НОВИНИ

Вигода 5 грн. на кожному євро*.

Детальніше

BMW X1 ВІД 995 000 ГРН.*

Детальніше

БОНУСНА ПРОГРАМА.

Детальніше

ДОВЕРШЕНИЙ ШЕДЕВР РОЗКОШІ.

Пристрасть до майстерності, що поєднує світи BMW та Montblanc, була втілена у розкішній ексклюзивній лімітованій серії ‘BMW Individual THE NEXT 100 YEARS’.


ЕКСКЛЮЗИВНИЙ КОЛІР КУЗОВУ "BMW INDIVIDUAL CENTENNIAL BLUE METALLIC".


BMW 7 INDIVIDUAL 8


ПОВНЕ ОЗДОБЛЕННЯ САЛОНУ ЕКСКЛЮЗИВНОЮ ШКІРОЮ "BMW INDIVIDUAL MERINO FINELY STRUCTURED" З РОЗШИРЕНИМ ВМІСТОМ SMOKE WHITE | ІНТЕР’ЄР BLACK.


BMW 7 INDIVIDUAL 3 BMW 7 INDIVIDUAL 2 BMW 7 INDIVIDUAL 4


Автомобіль цієї серії, BMW 750Li xDrive ‘Individual Edition THE NEXT 100 YEARS’, являє собою найвищу якість у гармонійній взаємодії з мистецтвом інновацій.
До комплектації входять: ексклюзивний колір кузову ‘BMW Individual Centennial Blue metallic’, повне оздоблення салону ексклюзивною шкірою ‘BMW Individual Merino Finely structured’ з розширеним вмістом ‘smoke White’ | Інтер’єр Black, 20” BMW Individual легкосплавні диски ‘V-spoke style 649 I’ ковані, змішаного типу, а також майстерно виконані тиснення, позначення, гравіювання ‘THE NEXT 100 YEARS’ і ‘1 of 100’, що доповнюють інтер’єр та екстер’єр витонченістю і перетворюють відчуття управління розкішшю на довершений шедевр.


ІННОВАЦІЙНІ ФУНКЦІЇ. ІНТУЇТИВНЕ УПРАВЛІННЯ ЖЕСТАМИ.

BMW 7 INDIVIDUAL 5

Монітор системи iDrive BMW 7 серії вперше має сенсорне виконання. Як наслідок, управління ним аналогічне управлінню звичайним смартфоном і планшетним комп’ютером. Поряд зі звичним управлінням за допомогою контролера, різні функції можна вибирати і активувати, торкаючись поверхні екрану.
Вперше система iDrive може бути доповнена системою управління жестами. Рухами руки, який контролюється 3D-сенсором, можна інтуїтивно і зручно управляти функціями інформаційно-розважальної системи. За допомогою певних жестів можна регулювати гучність звуку, а також відповідати на телефонні дзвінки або ж відхиляти їх. Крім того, є можливість закріпити функцію за певним жестом.


ВИЗНАЧНИЙ КОМФОРТ: EXECUTIVE LOUNGE.


BMW 7 INDIVIDUAL 7

Неперевершений рівень розкоші у задній частині салону BMW 7 серії забезпечує опціональний пакет ‘Executive Lounge’, який по-новому визначає поняття комфорту в автомобілі класу «люкс». До складу пакету входять задні комфортні сидіння з електрорегулюванням і масажною функцією, активна вентиляція усіх сидінь, а також такі опції, як система регулювання сидінь ‘Executive Lounge Seating’, задня консоль ‘Executive Lounge’ і задня мультимедійна система ‘Experience’ з сенсорним планшетом BMW. Опція ‘Executive Lounge Seating’ підвищує комфорт на задньому сидінні. У його спинку вмонтована висувна підставка для ніг заднього пасажира з електроприводом. Крім того, пасажир на задньому сидінні може розкласти спинку свого сидіння і, таким чином, зайняти зручне і розслаблене положення.


ІННОВАЦІЯ З ВАГОМИМ ЗНАЧЕННЯМ: CARBON CORE.

BMW 7 INDIVIDUAL 6


Посилений вуглецевими волокнами пластик (карбон) на 50% легший за сталь та приблизно на 30% легший за алюміній. Завдяки йому структура кузова з технологією ‘Carbon Core’ сприяє значному зниженню ваги BMW 7 серії. А це, в свою чергу, встановлює нові стандарти витрати палива та динаміки. Така концепція сприяє значному поліпшенню динаміки з одночасним зниженням витрати палива, а також зниженню центру тяжіння автомобіля з одночасним збільшенням жорсткості кузова. Ця технологія використана вперше в даному класі автомобілів, що оцінять справжні шанувальники.