НОВИНИ

Вигода 5 грн. на кожному євро*.

Детальніше

BMW X1 ВІД 995 000 ГРН.*

Детальніше

БОНУСНА ПРОГРАМА.

Детальніше

Акційна пропозиція «Літо зі свіжим повітрям».

Дихайте вільно за кермом Вашого BMW.

При проходженні планового технічного обслуговування очищення системи кондиціонування за спеціальною ціною. Крім того - при очищення системи кондиціонування комплект оригінального освіжувача повітря в подарунок!

New BMW X3

Влітку, коли сонце починає все активніше пробиватися через вікна Вашого автомобіля, так хочеться включити кондиціонер і вдихнути свіжого повітря на повні груди!

Тільки перш ніж зробити це, запрошуємо Вас відвідати сервісний центр компанії «Баварія Центр» і скористатися спеціальною пропозицією «Літо зі свіжим повітрям», яке допоможе вам насолоджуватися свіжим і, головне, здоровим кліматом всередині Вашого автомобіля.

В іншому випадку Ви ризикуєте замість свіжого повітря вдихнути величезну кількість бактерій і мікробів, які скупчилися в Вашому кондиціонері за зиму. Це може викликати подразнення дихальних шляхів і появу неприємних запахів в салоні автомобіля.

Очищення системи вентилювання автомобіля:
- Запобігає росту мікроорганізмів в системі кондиціонування повітря.
- Усуває неприємні запахи в системі кондиціонування.
- Запобігає алергічним реакціям.

Обробка не маскує запахи, а нейтралізує їх і усуває. Комплексна обробка відбувається автономно, тому постійна присутність не обов'язкова. Крім того, немає необхідності в демонтажі будь-яких компонентів.

Зв'яжіться з нами і домовтесь про зустріч у зручний для Вас час.

"Баварія Центр":
м. Вінниця, вул. Лебединського, 19-А
тел.: (0432) 555-929, (067) 119-95-99

* Дана пропозиція діє з 01.05.2018 до 31.08.2018 в сервісному центрі "Баварія Центр" за вказаною адресою. Більш детальну інформацію про умови пропозиції Ви можете отримати у консультанта сервісу "Баварія Центр" або за вказаними вище телефонами.