Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Бізнес СПА

для автомобілів старше 3-х років.

При замовленні робіт по заміні моторної оливи і оливного фільтру Ви отримуєте можливість придбати 2 літри моторної оливи за спеціальною ціною*, а також можливість перевірити наступні системи автомобіля із вигодою 50%**: 

Систему освітлення та систему очищення скла або
Підвіску, або 
Актуальний стан електросистем.

 

В акції беруть участь оливи BMW 0W30 LL04 та BMW 0W30 LL01 FE.

Кількість оливи за спеціальною ціною обмежена.

*Дана пропозиція діє в офіційній дилерській мережі BMW в Україні з 01.11.2019 до 31.12.2019 виключно для автомобілів BMW, віком від 3-х років, які не мають активовані сервісні пакети Repair Inclusive або Service Inclusive, та з моменту останнього обслуговування яких на офіційному сервісі BMW в Україні пройшло не менше 12 місяців, лише за умови замовлення робіт по заміні моторної оливи і оливного фільтру. Під терміном „спеціальна ціна“ мається на увазі вартість 1,2 грн. з ПДВ.
**Дана пропозиція діє в офіційній дилерській мережі BMW в Україні з 01.11.2019 до 31.12.2019. Під терміном „вигода 50%“ мається на увазі можливість отримання однієї з перелічених вище послуг за половину вартості робіт, встановленої у прейскуранті та лише за умови замовлення проведення робіт по заміні моторної оливи і оливного фільтру. кількість літрів оливи, що приймає участь у акції, обмежена. Зображення наведені для ілюстрації і можуть відрізнятися від пропозицій. Знижки, що надаються за умовами цих пропозиції, не сумуються зі знижками по іншим акціям або ваучерам і карткам.