НОВИНИ

Вигода 5 грн. на кожному євро*.

Детальніше

BMW X1 ВІД 995 000 ГРН.*

Детальніше

БОНУСНА ПРОГРАМА.

Детальніше

BMW i3 в салоні "Баварія Центр"

Світ перебуває в русі, і ми теж перебуваємо в русі. Рух означає зміни, а зміни - це захоплює. Все більше і більше людей у по всій земній кулі переглядають свої цінності і розмірковують про те, як прожити життя більш відповідально.

BMW i3

Стосовно до BMW i така зміна світогляду означало народження нової ери, в якій автомобілі вперше в історії створюються з самого початку з урахуванням екологічної мобільності. У цьому контексті BMW i3 - більше, ніж просто автомобіль.

Підтвердження цьому - надійність і задоволення від водіння ідеально доповнюють один одного. Саме час переконатися на прикладі. І випробувати на собі нову форму задоволення від кермування.

BMW i3 задає нові орієнтири і поєднує в собі задоволення від водіння, властиве всім автомобілям BMW, з неймовірною ефективністю і запасом ходу в 300 км на одній тільки електричній тязі, завдяки новій потужній батареї 94 Ам.

Нові шляхи відкриваються тим, хто мислить по-іншому.

Натхненний піонерським духом BMW Group, бренд BMW має довгу традицію новаторських розробок. Але марка BMW i стала для BMW Group особливо вираженим кроком в майбутнє. Коріння BMW i сягають 2007 року і «Проекту i» - проекту на глибинному рівні, що поставило під сумнів самі основи десятиліть автомобілебудування, а також основну концепцію автомобіля як такого, щоб освітити шлях для прогресу в нових напрямках і визначити принципи мобільності, придатні для майбутнього.

Інновації та місто.

Повністю електричний BMW i3 - перший серійно вироблений автомобіль в світі, який розроблявся на кожному етапі з урахуванням вимог екологічності, - починаючи від конструювання автомобіля аж до його виробництва та повсякденної експлуатації. Будучи повністю електричним автомобілем, він не виробляє викидів і запахів в місці використання - і це робить його ідеальним супутником в поїздках по місту.

Але BMW i3 - не просто «зелений» автомобіль. Завдяки його жвавості і прискоренню - всього за 7,2 секунди він розганяється від 0 до 100 км - і забезпечує, перш за все, виняткове задоволення від кермування. Щоб він рушив з місця, досить м'яко натиснути на педаль акселератора, - і ось уже BMW i3 розганяється потужно і майже безшумно.

 

Автомобиль BMW i3 94Ah в салоне "Бавария Центр"

 

BMW i3 BMW i3 BMW i3 BMW i3 BMW i3 BMW i3 BMW i3 BMW i3 BMW i3 BMW i3 BMW i3 BMW i3

Всю інформацію, що цікавить Вас: інформацію про автомобіль BMW, його комплектації та вартість, умови кредитування, Ви можете отримати у консультантів "Баварія Центр" :
м Вінниця, вул. Лебединського, 19-А.
Телефони: (0432) 555-995, (067) 119-94-99, (068) 843-07-07.