Дизайн

Дизайн салону.


   

Ідеальні умови для особистого рекорду - салон BMW M6 Купе якнайкраще підходить для водіння на межі можливостей. При цьому він оформлений без компромісів щодо розкоші і благородних матеріалів - до ваших послуг повний асортимент BMW Individual Collection.

   

До послуг водія такі інновації, як повноколірний проекційний дисплей з особливими функціями M. У орієнтованому на водія кокпіті формується відчуття єдності з машиною, яке посилюється завдяки обтягнутому шкірою ергономічному кермовому колесу з перемикачами передач. Задані параметри вибираються простим натисканням клавіші. Багатофункціональні сидіння M в ексклюзивній дрібнозернистої шкірі Merino, пропоновані в якості додаткового обладнання, незмінно забезпечують оптимальну бічну підтримку, у тому числі при швидкісному проходженні поворотів. Спортивну композицію гармонійно завершують ефектні деталі, наприклад обробка стелі чорним текстилем Alcantara.

Карбоновий дах.


Дах, виконана з вуглепластика (CFRP), - один з компонентів інтелектуальної полегшеної конструкції BMW. Вона дозволяє зменшити масу автомобіля і забезпечує більш низьке розташування центру тяжіння.

Зниження ступеня перерозподілу навантаження між колесами дозволяє підвищити маневреність і динамічність в поворотах, а також збільшити ефективність шин при розгоні і гальмуванні.

Притягальні лінії карбонової даху підкреслюють динамічний характер дизайну автомобіля M. Видима структура волокон вуглепластика відкриває оку складну багатошарову конструкцію даху, яка, як і лобове скло, вклеюється в кузов із застосуванням особливої ​​технології.

Зовнішні дзеркала M.


Аеродинамічні зовнішні дзеркала M вже кілька десятиріч є однією з характерних ознак спортивного дизайну M.

Сполучені з кузовом подвійними витонченими опорами, вони ефектно доповнюють динамічний вигляд автомобіля і одночасно є втіленням високих технологій та аеродинаміки.

Колісні диски.


Крім стандартних 19-дюймових легкосплавних колісних дисків M із зіркоподібним розташуванням спиць (дизайн 344 M) для BMW M6 Купе пропонується три 20-дюймових варіанти - а також опціональні ковані диски з подвійними спицями (дизайн 343 M) з різними розмірами передніх і задніх шин, доступні в полірованому і чорному матовому виконанні.

Ці диски мають п'ять ефектних спиць, безперечно обрамляють перевірені на гоночних трасах композитні гальма M з синіми супортами і логотипами M. У складі опціонального пакету Competition пропонується третя альтернатива - поліровані колісні диски з подвійними спицями (дизайн 601 M) в двокольоровому виконанні. Відрізняючись ще більш витонченим дизайном, ці семіспіцевие диски вигідно доповнюють більш агресивну версію зовнішності BMW M6 Купе, який завжди готовий, не соромлячись, продемонструвати свій палкий норов - досить торкнутися педалі акселератора.

BMW Individual.


Унікальність характеру розкривається в деталях - саме вони створюють справжню вишуканість. Виразіть ваше прагнення до досконалості - відкрийте для себе асортимент BMW Individual для нового BMW M6 Купе.

Безкомпромісна сила характеру. BMW M6 Купе в приголомшливому кольорі Холодний Червоний (металік) з колекції BMW Individual демонструє це властивість в рішуче ефектною манері. Цей ексклюзивний варіант забарвлення дозволяє по-справжньому проявити суть вашого характеру. Бархатисто-матова поверхня наділяє вигляд унікальним благородством. Інші одинадцять варіантів забарвлення кузова BMW Individual для BMW M6 Купе не менше виразні і вишукані. Один із прикладів - забарвлення Діамантовий Білий (металік) з унікальним перламутровим ефектом, створюваним за рахунок особливої ​​багатошарової структури.

Усі без винятку варіанти забарвлення BMW Individual будуть блискучим прикладом вашого неповторного стилю.

Розкіш, досконалість, спокійна впевненість - саме ці якості демонструє салон нового BMW M6 Купе з обладнанням BMW Individual. Тут показано одне з найбільш виразних сполучень - повна обробка дрібнозернистої шкірою Merino в надзвичайно ефектному кольорі Опаловий Білий і контрастні декоративні вставки в дизайні Чорний Піано, що володіють унікальним насиченим блиском. Контрастні шви, що підкреслюють істинне увага до деталей, безперечно гармонують з іншими тонами композиції. Разом з антрацитовой обробкою стелі текстилем Alcantara вони формують в салоні гаму відтінків, перекликающуюся з квітами клавіатури рояля. Шкіра Merino BMW Individual також пропонується ще в чотирьох відтінках з таким же самобутнім характером. В якості прикладів можна назвати кольори Платина, Шампанське і Коричневий Коіба. Ця обробка наповнює салон відчуттям унікальною розкоші завдяки натуральній структурі з відкритими порами. Цю розкіш можна доповнити обробкою стелі BMW Individual з текстилю Alcantara. Асортимент обладнання салону завершують ще два не менш виразних варіанти декоративних панелей BMW Individual, кожен з яких відрізняє бездоганна якість обробки і підгонки матеріалу.

Дизайн кузова.


   

BMW M6 Купе нагадує спринтера, що зайняв стартову позицію перед стрімким ривком. При кожному дотику до педалі акселератора двигун «вдихає» свіже повітря крізь великі повітрозабірники аеродинамічно оптимізованою передньої частини кузова. Передню решітку радіатора з подвійними ребрами прикрашає емблема M.

   

Шини вчепилися в асфальт. Найчистіша міць спрямовує атлетичний кузов вперед. Око з насолодою досліджує профіль: опціональна забарвлення кузова BMW Individual кольору Холодний Червоний (металік) ідеально підкреслює протяжні лінії завдяки своїй матової поверхні. Округлі зовнішні дзеркала заднього виду M і рельєфна карбоновий дах гармонійно вписані в цілісний образ. Яскраве враження справляє і задня частина кузова. У неї ефектно інтегровані спойлер і дифузор, завдяки яким формується додаткове притискне зусилля.