Допомога водію

Круговий огляд.


Система кругового огляду включає в себе функції заднього виду, а також виду зверху і панорамного бічного огляду. Камери в дзеркалах заднього виду, а також ширококутні камери спереду і ззаду забезпечують 360-градусний огляд простору навколо автомобіля, а також панорамний огляд зон спереду і ззаду.

Для формування виду зверху (з висоти пташиного польоту) система використовує дані панорамного огляду, які піддаються комп'ютерній обробці. Ширококутова камера бокового огляду, розташована в середині подвійної решітки радіатора, і камера заднього виду забезпечують панорамний огляд простору перед автомобілем і позаду нього. Система виявлення транспорту, що рухається в поперечному напрямку, попереджає водія про рухомий в поперечному напрямку автомобілі, виводячи жовті значки по сторонах зображення і жовтий трикутник попередження.

Відеокамери активуються при включенні заднього ходу, а також при натисканні кнопки PDC або кнопки бічного огляду. Отримані камерами зображення відображаються на дисплеї управління. Водій може активувати камеру заднього виду, функції виду зверху і панорамного бічного огляду. Функція бічного огляду автоматично відключається при швидкості 15 км / год і більше.

Проекційний дисплей BMW з дисплеєм M.


Повноколірний проекційний дисплей BMW зі спеціальними функціями M відображає важливу інформацію безпосередньо в полі зору водія, дозволяючи не відволікатися від ситуації на дорозі.

Відображатися можуть такі дані, як поточна швидкість, інформація навігаційної системи, обмеження швидкості (включаючи заборону обгону), дані телефону і розважальної системи (списки номерів або музичних композицій), а також інформація і попередження від різних систем допомоги водієві. Натисканням кнопки можна переключитися на особливий режим дисплея M, створений для спортивного водіння. Поряд з цифровим спідометром тут відображаються обрана передача і багатобарвний лічильник обертів двигуна, а також індикатор моментів перемикання передач.

Символи, що проектуються на лобове скло, відображаються у високому дозволі і повному кольорі. Проектоване зображення виглядає так, немов знаходиться в 2,3 м від капота автомобіля. У поєднанні з оптимальним розташуванням проекції це забезпечує швидкість і зручність сприйняття інформації і дозволяє практично не відволікатися від дороги.

Яскравість зображення автоматично коригується залежно від умов зовнішнього освітлення. Крім того, передбачені денний і нічний режими, а також коригування висоти зображення. Водій може самостійно вказати види даних, які слід відображати крім поточної швидкості і попереджень систем допомоги водієві.

Система нічного бачення BMW з динамічним підсвічуванням.


Відмінна видимість в будь-який час доби. Система нічного бачення BMW з динамічним підсвічуванням розпізнає людей і великих тварин навіть у темряві і на великій відстані.

Інфрачервона камера, розташована за гратами радіатора, контролює простір перед автомобілем і передає отримані зображення на дисплей управління. Система розпізнає людей і тварин на відстані до 300 метрів.

При виявленні об'єкта за межами освітлюваного фарами ділянки система направляє на нього промінь однією з світлодіодних фар з окремим управлінням, не надає сліпучої дії. Це ефективно запобігає зіткнення, дозволяючи водієві і освітленому пішоходу своєчасно прийняти необхідні заходи.

У небезпечних ситуаціях на стандартному дисплеї і на проекційному дисплеї BMW також відображається застережливий сигнал - червона миготлива фігурка людини або тварини. Звучить застережливий сигнал, а гальма приводяться у стан готовності. Система нічного бачення та попередження про небезпеку зіткнення автоматично активується при запуску двигуна. Вона попереджає водія про небезпечні ситуації навіть при вимкненому дисплеї. Система нічного бачення BMW з функцією динамічного підсвічування - інноваційна технологія у складі пакету BMW ConnectedDrive.

Система Driving Assistant.


Пакет Driving Assistant включає в себе систему попередження про схід зі смуги руху і системи попередження про зіткнення і появі пішоходів з функцією автоматичного гальмування в міських умовах. Системи функціонують на основі даних, що надходять від відеокамер.

   

Система попередження про схід зі смуги руху розпізнає дорожню розмітку і попереджає водія про ненавмисну ​​зміні смуги руху на швидкостях понад 70 км / год за допомогою вібрації рульового колеса. Попереджувальний сигнал не подається, якщо ви змінили смугу руху навмисно, тобто включивши попередньо відповідний покажчик повороту.

