Сервіси та додатки

Сервіси ConnectedDrive.


Додаткове обладнання «Сервіси ConnectedDrive» є основою для функцій BMW ConnectedDrive, що надають водієві доступ до інформації, багатим розважальним можливостям і різноманітних послуг шляху.

Як приклад можна назвати сервіс BMW Online, що забезпечує доступ до поточної інформації з прив'язкою до місця розташування - наприклад, до прогнозів погоди, новинам, онлайн-пошуку на основі служб GoogleTM, а також до офісних функцій. Крім того, в меню «Додатки» є можливість індивідуального комбінування окремих сервісів, таких як веб-камери, інформація про ціни на паливо і парковці, а також туристичні та готельні путівники.

Сюди також входить зручний, безпечний і необмежений доступ до певних додатків для смартфонів. Крім того, пакет сервісів ConnectedDrive забезпечує доступ до магазину BMW ConnectedDrive, завдяки чому ви в будь-який час і в будь-якому місці можете управляти сервісами та додатками на свій розсуд. До складу пакету сервісів ConnectedDrive входить безліч подібних систем і функцій, завдяки яким ви зможете отримати ще більше задоволення від кожної поїздки у вашому BMW.

Магазин BMW ConnectedDrive - в будь-який час, в будь-якому місці. Тут ви також зможете замовити потрібні сервіси вже після покупки вашого BMW. Клієнти можуть в будь-який час вибрати потрібні сервіси і додатки BMW ConnectedDrive, не виходячи з автомобіля.

Сервіси та додатки, пропоновані в магазині BMW ConnectedDrive, розроблені з урахуванням потреб власників автомобілів BMW. Ви можете вибрати тривалість використання для кожного окремого сервісу. Це дозволяє замовляти сервіси на певний період - наприклад, на час відпочинку.

Увійти в магазин BMW ConnectedDrive можна з автомобіля BMW, перебуваючи в дорозі, а також через клієнтський портал My BMW ConnectedDrive. Придбаними сервісами та додатками можна користуватися в автомобілі незабаром після їх оплати. У магазині BMW ConnectedDrive в будь-який час можна знайти актуальну інформацію про доступні сервіси і додатках.

Додаток BMW M Laptimer.


За допомогою програми BMW M Laptimer можна докладно записувати й аналізувати дані про проходження маршруту, що дозволяє удосконалювати навички водіння. Додаток збирає точні дані від датчиків BMW і відображає обрані показники на дисплеї управління.

Системою можна керувати за допомогою контролера iDrive. У ході запису BMW M Laptimer відображає положення за даними GPS, швидкість, поздовжнє прискорення, поперечне прискорення (величину перевантаження в g), час проходження кола і час розгону до певної швидкості (наприклад, з місця до 100 км / год). Залежно від встановленого обладнання, моделі та року випуску автомобіля система може також вимірювати такі параметри, як положення педалі акселератора, кут повороту, уповільнення, обороти двигуна, передача, витрата палива. Записані дані можна опублікувати в соціальних мережах у вигляді знімків, а також зберегти і відправити по електронній пошті.

Консьєрж-сервіс.


Кожен, хто коли-небудь мріяв про особисте помічника, гідно оцінить консьєрж-сервіс BMW ConnectedDrive.

Досить одного натискання кнопки, щоб зв'язатися зі співробітником контактного центру BMW, який прийме на себе функції вашого особистого помічника в дорозі.

Вас цікавить конкретний ресторан, найближчий банкомат або аптека? Співробітник контактного центру BMW допоможе знайти все, що вам потрібно, а при необхідності передасть дані безпосередньо в навігаційну систему вашого автомобіля. Консьєрж-сервіс не залежить від мобільного телефону водія і доступний цілодобово і без вихідних як у вашій країні, так і за кордоном без додаткової плати.

Сервіс «Розваги Онлайн».


Ідеальна композиція для будь-якої ситуації, будь-якої дороги і будь-якого настрою. Функція «Розваги Онлайн» забезпечує прямий і необмежений доступ більш ніж до 22 мільйонам музичних композицій безпосередньо з вашого BMW - без використання смартфона або інших додаткових пристроїв.

Тут представлена ​​величезна кількість композицій на будь-який смак. При відтворенні композиції вона автоматично записується на жорсткий диск автомобіля, що дозволяє насолоджуватися улюбленою музикою в будь-який час незалежно від доступу в Інтернет.

Для сервісу «Розваги Онлайн» можна відкрити обліковий запис з фіксованою абонентською платою через будь-якого з музичних партнерів BMW (наприклад, Napster) строком на рік. Обліковий запис можна використовувати без додаткової плати на території шести європейських держав: Німеччини, Франції, Великобританії, Італії, Іспанії та Нідерландів.

Інформація про дорожню ситуацію онлайн.


Система надання інформації про дорожню ситуацію онлайн (RTTI) постійно забезпечує вас найбільш актуальними відомостями про ситуацію на дорогах.

Практично в режимі реального часу ви отримуєте точні відомості про час і протяжністю транспортних пробок на автомагістралях, інших заміських дорогах, у тому числі проселочних, а також на безлічі міських маршрутів.

Інтелектуальна функція інформування про об'їзних маршрутах дозволяє водієві знайти оптимальний шлях у пункт призначення. Система отримує дані з таких джерел, як анонімні профілі переміщення (з GPS-даних парків транспортних засобів), додатки для смартфонів і поліцейські звіти, а також враховує години пік і інші відомі закономірності.

Інформація наочно відображається на карті доріг зеленим, жовтим, помаранчевим і червоним кольорами.

Дистанційне керування автомобілем.


Сервіс дистанційного керування автомобілем і безкоштовний додаток My BMW Remote (яке можна завантажити в магазинах AppleTM App Store і GoogleTM Play) дозволяють управляти через Інтернет різними функціями - наприклад, відмикати і замикати автомобіль.

Можна також безпосередньо передавати адреси, знайдені за допомогою пошукової системи Google ™.

Крім того, можна відобразити розташування автомобіля в радіусі 1,5 км. Для цього необхідна одноразова активація сервісу дистанційного керування автомобілем на клієнтському порталі My BMW ConnectedDrive: www.bmw-connecteddrive.com.

Інтелектуальний екстрений виклик.


Функція інтелектуального екстреного виклику цілодобово забезпечує негайну адресну допомогу і підтримку силами кваліфікованих співробітників - рідною мовою водія, в тому числі за кордоном.

У випадку аварії, при якій спрацювали подушки безпеки або преднатяжители ременів, інтелектуальна система автоматично посилає аварійний виклик. Необхідні дані, наприклад точне місце розташування автомобіля, інформація про ступінь тяжкості аварії та можливих травмах водія і пасажирів, передаються в контактний центр BMW допомогою інтегрованої в автомобіль SIM-карти, тобто без використання вашого мобільного телефону. Співробітники контактного центру повідомлять про те, що трапилося в найближче відділення рятувальної служби та надаватимуть підтримку по телефону до тих пір, поки аварійні служби не прибудуть на місце події. Аварійний виклик можна активувати і вручну, наприклад у випадку, якщо в допомоги потребують інші учасники руху.