Безпека та комфорт

Водій в центрі уваги - M-версія.


В автомобілі BMW M6 Купе все зосереджено навколо однієї персони - водія. Автомобілі M завжди славилися бездоганною ергономікою. BMW M6 Купе не став винятком - до ваших послуг розширена і вдосконалена ергономічна концепція.

Кожен перемикач, кожна клавіша розташовані саме там, де ви очікуєте. Адже час реакції і контроль мають найважливіше значення як на звичайній дорозі, так і на гоночній трасі.

Активна і пасивна безпека.


Функції активної безпеки задіють систему контролю уважності, щоб розпізнати ознаки втоми водія. У небезпечних ситуаціях спрацьовують преднатяжители ременів безпеки передніх сидінь, спинка переднього пасажирського сидіння наводиться у вертикальне положення, закриваються вікна і люк.

Після зіткнення гальмівна система залишається в активному стані з метою запобігання вторинних зіткнень або пом'якшення їх наслідків.

Кожен автомобіль M відповідає високим стандартам пасивної безпеки за рахунок застосування ретельно підібраних матеріалів і високої жорсткості конструкції. Ці заходи поєднуються з високоефективної утримує системою, розробленою з урахуванням результатів краш-тестів, проведених авторитетними незалежними організаціями, - таким чином, водій і пасажири можуть розраховувати на максимально можливу ступінь захисту.

Адаптивні світлодіодні передні фари.


Адаптивні світлодіодні передні фари забезпечують автоматичне регулювання розподілу світлового потоку з урахуванням швидкості руху і завжди освітлюють дорогу оптимальним чином.

Крім покажчиків повороту і денних ходових вогнів система включає в себе функцію адаптивних передніх фар зі змінним розподілом світлового потоку в умовах міста і швидкісної траси, функцію бічного світла, а також функцію автоматичного керування неослепляющим дальнім світлом BMW Selective Beam, яка забезпечує автоматичне перемикання між дальнім і ближнім світлом фар. Таким чином, система гарантує оптимальну якість освітлення в будь-яких умовах.

У темряві рухливі модулі фар забезпечують водієві дальній огляд в поворотах, слідуючи за рухом рульового колеса. При включенні покажчика повороту або обертанні рульового колеса автоматично активується функція бічного світла, що поліпшує видимість в ближній зоні, навіть якщо автомобіль нерухомий. Адаптивні фари гарантують оптимальну освітленість, що істотно підвищує ступінь активної безпеки.

Завдяки системі автоматичного управління дальнім світлом знімається необхідність в ручному відключенні дальнього світла фар, що забезпечує найкращу освітленість в темний час доби. Розпізнаючи попереду йдуть і зустрічні транспортні засоби, система бесступенчато регулює дальнє світло фар, не допускаючи засліплення інших учасників руху.

BMW Service Inclusive.


З пакетом сервісних послуг BMW Service Inclusive клієнти можуть не турбуватися про витрати на поточний ремонт і обслуговування, уклавши договір на переважний для них термін. Все це, включаючи оригінальні запчастини BMW, входить в пакет сервісних послуг BMW Service Inclusive.

Послуги доступні не тільки у вашій країні, але і у всіх країнах, де є беруть участь у програмі майстерні й авторизовані сервісні центри BMW. У випадку продажу автомобіля BMW пакет сервісних послуг BMW Service Inclusive автоматично переходить до нового власника, що підвищує продажну вартість автомобіля. Клієнтам доступні різні пакети сервісних послуг BMW Service Inclusive в залежності від потреб.

У них входять: періодичне обслуговування, наприклад заміна масла, включаючи фільтри і долив, обслуговування і заміна мікрофільтрів, паливних фільтрів, повітряних фільтрів та свічок запалювання, заміна гальмівної рідини, техогляд, а також додаткові послуги у відповідності зі стандартами BMW. Вибравши пакет BMW Service Inclusive Plus, клієнти також отримують наступні види обслуговування від BMW: заміна передніх і задніх гальмівних колодок і дисків, зчеплення (при необхідності) або щіток склоочисників (при необхідності, у складі послуги заміни масла). Договір на надання сервісних послуг BMW Service Inclusive укладається на строк від трьох до десяти років або на пробіг від 40000 до 200000 км.