Комфорт та функціональність

Концепція розміщення багажу.


Завдяки продуманій концепції розміщення багажу у вашому розпорядженні безліч варіантів зберігання речей і практичні тримачі для склянок.

Великі відкриті відсіки для зберігання в дверях особливо корисні. Відсіки в передніх дверях можуть легко вмістити 1,5-літрову пляшку, тоді як в задніх дверях може поміститися пляшка об'ємом 1 літр. Перед важелем коробки передач розташовуються тримачі для двох склянок, що закриваються шторкою.

Також для зберігання речей доступні два замикаються перчаточних ящика спереду, відсік для зберігання з кришкою під центральним підлокітником між сидінь і відкритий відсік в задній частині центральної консолі.

Функціональність.


У BMW X3 достатньо місця для будь-яких завдань - він ідеально справляється з усіма випробуваннями, які щодня підносить життя. Їдете ви в офіс, вирушили в далеку поїздку або в театр - просторий салон забезпечує пасажирам неперевершений комфорт в будь-якій ситуації.

Завдяки численним можливостям розміщення речей, включаючи закриваються тримачі для склянок на центральній консолі, тут знайдеться місце практично для всього. Об'єм багажного відділення складає 550 літрів, а при складених задніх сидіннях простір для розміщення багажу збільшується до 1600 літрів.

Складання задніх сидінь у співвідношенні 40:20:40 (опція) забезпечує необхідний простір для перевезення вантажів. Ще більше можливостей надає додатковий комплект для зберігання багажу, який включає додаткові багажні сітки, відкидну облицювання і численні можливості закріплення вантажу.

Комфортний доступ.


Інноваційна і зручна у використанні система комфортного доступу дозволяє відкривати двері автомобіля і запускати двигун без безпосереднього використання ключа.

Коли ви наближаєтеся до автомобіля, система автоматично розпізнає ключ, який може при цьому перебувати в кишені брюк або портфелі. Після автоматичного відмикання дверей можна запустити двигун за допомогою клавіші Start / Stop.

У систему комфортного доступу також входить функція інтелектуального відкривання багажника. Двері багажника відкривається і закривається автоматично, коли вбудований датчик виявляє коротке спрямований рух ногою під заднім бампером.

Надійний механізм аутентифікації ключа гарантує безпеку системи комфортного доступу.

Безконтактне відкривання дверей багажника.


Багато хто стикався з ситуацією, коли після відвідин магазину необхідно відкрити двері багажника, але руки зайняті покупками, а ключ ще потрібно відшукати. З інноваційною системою комфортного доступу це залишиться в минулому.

Система в поєднанні з функцією автоматичного відкривання дверей багажника дозволяє відкривати задні двері, не торкаючись до неї. Датчик розпізнає коротке спрямований рух ногою під заднім бампером і дає команду на відкривання.

Після цього двері багажника відкривається і піднімається автоматично. Розташовані в задньому бампері на різній висоті датчики фіксують рух ноги і відкривають багажник. Ця інноваційна функція з пакету BMW ConnectedDrive робить відкривання багажного відсіку і вантаження в нього зручніше. Доступ надається, тільки якщо система одночасно зафіксує наявність відповідного ключа від автомобіля.

Функція безконтактного відкривання дверей багажника не пропонується у поєднанні із спортивним пакетом М.

Зчіпний пристрій з електронним регулюванням кульової опори.


Зручне зчіпний пристрій з електронним регулюванням кульової опори забирається в задній фартух - тому його не видно при русі без причепа. Устаткування також включає систему контролю стійкості причепа.

Якщо система виявляє небезпечні коливання причепа, вона вибірково задіє систему динамічного контролю курсової стійкості (DSC) для його стабілізації. Залежно від двигуна максимальне навантаження на причіп складає до 2400 кг.

Допоміжний обігрівач.


Допоміжний обігрівач з дистанційним управлінням - ідеальне рішення для зими і холодних днів. Він дозволяє нагріти салон до комфортної температури без запуску двигуна.

Управління допоміжним нагрівником здійснюється за допомогою контролера iDrive або пульта дистанційного керування. Параметри отопітеля відображаються на центральному дисплеї управління.

У ролі джерела тепла виступає водяній обігрівач, який отримує енергію від паливної системи. Крім того, пристрій підігріває холодний двигун. Це знижує витрату палива у фазі прогріву. Допоміжний обігрівач включається, якщо зовнішня температура падає нижче 15 ° C, а також може включатися вручну при будь-якій температурі.