Динамічні характеристики

Бензинові двигуни BMW TwinPower Turbo.


Флагман лінійки бензинових двигунів BMW X3 - 6-циліндровий рядний двигун моделі BMW X3 xDrive35i. Силова установка забезпечує високе тягове зусилля і розвиває максимальний крутний момент 400 Нм вже при 1200 об / хв. Потужність на рівні 306 л. с. (225 кВт) дозволяє автомобілю стрімко розганятися з місця до 100 км / год всього за 5,6 с.

Автомобіль з таким двигуном розвиває максимальну швидкість 245 км / ч. Завдяки інноваційним технологіям від BMW EfficientDynamics витрата палива залишається надзвичайно помірним - 8,3 л / 100 км, а рівень вихлопу CO2 становить 193 г / км.

Для 4-циліндрових бензинових двигунів BMW X3 характерні миттєва прийомистість і максимальна економічність. Технологія BMW TwinPower Turbo з турбокомпресором TwinScroll, система Valvetronic, здвоєна система VANOS і високоточна система уприскування палива забезпечують видатну потужність при надзвичайно помірній витраті палива. Двигун моделі BMW X3 xDrive28i розвиває потужність 245 л. с. (180 кВт) з обертовим моментом 350 Нм з 1250 об / хв, володіючи робочим об'ємом 2 літри. Максимальна швидкість автомобіля - 230 км / ч, витрата палива від 7,0 * до 7,4 л / 100 км, а рівень вихлопу CO2 - від 162 * до 172 г / км. Силова установка моделей BMW X3 sDrive20i і xDrive20i володіє потужністю 184 л. с. (135 кВт) і розвиває крутний момент 270 Нм. Витрата палива низький - від 6,7 * до 7,1 л / 100 км (sDrive20i) і від 7,4 * до 7,9 л / 100 км (xDrive20i; з 8-ступінчастою коробкою передач Steptronic від 6,9 * до 7,3 л / 100 км). Рівень вихлопу CO2 - від 156 * до 166 г / км (sDrive20i) і від 173 * до 183 г / км (xDrive20i; з 8-ступінчастою коробкою передач Steptronic від 161 * до 171 г / км).

Всі показники визначені відповідно з випробувальним циклом ЄС і залежать від обраного типорозміру шин.

* Найменші значення досягаються при використанні 17-дюймових легкосплавних колісних дисків SA 2AM Streamline 306 (спеціальне обладнання, встановлюється за додаткову плату).

Дизельні двигуни BMW TwinPower Turbo.


Дизельні двигуни BMW TwinPower Turbo забезпечують високу динамічність при низькій витраті палива і рівень токсичних вихлопів. Домогтися цього допомагає пакет технологій BMW EfficientDynamics з системою безпосереднього вприскування палива Common Rail і багатоступеневим турбонаддувом із змінною геометрією турбіни.

Двигун BMW X3 xDrive35d розвиває вражаючу потужність 313 л. с. (230 кВт) і крутний момент 630 Нм. Це дозволяє автомобілю розганятися з місця до 100 км / год за 5,3 с. З точки зору витрат палива силова установка задовольняється всього 6,0 л / 100 км. Двигун автомобіля BMW X3 xDrive30d розвиває потужність 258 л. с. (190 кВт) і максимальний крутний момент 560 Нм при всього 1500 об / хв. Розгін з місця до 100 км / год BMW X3 з легкістю виконує за 5,9 с, тоді як витрата палива залишається помірним - від 5,7 * до 6,1 л / 100 км, а рівень вихлопу CO2 - від 149 * до 159 г / км. Завдяки технології BMW BluePerformance обидва двигуни відповідають вимогам стандарту EU6.

Інноваційна технологія BMW TwinPower Turbo, система безпосереднього вприскування палива Common Rail і полегшена алюмінієва конструкція забезпечують вдосконаленому 4-циліндровому дизельному двигуну автомобіля BMW X3 вражаючу потужність з поліпшенням показників паливної економічності та рівня вихлопу. Особливо економічні показники у дизельної моделі початкового рівня BMW X3 sDrive18d - витрата палива від 4,7 * до 5,1 л / 100 км (з 8-ступінчастою коробкою передач Steptronic від 4,8 * до 5,2 л / 100 км) і рівень вихлопу CO2 від 124 * до 134 г / км (з 8-ступінчастою коробкою передач Steptronic від 126 * до 136 г / км). Автомобіль володіє значно кращими динамічними характеристиками - розгін з місця до 100 км / год займає 9,5 с (з 8-ступінчастою коробкою передач Steptronic - 9,8 с) і розвиває максимальну швидкість 195 км / ч. Для порівняння, автомобіль з двигуном трохи більшого обсягу BMW X3 xDrive20d розвиває максимальну швидкість 210 км / год і розганяється з місця до 100 км / год за 8,1 с. Витрата палива і рівень вихлопу CO2 і в цьому випадку залишаються досить помірними: від 5,2 * до 5,6 л / 100 км (з 8-ступінчастою коробкою передач Steptronic від 5,0 * до 5,4 л / 100 км) і від 136 * до 146 г / км (з 8-ступінчастою коробкою передач Steptronic від 131 * до 141 г / км) - цифри говорять самі за себе. Завдяки технології BMW BluePerformance 4-циліндрові дизельні двигуни також відповідають вимогам стандарту EU6.

