Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом

Розумна система цінностей.

Ми раді запропонувати Вам гарну нагоду відчути ще більше задоволення за кермом BMW.

 

Завдяки спеціальній пропозиції для автомобілів старше 4-х років отримайте наступні переваги офіційного сервісу:

-15% на окремі запчастини*

-10% на оливу BMW*

 

ПІДКЛЮЧЕННЯ ТЕЛЕМАТИЧНОГО СЕРВІСУ ВСЬОГО ЗА 999 ГРН.*

Також, якщо Ваш автомобіль старше 2-х років і його модель сумісна, пропонуємо Вам скористатися унікальною можливістю підключити телематичний сервіс всього за 999 грн * (регулярна вартість активації пристрою становить 7779 грн).

Підключайте телематичний пристрій і встановлюйте мобільний додаток myBMW UA, будьте на зв'язку зі світом BMW і Вашим автомобілем.

Більше про додаток myBMW UA

* Пропозиція дає можливість отримання зазначених вище знижок на оливу та запчастини BMW (з переліком оливи та запчастин, на які розповсюджується дія знижок, можна ознайомитися в офіційних дилерських центрах BMW), а також підключити телематичний сервіс за вказаною вище спеціальною ціною (якщо модель є сумісною, регулярна вартість підключення та активації телематичного сервісу становить 7779 грн), ціна вказана з ПДВ. Пропозиція діє в офіційній дилерській мережі BMW в Україні з 22.10.2020 до 31.01.2021 включно. Знижки, що надаються за умовами пропозиції, не сумуються зі знижками по іншим акціям або ваучерам і карткам. Кількість товару обмежена. Пропозиція діє виключно за умови наявності товару на складі в Україні.