Спеціальні умови на заміну та сезонне зберігання шин.

Кожен автовласник щороку задається питанням про сезонне зберігання шин. Якщо є відповідальний підхід до їх вибору, то обов'язково потрібно подбати і про якість зберігання. Навіть покришки вищої категорії, які використовуються на автомобілях преміальних марок, здатні втратити свої позитивні характеристики при неправильних умовах зберігання, які сприяють руйнуванню щільності та еластичності гуми. Неозброєним оком це не завжди помітно, проте під час експлуатації досить відчутно.

Компанія «Баварія Центр» пропонує скористатися послугою зберігання шин у складському центрі, що відповідає всім необхідним вимогам, терміном на півроку, всього за 500 грн. за комплект.

Крім того, за умови придбання нового комплекту зимових або літніх коліс в дилерському центрі Ви отримуєте можливість безкоштовної замінити та зберігання терміном до 6 місяців.

Перед відправкою покришок «на відпочинок» до наступного сезону фахівці нашого сервісу ретельно подбають про них: відмиють від бруду, пилу, всіляких олив та кислот, які так чи інакше потрапляють на колеса під час їх використання.

Не забувайте, що якісні шини - одна із запорук безпечного руху на дорозі.

Подовжіть життя Вашим колесам та Вашому задоволенню за кермом.