Всі показники визначені відповідно з випробувальним циклом ЄС і залежать від обраного типорозміру шин.

* Найменші значення досягаються при використанні 17-дюймових легкосплавних колісних дисків SA 2AM Streamline 306 (спеціальне обладнання, встановлюється за додаткову плату).

Система динамічного регулювання жорсткості підвіски.


Система динамічного регулювання жорсткості підвіски дозволяє ідеально відрегулювати амортизатори відповідно до будь умовами водіння, підвищуючи комфорт і покращуючи динамічні характеристики.

На додаток до стандартного режиму Comfort, який мінімізує поштовхи і інші небажані переміщення кузова автомобіля, доступні два інших режиму - Sport і Sport +.

У цих режимах ступінь жорсткості амортизаторів автоматично підвищується, що робить можливим більш динамічний стиль водіння.

Система повного приводу BMW xDrive.


Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive бездоганно адаптується навіть до самих складних умов, забезпечуючи чудове зчеплення коліс з дорогою.

Завдяки системі xDrive і системі динамічного контролю курсової стійкості (DSC) автомобіль зберігає курсову стійкість і керованість. Реагуючи за частки секунди, система xDrive динамічно перерозподіляє тягове зусилля між передньою і задньою осями, забезпечуючи оптимальну ступінь зчеплення коліс з дорогою. Таким чином, система xDrive поєднує в собі переваги повного приводу (якісне зчеплення з дорогою, курсова стійкість і безпеку) з класичною маневреністю BMW.

Навіть у найважчих ситуаціях система xDrive завжди покаже загальну картину. При русі по пересіченій місцевості водій отримує інформацію, що стосується їзди по бездоріжжю, як з приладової панелі, так і з центрального дисплея управління. Крім легкочитаємий компаса для орієнтування (тільки спільно з навігаційною системою), відображаються подовжній і поперечний нахил автомобіля і поточний кут повороту коліс, причому не тільки в чисельному вигляді, а й у вигляді тривимірного графічного зображення самого автомобіля.

Система Performance Control.


При поворотах система Performance Control розподіляє потужність двигуна і гальмівне зусилля на окремі колеса.

При виконанні поворотів зовнішні колеса проходять більшу відстань, ніж внутрішні, і система BMW Performance Control компенсує цю різницю, розподіляючи потужність двигуна і застосовуючи різні гальмівні зусилля: на зовнішні колеса передається більше потужності, ніж на внутрішні, завдяки чому всі колеса зберігають максимальну ступінь зчеплення з дорогою. Це означає, що автомобіль проходить повороти практично самостійно, забезпечуючи водієві підвищену безпеку і комфорт.

Спортивне рульове управління зі змінним ступенем посилення.


Спортивне рульове управління зі змінним ступенем посилення і системою Servotronic забезпечує високу маневреність та інформативність без надмірного «обважнення» керма. Система реагує на кут повороту рульового колеса і регулює передавальне відношення рульового механізму незалежно від швидкості руху автомобіля.

Це дозволяє керувати автомобілем при значних кутах повороту легким рухом керма. Таким чином поліпшуються маневреність і керованість при проходженні крутих поворотів, русі по вузьких дорогах або виконанні різких маневрів у спортивному режимі водіння. Система також підвищує комфортність рульового управління при парковці, проїзді поворотів, точному маневруванні. При невеликих кутах повороту автомобіля система забезпечує чудову курсову стійкість і високу точність рульового управління.

Система управління режимами водіння.


Система управління режимами водіння дозволяє водієві вибрати один із доступних режимів - Comfort (стандартні настройки двигуна і трансмісії), ECO PRO (орієнтований на підвищення економічності) і Sport (забезпечує максимальну динамічність водіння).

Економічний режим ECO PRO інтелектуально адаптує відгук педалі газу і характеристики трансмісії, а також алгоритми роботи системи опалення / кондиціонування повітря.

Режим ECO PRO дозволяє заощадити до 20% палива. Додатковий ступінь економії забезпечує функція руху накатом (тільки при використанні КПП Steptronic), а також функції «Прогнозується асистент» і «Маршрут ECO PRO» (тільки в поєднанні з навігаційною системою Professional). «Прогнозується асистент», користуючись навігаційною системою, оцінює ситуацію на дорогах і заздалегідь надає відповідні рекомендації. Наприклад, якщо за наступним поворотом вас чекає обмеження швидкості, система рекомендує знизити швидкість перед початком повороту.

Функція «Маршрут ECO PRO» також підвищує паливну економічність. З її допомогою генерується маршрут, оптимізований з погляду економічності з урахуванням завантаженості доріг, індивідуальних особливостей манери водіння, а також місцевих умов. Функція руху накатом забезпечує рух автомобіля за інерцією, якщо на швидкості до 160 км / год водій знімає ногу з педалі газу, не натискаючи при цьому педаль гальма. У режимі Sport автомобіль відрізняється підвищеною точністю реакцій, що ідеально для найбільш динамічного стилю водіння.