Допомога водію

Система Driving Assistant.


Система Driving Assistant включає в себе систему попередження про схід зі смуги руху і системи попередження про зіткнення і появі пішоходів з функцією автоматичного гальмування в міських умовах. Системи функціонують на основі даних, що надходять від відеокамер.

Система попередження про схід зі смуги руху розпізнає дорожню розмітку і попереджає водія про ненавмисну ​​зміні смуги руху на швидкостях понад 70 км / год за допомогою вібрації рульового колеса. Попереджувальний сигнал не подається, якщо ви навмисно змінили смугу руху - тобто включивши попередньо відповідний покажчик повороту.

У той час як система попередження про зіткнення з функцією автоматичного гальмування в міських умовах виявляє інші автомобілі, система попередження про появу пішоходів з аналогічною функцією реагує на пішоходів. При виникненні небезпеки зіткнення система попередження про зіткнення видає два попередження - символ на приладовій панелі і звуковий сигнал. Система попередження про появу пішоходів видає одне попередження при виникненні явного ризику зіткнення. При виведенні попередження про можливе зіткнення система одночасно готує гальма для прискорення реакції. В екстрених випадках система сама здійснює гальмування. В екстрених випадках система сама здійснює гальмування.

Пакет Driving Assistant Plus (тільки при використанні КПП Steptronic) включає в себе не тільки системи попередження про зіткнення і схід зі смуги руху, а й активний круїз-контроль з функцією Stop & Go. Ця функція корисна при русі по автомагістралях як в складних, так і в звичайних дорожніх умовах.

Функція пропонується тільки в комплекті з навігаційною системою Business або Professional.

Система попередження про зіткнення реагує поетапно. При виявленні різко гальмуючого автомобіля або нерухомого об'єкта попереду система залежно від ситуації може подати візуальний сигнал, почати гальмування або навіть повністю зупинити автомобіль. При ненавмисної зміні смуги руху система попередження про схід зі смуги руху оперативно попереджає водія за допомогою вібрації рульового колеса.

Активний круїз-контроль підтримує постійну швидкість в діапазоні від 30 до 210 км / год або, якщо включена функція контролю дистанції, автоматично змінює швидкість відповідно до швидкості автомобілів, що рухаються попереду. Функція Stop & Go автоматично уповільнює автомобіль аж до повної зупинки і знову розганяє його при натисненні на педаль газу, що може бути корисним при русі в щільному потоці транспорту.

Навігаційна система Professional з контролером iDrive Touch.


Навігаційну систему Professional відрізняють витончений дизайн і вражаючий спектр функцій - до ваших послуг зручна у використанні і бездоганно інтегрована в автомобіль навігаційна система з контролером iDrive Touch, яка втілює концепцію управління iDrive.

Система включає в себе гарнітуру hands-free з інтерфейсом USB і голосовим управлінням, аудіосистему BMW Professional з DVD-приводом, а також має 20 ГБ пам'яті для звукових файлів. Завдяки їй водій отримує можливість користуватися системою надання інформації про дорожню ситуацію онлайн (тільки в поєднанні з обладнанням «Послуги ConnectedDrive»). Вбудований кольоровий РК-дисплей діагоналлю 8,8 дюйма з функцією поділу (основний і додатковий екрани) забезпечує оптимальну ступінь читабельності і видимості.

Інтуїтивно зрозуміле керування функціями здійснюється за допомогою контролера iDrive Touch з сенсорною панеллю, який підтримує рукописне введення адреси пункту призначення для навігаційної системи. Крім того, системою можна керувати за допомогою кнопок безпосереднього доступу до меню, восьми настроюються клавіш або голосових команд.

Функція тривимірного відображення карти на тлі супутникових знімків з фотореалістичним поданням обраних пам'яток робить навігацію незвичайно видовищним процесом.

Відеосистеми.


Завдяки пропонованим в якості додаткового обладнання відеосистем парковка завжди приносить задоволення. Тому що система кругового огляду і камера заднього виду забезпечують повний огляд області навколо автомобіля.

До того ж система сигналізації аварійного зближення при парковці (PDC), забезпечена як задніми, так і передніми датчиками, подає оптичні і звукові сигнали, що допомагають безпечно і комфортно припаркувати автомобіль.

Камера заднього виду дозволяє водієві бачити ділянку простору позаду автомобіля на дисплеї управління при маневруванні і парковці. Така камера покращує огляд при русі заднім ходом на швидкості до 20 км / год, наприклад при парковці. Інтерактивні лінії дозволяють оцінити запас простору для вашого автомобіля на вибраному паркувальному місці. Парковка також спрощується за рахунок кольоровий розмітки зон на дисплеї управління. При використанні тягово-зчіпного пристрою камера заднього виду полегшує процес стиковки з причепом завдяки зручній функції збільшення зображення.

Система кругового огляду забезпечує 360-градусний панорамний огляд простору навколо автомобіля за допомогою камер в дзеркалах заднього виду, ширококутної камери в передній частині і камери заднього виду. Система спрощує паркування та маневрування в умовах обмеженого запасу простору, а також рух на ділянках з обмеженою видимістю.

Система кругового огляду включає в себе камеру заднього виду, а також функції виду зверху і виду збоку. Функція виду зверху дозволяє відобразити простір по сторонах від автомобіля, полегшуючи маневрування. Ширококутова камера бокового огляду, розташована в середині подвійної решітки радіатора, і камера заднього виду забезпечують панорамний огляд простору перед і за автомобілем. Система виявлення транспорту, що рухається в поперечному напрямку, допомагає водієві, виводячи жовті значки по сторонах зображення і жовтий трикутник попередження при наявності автомобіля, що рухається в поперечному напрямку. Функція бічного огляду автоматично відключається, коли автомобіль набирає швидкість 15 км / ч.

Після цього водій може активувати камеру заднього виду, функції виду зверху і панорамного бічного огляду. Система активується при включенні заднього ходу або при виконанні інших попередньо заданих умов активації. Зображення виводиться на дисплей управління.

Система допомоги при паркуванні.


Система допомоги при паркуванні полегшує паралельну парковку автомобіля. При русі на низькій швидкості (до 35 км / ч) включена система вимірює довжину всіх паркувальних місць, повз які ви проїжджаєте.

Вибравши місце для парковки, досить включити покажчик повороту. Система допомоги при паркуванні візьме на себе рульове управління, тоді як від водія потрібно лише натискати педалі газу і гальма, а також перемикати передачі.

Крім того, система також подає акустичні сигнали і відображає вказівки на дисплеї управління. Таким чином, при парковці забезпечується високий ступінь комфорту і безпеки.

Не пропонується з додатковим обладнанням «2VX 20-дюймові легкосплавні диски 310M».

Неослепляющим система автоматичного управління дальнім світлом.


Завдяки неослепляющим системі автоматичного управління дальнім світлом (тільки в поєднанні з адаптивними світлодіодними передніми фарами або адаптивними передніми фарами) нічне водіння стає безпечніше і комфортніше. Система забезпечує чудову видимість у темряві, що не засліплюючи при цьому інших водіїв.

Розпізнаючи інших учасників руху, система вибірково змінює форму світлового потоку, щоб виключити осліплення. Робочий діапазон більше 400 м забезпечує раннє розпізнавання небезпеки засліплення і покращена якість відстеження. Неослепляющим система автоматичного управління дальнім світлом пропонується тільки в комплекті з адаптивними передніми фарами або ж світлодіодними адаптивними передніми фарами.