BMW M6 Gran Coupe

BMW M6 Gran Coupe (БМВ М6 Гран Купе) - спортивна версія седана класу «Е». Світова прем'єра моделі відбулася на автосалоні в Детройті в січні 2013 року.

Звично для М-версій автомобілів BMW, зовнішність M6 Gran Coupe «прикрашена» цілим набором декоративних і ретельно опрацьованих з аеродинамічною точки зору елементів, які відсутні у звичайній версії седана Це, в першу чергу, бампери, повітрозабірники, накладки, вихлопні труби та інше. Те ж стосується і оздоблення інтер'єру, хоча в цьому відношенні M6 не так разюче відрізняється від свого цивільного родича. Відзначити можна лише особливий спортивне кермо і більша кількість алькантари в обробці.

Вже в базовій комплектації BMW M6 Gran Coupe оснащується адаптивним ближнім світлом на світлодіодах, системою «Старт-Стоп», рекуперативним гальмуванням і всіма найсучаснішими системами активної безпеки. В якості опції можна замовити камери кругового огляду, систему нічного бачення, мультимедійний комплекс з аудіосистемою Bang & Olufsen (16 динаміків) і ряд іншого обладнання.

Платформа в основі М6 Гран Купе лежить та ж, що і у версії без літери «М», проте німецькі інженери Модернізувавши перенастроїли її. Зокрема, седан отримав інші настройки підвіски, інше рульове управління, а також активний редуктор Active M Differential. За додаткову плату, крім іншого, можна замовити карбонокераміческіе гальмівні механізми.

У рух M6 Gran Coupe призводить 4,4-літровий бітурбований двигун з V-подібним розташуванням восьми циліндрів, що володіє 560 л. с. потужності і 680 Нм крутного моменту. До 100 км / год такий мотор розганяє седан M6 за 4,2 секунди, тоді як максимальна швидкість обмежена електронікою на позначці 250 або 305 км / год (залежно від оснащення). Витрата палива, при цьому, в змішаному циклі дорівнює приблизно 10 літрам на 100 км шляху, що дуже і дуже непогано для автомобіля з таким потужним двигуном, який агрегатується з 7-ступінчастою автоматичною коробкою передач.