НОВИНИ

ЗНИЖЕНИЙ КУРС.

Детальніше

КОЛЕКЦІЯ АКСЕСУАРІВ BMW

Детальніше

БОНУСНА ПРОГРАМА.

Детальніше

BMW Service. Зимовий комплект коліс.

Зима не за горами і прийшов час подбати про зимовий комплект коліс для Вашого автомобіля!A0142256 600

Баварія Центр пропонує Вам комплекти зимових коліс для Вашого BMW за спеціальними цінами. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, великий вибір, спеціальні пропозиції. А також, безкоштовний монтаж і унікальна можливість зберігання Вашого літнього комплекту в нашому шинному готелі протягом одного сезону абсолютно безкоштовно!*

Більш детальну інформацію Ви можете отримати у консультанта відділу сервісу «БАВАРІЯ ЦЕНТР»:

м Вінниця, вул. Лебединського 19-А.

тел.: (0432) 555-929, (067) 119-95-99

 

Дана пропозиція діє з 18.09.2017 до 30.11.2017 в сервісному центрі "Баварія Центр" за вказаною адресою. Більш детальну інформацію про умови та пропозиції Ви можете отримати у консультанта сервісу "Баварія Центр" за вказаними вище телефонами.

* - при умові купівлі комплекту зимових коліс в сервісному центрі «Баварія Центр»

BMW Service. «Літо зі свіжим повітрям».

BMW Service. Акційна пропозиція "Літо зі свіжим повітрям".

Дихайте вільно за кермом Вашого BMW.

bmw

При замовленні антибактеріального очищення системи кондиціонування (вентиляції) Вашого салона - фільтр салону по акційній ціні.

Літом, коли сонце починає активніше пробиватись крізь вікна вашого автомобіля, так хочеться увімкнути кондиціонер і вдихнути свіжого повітря на повні груди!

Тільки перш ніж зробити це, запрошуємо Вас відвідати сервісний центр компанії "Баварія Центр" і скористатись спеціальною пропозицією "Літо зі свіжим повітрям", яка допоможе Вам насолоджуватись свіжим і, головне, здоровим кліматом всередині Вашого улюбленого BMW.

В іншому випадку Ви ризикуєте замість свіжого повітря вдихнути величезну кількість бактерій та мікробів, які накопичились у вашому кондиціонері за зиму. Це може викликати нежить, подразнення органів зору, біль у горлі, подразнення дихальних шляхів і, крім того, з'явиться неприємний запах в салоні автомобіля.

Очищення всієї системи вентиляції автомобіля:

  • - Запобігає росту мікроорганізмів в системі кондиціонування повітря.
  • - Усуває неприємні запахи в системі кондиціонування.
  • - Запобігає виникненню алергічних реакцій.

Обробка не маскує запахи, а нейтралізує їх та усуває. Комплексна обробка проходить автономно, тому постійна присутність не обов'язкова. Крім того, немає необхідності в демонтажі будь-яких компонентів.

 Зв'яжіться з нами і домовтесь про зустріч у зручний для Вас час.

КОНСУЛЬТАНТ ВІДДІЛУ СЕРВІСУ БАВАРІЯ ЦЕНТР:

Вінниця, вул. Лебединського 19-А
тел.: (0432) 555-929, (067) 119-95-99
 
* Дана пропозиція діє з 01.06.2017 до 31.08.2017 в сервісному центрі "Баварія Центр" за вказаною адресою. Більш детальну інформацію про умови цієї пропозиції Ви можете отримати у консультанта сервісу "Баварія Центр" або за вказаними вище телефонами.

 

Ексклюзивна ціна на BMW 1 series

BMW 1 series... У нього є все - атлетичний дизайн, неперевершена динаміка і висока ефективність, а тепер ще й неймовірна ціна.

Автосалон "Баварія Центр" підготував для Вас яскраву пропозицію - ексклюзивна ціна на спортивні та сучасні BMW 1 серії - всього від 565 000 грн. Пропозиція лімітована, кількість автомобілів обмежена.
Будьте першими разом з компактним та сучасним BMW 1 серії.

bavaria center lifestyle collection

Більш детальну інформацію про діючу пропозицію на 1 серію в спеціальній комплектації Ви можете отримати у консультантів відділу продажу автосалона "Баварія Центр,
м.Вінниця, вул.Лебединського, 19-А.
тел. +380 (096) 289-93-93
+380 (67) 119-94-99,
+380 (68) 843-07-07