НОВИНИ

Вигода 5 грн. на кожному євро*.

Детальніше

BMW X1 ВІД 995 000 ГРН.*

Детальніше

БОНУСНА ПРОГРАМА.

Детальніше

Задоволення за кермом BMW X1 від 995 000 грн.*

BMW X1 не слідує по прокладеним маршрутам. Він створює їх сам.

smalx1

З першого погляду на автомобіль стає зрозуміло, що це справжній представник моделей лінійки Х: короткі звіси і довга колісна база створюють привабливий і динамічний вигляд. Філософія моделей X простежується і в інтер'єрі. Водій і пасажири нового BMW X1, що сидять в високо встановлених кріслах, оточені високоякісними матеріалами. Управління всіма функціями в автомобілі - легке і інтуїтивно зрозуміле. Інтер'єр не тільки надзвичайно комфортний, але і універсальний в плані регулювань: другий ряд сидінь оснащений електроприводом складання спинок, за рахунок чого простір автомобіля легко адаптується і трансформується відповідно до ваших побажаннь та дорожньої ситуації за лічені миті. Економічні та динамічні дизельні і бензинові двигуни нового покоління з технологією BMW EfficientDynamics здатні подарувати вам нові емоції і задоволення за кермом.

Компанія "Баварія Центр" пропонує Вам можливість придбати BMW X1 в спеціальній комплектації за вигідною ціною - від 995 000 грн*.

Всю інформацію, що цікавить Вас про умови акції, автомобілі, комплектації, умови кредитування та страхування, Ви можете отримати у консультантів "Баварія Центр":

м. Вінниця, вул. Лебединського, 19-А.
Телефони: (0432) 555-995, (067) 119-94-99, (068) 843-07-07.

* Пропозиція дійсна з 01.01.2018 до 30.04.2018 в дилерському центрі "Баварія Центр". Компанія "Баварія Центр" залишає за собою право змінювати умови і терміни проведення акції на свій розсуд без попереднього повідомлення. Зображення автомобілів наведено для ілюстрації та можуть відрізнятися від автомобілів, представлених в дилерському центрі. Кількість автомобілів обмежена.