Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом

ТНЕ 2

Новий BMW 2 серії Gran Coupé:
всі особливості.

Неймовірний досвід: новий BMW 2 серії Gran Coupé представляє нову форму авторитету зі сміливим характером в компактному класі. Це перш за все безкомпромісна, орієнтована на продуктивність естетика, яка безпомилково розкриває свої амбіції. Чи не елегантний, а екстравагантний. Чи не звичайний, а надзвичайний. Відповідно до передових технологій та ідеально налаштованими динамічними характеристиками, BMW 2 серії Gran Coupe з легкістю виділяється з натовпу і йде своїм шляхом.

BMW M235i xDrive Gran Coupé:

Расход топлива в л/100 км (в смешанном цикле): 7.6–7.5

Выбросы CO2 в г/км (в смешанном цикле): 173–172

КОРОТКИЙ ОГЛЯД ОСОБЛИВОСТЕЙ.

Дизайн, динаміка водіння та інноваційні технології BMW Coupe 2 серії Gran Coupé.

01 ЕКСТЕР'ЄР.

Емоційний екстер'єр BMW 2 серії Гран Купе характеризується спортивним, прогресивним дизайном, безрамковими дверима і елегантним силуетом купе.

02 САЛОН.

Салон BMW 2 серії Гран Купе вражає спортивною атмосферою преміум-класу і складною, орієнтованої на водія кабіною.

«Новий BMW 2 серії Гран Купе є втіленням компактного купе BMW нового покоління. Завдяки динамічно витягнутому силуету і високоякісним деталям, таким як безрамні двері, ця модель органічно доповнює ряд висококласних купе від BMW преміального дизайну. Новий BMW 2 серії Гран Купе елегантний і спортивний, іноді навіть провокаційний, але завжди виключно привабливий.»

Домагой Дюкеч, керівник відділу дизайну BMW

ПРИВЕРТАЄ УВАГУ.

Галерея з основними особливостями дизайну BMW 2 серії Гран Купе в екстер'єрі та інтер'єрі.

BMW 2 серії Гран Купе встановив нові стандарти. Від відмінною передній частині через безкаркасні двері уздовж злегка похилій лінії даху до спортивної задньої частини зі світлодіодними задніми ліхтарями - елегантність поєднується з екстравагантністю. Салон вражає ексклюзивними деталями дизайну, високоякісними матеріалами і, при бажанні, повністю цифровий кабіною і центральним дисплеєм, кожен розміром 10,25 дюйма. У той же час такі особливості, як скляний дах Panorama, надають спортивному інтер'єру виняткове відчуття простору.