет-радіостанціям з усього світу (з використанням Apple iPhone), останніх оновлень статусу Facebook і Twitter і будь-яким майбутніх зустрічей допомогою системи iDrive. Всі види вмісту можуть відображатися на дисплеї управління. Передбачена також функція читання вголос з відтворенням голосу через гучномовці аудіосистеми.

Інші функції дозволяють користувачам отримувати доступ до новинних RSS-стрічок і Wiki Local, де можна отримати інформацію з Wikipedia про прилеглої місцевості. Додаток BMW Connected також надає інформацію про доступність додатків BMW Apps ready (від третіх осіб).

Функція диктування повідомлень.


Завдяки навігаційній системі Professional, Bluetooth-з'єднанню та послугам BMW ConnectedDrive вам більше не обов'язково брати в руки телефон. Весь текст тепер можна вводити за допомогою голосу.

Функція диктування повідомлень дозволяє перетворювати мова в текст, який потім можна надіслати електронною поштою або ж у текстовому повідомленні. Функцію диктування повідомлень можна також використовувати для складання записів Facebook і Twitter через програми BMW Apps. Функцією диктування повідомлень можна користуватися безкоштовно протягом перших 60 днів, після чого необхідно укласти платний контракт з компанією Nuance®.

Більш детальну інформацію про сумісність інтерфейсу Bluetooth зі смартфонами та іншими мобільними пристроями можна отримати за адресою www.bmw.com/bluetooth.

Інформація про дорожню ситуацію онлайн.


Система надання інформації про дорожню ситуацію онлайн (Real Time Traffic Information - RTTI) постійно забезпечує вас найбільш актуальними відомостями про ситуацію на дорогах. У режимі реального часу ви отримуєте точні відомості про місцезнаходження і тривалості заторів.

Дані надходять з таких джерел, як інформація про переміщення мобільних телефонів в стільникових мережах, GPS-дані парків транспортних засобів, додатки для смартфонів і поліцейські звіти. Ці дані аналізуються з найвищою ретельністю, що дозволяє визначити місце розташування транспортного затору з точністю до кількох метрів.

Завдяки цьому система RTTI в режимі реального часу надає інформацію про поточну ситуацію на автомагістралях, основних дорогах і заміських трасах, а також на безлічі міських маршрутів, рекомендуючи при цьому альтернативні маршрути проїзду. Система RTTI пропонується тільки в комплекті з опцією «Послуги ConnectedDrive» і навігаційною системою Professional.

Дистанційне керування автомобілем.


Дистанційне керування автомобілем дозволяє контролювати різні функції на відстані. Безпосередня передача обраних пунктів призначення також можлива за допомогою онлайн-пошуку від GoogleTM.

До того ж місце розташування автомобіля може бути відображено в радіусі 1,5 км. Власник автомобіля також може легко відкрити або закрити свій BMW за допомогою сумісного смартфона. Опція пропонується тільки в комплекті з додатковим обладнанням «Послуги ConnectedDrive».

Офіс Bluetooth.


Офіс Bluetooth дозволяє більш продуктивно використовувати час, що проводиться в автомобілі. Пристрої, що підтримують Bluetooth, допоможуть вам з комфортом займатися справами і планувати свій графік в дорозі.

Електронні листи, текстові повідомлення, відомості про зустрічі і завдання відображаються на дисплеї управління або ж зачитуються вголос через гучномовці аудіосистеми автомобіля. Крім того, додатки BMW дозволяють відображати записів календаря з Apple iPhone.Полний перелік сумісних мобільних пристроїв можна знайти за адресою www.bmw.com/bluetooth.