НОВИНИ

Вигода 5 грн. на кожному євро*.

Детальніше

BMW X1 ВІД 995 000 ГРН.*

Детальніше

БОНУСНА ПРОГРАМА.

Детальніше

BMW 7 серії в салоні "Баварія Центр".

Управління розкішшю.

BMW 7 серії

BMW Group має давні традиції у формуванні автомобільного майбутнього. Ми знаємо, що кращий спосіб передбачити майбутнє – це самостійно його створити. А з BMW 7 серії ми вже сьогодні створюємо розкіш майбутнього. З новаторськими інноваціями, еталонним рівнем комфорту, сучасним дизайном та динамікою, яка не просто вражає, але також є надзвичайно ефективною.

Інженерами BMW завжди рухає одна сила – пошук перспективних інноваційних рішень, які ще ніколи не були реалізовані в індустрії. Інноваційні функції, які використовуються в BMW 7 серії, такі як система керування жестами, лазерні фари BMW Laserlight або паркування з дистанційним керуванням, встановлюють нові стандарти в цій області. Крім того, вперше в автомобіль BMW було вбудовано сенсорний планшет BMW Touch Command, за допомогою якого можна керувати основними функціями автомобіля з будь-якого сидіння.

Естетика в досконалості.

Динамічні пропорції, точні лінії та скульптурні поверхні: BMW 7 серії – це втілення класичного дизайну BMW у його найелегантнішій формі. Динамічна та стрімка передня частина, розтягнутий вигляд збоку та потужна задня частина: під будь-яким кутом BMW 7 серії зачаровує.

 

Досконалість в деталях.

 

BMW 7 серії BMW 7 серії BMW 7 серії BMW 7 серії BMW 7 серії BMW 7 серії BMW 7 серії BMW 7 серії BMW 7 серії BMW 7 серії BMW 7 серії BMW 7 серії BMW 7 серії BMW 7 серії BMW 7 серії BMW 7 серії BMW 7 серії BMW 7 серії BMW 7 серії BMW 7 серії BMW 7 серії BMW 7 серії

Всю інформацію, що цікавить Вас: інформацію про автомобіль BMW, його комплектацію та вартість, умови кредитування, Ви можете отримати у консультантів "Баварія Центр":
м. Вінниця, вул. Лебединського, 19-А.
Телефони: (0432) 555-995, (067) 119-94-99, (068) 843-07-07.