   

У той час як система попередження про зіткнення з функцією автоматичного гальмування в міських умовах виявляє інші автомобілі, система попередження про появу пішоходів з аналогічною функцією реагує на пішоходів. Якщо водій попереду транспортного засобу різко гальмує, ваш BMW реагує негайно за умови, що система попередження про зіткнення активна. Система послідовно виконує декілька дій. Спочатку загоряється попереджуючий сигнал, потім він починає блимати і супроводжується звуковим сигналом, після чого система злегка пригальмовує автомобіль. (Система працює на швидкостях до 60 км / ч.) Система попередження про появу пішоходів (працює на швидкостях від 10 до 60 км / год), розпізнавши високу ймовірність наїзду, активує однорівневий алгоритм оповіщення. При подачі попередження про загрозу зіткнення гальмівна система автоматично приводиться в стан максимальної готовності, що прискорює її спрацьовування. У надзвичайній ситуації автомобіль самостійно активує гальмівну систему. На роботу даної функції можуть вплинути недостатня освітленість і туман.

Система попередження при перестроюванні.


При русі зі швидкістю не менше 20 км / год система попередження при перестроюванні, що працює на основі радарних датчиків, виявляє автомобілі, що знаходяться в «мертвій зоні», а також на сусідніх смугах.

Про наявність автомобілів в небезпечній зоні водія оповіщає символ у вигляді трикутника на зовнішніх дзеркалах заднього виду.

Якщо, незважаючи на це, водій має намір перебудуватися, включивши сигнал повороту, система попереджає про небезпеку вібрацією рульового колеса і миготливим трикутником на зовнішніх дзеркалах заднього виду.

Навігаційна система Professional з контролером iDrive Touch.


Навігаційну систему Professional відрізняють витончений дизайн і вражаючий набір функцій - до ваших послуг зручна у використанні і бездоганно інтегрована в автомобіль навігаційна система з контролером iDrive Touch, яка втілює концепцію управління iDrive.

   

Система включає в себе бездротову гарнітуру з інтерфейсом USB і голосовим управлінням, аудіосистему BMW Professional з DVD-приводом, а також має 20 ГБ пам'яті для звукових файлів. Завдяки їй водій отримує можливість користуватися системою отримання інформації про дорожню ситуацію онлайн (тільки в поєднанні з пакетом сервісів BMW ConnectedDrive). Вбудований кольоровий РК-дисплей діагоналлю 10,25 дюйма з функцією поділу (основний і додатковий екрани) забезпечує оптимальну ступінь читабельності і видимості.

   

Інтуїтивно зрозуміле керування функціями здійснюється за допомогою контролера iDrive Touch з сенсорною панеллю, який підтримує рукописне введення адреси пункту призначення для навігаційної системи. Крім того, системою можна керувати за допомогою кнопок безпосереднього доступу до меню, восьми настроюються клавіш або голосових команд. Функція тривимірного відображення карти на тлі супутникових знімків з фотореалістичним поданням обраних пам'яток робить навігацію надзвичайно видовищним процесом.

Система допомоги при паркуванні.


Повністю автоматична система допомоги при парковці BMW робить парковку комфортної як ніколи. Система останнього покоління самостійно включає передню або задню передачу, повертає, прискорює і зупиняє автомобіль.

Все, що потрібно від водія, - це включити індикатор і утримувати кнопку PDC в процесі паркування, одночасно контролюючи навколишнє оточення за допомогою автоматично включається камери заднього виду. Після закінчення маневру система переводить коробку передач в положення парковки (P). При русі на швидкості до 35 км / год і видаленні до 1,5 м від ряду припаркованих автомобілів система за допомогою ультразвукових датчиків визначає місця можливої ​​парковки і показує їх на дисплеї управління.

BMW Selective Beam.


Завдяки неослепляющим системі автоматичного управління дальнім світлом водіння в темний час доби стає більш комфортним і безпечним. Система забезпечує чудову видимість у темряві, запобігаючи при цьому осліплення інших водіїв.

Розпізнаючи інших учасників руху, система вибірково змінює форму світлового потоку, щоб виключити осліплення. Робочий діапазон в 400 м забезпечує раннє розпізнавання небезпеки засліплення.